Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

(+18)O coincidenta nefasta

Go down

(+18)O coincidenta nefasta

Post by ardna_1987 on 20th September 2007, 9:13 pm

Sper sa gustati acest fic...si nu il criticati prea aspru...l-am scris poate doar ca sa pot sublinia etapele maturizarii unei persoane...are o tendinta mai mare de +18 anisori...asa ca bebelushi la culcarica
Ai mei au fost nevoiti sa plece in germania…lipsa banilor i-a facut sa ia aceasta decizie pe cand aveam 3 ani asa ca am stat cu bunicii.
Numele meu este Vladia si sunt o fire baietoasa,probabil pentru ca stau prea mult in jurul baietilor de cartier…ma imbrac ciudat cu blugi largi,tricou de parca ar fi rochie de seara si un hanorac pentru grasi,iar parul strans sub o sapca atat de mare ca abia mi se zareste barbia…pe la vreo 9-10 ani bunicii m-au dat sa fac pregatire la limba germana…am invatat relative usor…
La varsta de 13 ani a trebuit sa ma mut in germania,la ai mei…zis si facut.am fost urcata intr-un avion si hocus-pocus am ajuns in tara nemtilor…ai mei asteptau o fata draguta in niste ginsi cu cercei,bratari...mare le-a fost mirarea cand au descoperit ca fetita lor este de fapt un fel de baiat….rap’ul mi-a schimbat stilul vestimentar si atitudinea…
M-au acceptat asa cum sunt.cand am ajuns acasa am ramas uimita…era o casuta nu prea mare,dar nici prea mica…am ajuns vinerea pe la pranz.am asezat hainele in noua mea camera…si am hotarat sa ies la o plimbare.n-am anuntat pe nimeni,din obijnuinta..eu nu dau socoteala la nimeni…aveam pofta de un suc,bere ceva…asa ca am intrat intr-un fel de bar…mi-am comandat o cola si m-am intors sa vad care e atmosfera pe acolo…o formatie de pustani cantau un gen de muzica neobijnuit pentru urechile mele…suna al naibi de bine,incat m-a facut sa-mi fie dor de Romania…solistul era cam funny imbracat,dar canta relativ bine…mai erau doi la chitari si unul la tobe…dupa ce au terminat de cantat s-au apropiat de bar sa ceara ceva…mi se par cu nasul pe sus…ce fraieri…unul are dreaduri parca ar fi maimuta…ala s-a apropiat de mine si si-a comandat o cola…mai bine lua lapte de maimuta….am inceput sa rad de freza si de fata lui de urangutan….
X:la ce te razi bai asta?
V:de tine…esti animalic cu freza asta…parca ai fi o maimutza…
X:sa vezi ce maimuta iti dau eu acu’!
V:n-ai curaj!poate te caftesc de-ti sare coada aia de la spate….pacat de pamatuf..cred ca cu aia spala maica-ta podelele..hahaha..
X:bai opreste-te ca te bat….te fac tandari…o sa devi fetita..
V:cui ii zici tu fetita?
Il iau de tricou si-l imping spre perete,ii dau un pumn,dar pe al doilea nu l-am mai dat pt ca a venit barmanul si ne-a despartit…m-a dat afara cum era de asteptat,am intrat politicos inapoi…
V:as vrea totusi sa mai iau un suc …inca o cola si gata…o iau la pachet…

Last edited by on 25th September 2007, 4:42 pm; edited 5 times in total
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
ChAt ToKiO HoTeL :
Registration date : 2007-09-10

View user profile

Back to top Go down

Re: (+18)O coincidenta nefasta

Post by ardna_1987 on 22nd September 2007, 9:36 pm

Barmanul mi-a dat o cola si am plecat.in acest timp solistul de la respectivul grup tinea maimuta sa nu sara pe mine...deh,maimuta tot maimuta...simte nevoia sa se agate...
Am ajuns pe la 10 seara..ai mei mi-au tinut un
discurs de zile mari...cica n-o sa ies din casa pana nu-mi schimb
comportamentul..aham...si marmota se invelea in staniol,ca ciocolata am mancat-o
de foame...noroc ca sambata si duminica a plouat non-stop...a fost oribil...am
dat drumul la calculator si am ascultat muzica...spre seara ai mei m-au anuntat
ca sunt inscrisa la o scoala de acolo si ca luni tre’sa fiu prezenta la
ore.blestemul de pe lume...iar scoala...
M-am conformat.m-am imbracat in niste blugi faini
super largi cu adidasii mei nike,super marfa...aveam un tricou cu niste raperi
straini...pe alb..se potriveste de minune cu adidasii...mi-am luat o helanca
super faina care imi ajunge pana dupa genunchi..si vestita sapca sub care imi
ascundeam parul(singura dovada ca as fi fata)...
La scoala...ca la scoala...in pauza am iesit sa
vad care e faza cu institutul asta de cacat,ce e de capul ei...o turma de fete
se napusteste asupra mea...toti baietii ma invidiaza...fetele par vizibil interesate
de mine...ele cred ca-s baiatul visurilor lor....ma pufneste rasul,dar ma
abtin..iata ca l-am vazut si pe maimutoiul de la bar...am intrebat o fata cine
e el si restul turmei cu care umbla..
V:care-i faza cu maimuta aia...aia cu dreaduri...
Fata X:el..maimuta?esti tare...ai dreptate e ca o
maimuta..el e tom kaulitz si cel freaky e frac’su...cel blod e gustav si celalalt
e georg....canta intr-o formatie..the dooms...ceva de genu’..
V:mmmdah...merci..i’am auzit cantand....dar mai
bine ascult muzica d’a mea..
La intrare in scoala ma ciocnesc de maimuta...
V:sa lasam fetele sa intre primele,respectiv
maimuta asta cu dreaduri..ce pamatuf ne-am tras...ce mumos suntem...hahaha
Fetele erau pe jos de ras,pe cand tom se repede la
mine si ma imbranceste...cade peste mine...e asa de greu ca-mi ia toata respiratia...incerc
sa-l dau de pe mine,dar imi strange mainile in mana lui si cu cealalta vrea
sa-mi dea un pumn,dar directorul scolii insa il opreste la timp....
Directorul:ce se intampla aici?amandoi veniti in birou
la mine...
Am intrat pe rand,eu prima....mi-a tinut predica...nu
stiu cat a tinut ca ma luase somnul si m-a trezit doar pumnul din masa...
Direstor:ai inteles?
V:da...data viitoare n-o sa se mai intample
asa....
Poate o sa fie mai rau,dar el n-are de unde sa
stie...doar eu hotarasc jocul....ies din birou si il imbrancesc pe maimutoi...
V:nah..intra sau fetitei ii e frica?...treci fuguta
la mami si plangi..
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 25th September 2007, 4:35 pm

Fata lui tom devine rosie,ii vine sa-mi dea pumnul ce-l pregatise special,dar directorul il pofteste inauntru...
Am plecat acasa....
Imi petreceam zilele cand la director pentru absente sau certuri cu profii,cand cu fetele care roiau in jurul meu de parca as fii brad pitt sau ceva de genu’asta...pe tom il vedeam foarte rar,de fapt nu l-am mai vazut pe la scoala...asa ca n-am mai avut altercatii cu el...doar sa indrazneasca...
Vinerea..la ora de sport..aveam meci cu clasa lui tom....era baschet...n-am avut chef sa ma duc sa vad partida asa ca am ramas pe o banca in fata scolii...ascultam niste hip-hop romanesc....cineva ma ia de gulerul de la helanca si ma arunca pe jos...ma ridic,ma scutur si observ ca e tom...
V:ce vrei mah?banane?n-am...du-te si cauta in alta parte....
T:din cauza ta am fost suspendat..d’aia n-am fost la scoala ca te omoram din bataie..
V:poate ma gadilai in palma...sunt sigur ca lovesti ca o fata...
Tom ma impinge si cad pentru a doua oara pe jos,ii dau un pumn si ii sparg buza de jos....se aseaza peste mine si imi da un pumn...din greseala loveste doar sapca care cade,dand drumul parului meu lung(de fata)...tom ramane mirat...nu-i venea sa creada ca sunt fata....il dau jos de pe mine si fug acasa....pe drum ma tot gandesc ca ar trebui totusi sa ma schimb,dar cum?
Am ajuns acasa unde parintii ma anunta ca o sa vizitam o familie care are 2 baieti...mama m-a obligat sa ma imbrac intr-o bluza rosie nefiresc de decoltata,in niste blugi inchisi,parul mi l-a prins lasand cateva suvite sa cada pe langa gat...m-a machiat...am plans putin nefiind obijnuita cu rimelul....mi s-a intins pe toata fata...mama m-a lasat un pic singura,moment in care m-am imbracat in hainele mele largi,de baiat....a vrut sa ma schimb dar erau in criza de timp si m-au luat imbracata asa....am ajuns la o casa obijnuita..de fapt nici n-am mers mult..stateau la cateva case distanta...usa s-a deschis si in fata noastra isi fac aparitia o femeie blonda,dragutza si sotul ei,banuiesc,brunet...am facut cunostinta..o cheama simone...e super de treaba..a ramas uimita de stilul meu vestimentar.mi-a zis ca si fiul ei e la fel...fii ei tre’sa vina..au fost nevoiti sa plece nu stiu unde si sa faca nu stiu ce...m-am oferit sa o ajut la asezarea mesei...mai avea de ornat o prajitura...aveam chef sa fac eu munca asta asa ca i-am spus sa ma lase pe mine....e super amuzanta..am ras de nu mai puteam de burta...eram amandoua murdare de frisca cand au venit fii ei..
S:hai sa tii prezint....el e bill si el e tom...
Am inmarmurit..era maimuta si freaky’ul...m-am prefacut ca nu-i cunosc.....
S:ea este vladia....invata in aceeasi scoala cu voi....e din romania...
Baietii au inceput sa rada ca eram amandoua cu frisca...si noi la fel am izbucnit in ras..
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 28th September 2007, 11:16 am

S:baieti,noi ne ducem sa ne spalam..asezati voi masa.....
B:ok...
T:bine...
Am mancat si totul a fost ok.am vrut sa ma duc la baie,dar era ocupata,fara sa vreau am nimerit intr-o camera...nu stiu a cui e,dar e faina...observ o chitara rezemata de marginea patului...o iau in mana si incerc sa ating corzile,dar..
T:las-o jos cu grija...
Tom se apropie de mine vizibil iritat.ma strange de mana..
T:ce faci?nu-ti ajunge ca iti bati joc de toata lumea?vrei sa-mi distrugi si chitara?
V:dar eu...
T:tu ce?iesi naibi afara din camera si du-te la dracu’ de unde ai venit...
Vladia ii da o palma si iese afara din camera,iese afara din casa direct in curte.se aseaza pe iarba cu spatele si priveste stelele...o mica lacrima ii cade din ochii.si-o sterge repede...ea e tare....tre’sa fie tare...e un prost pamatufu’ala...un prost si un rasfatat...bill se apropie de fata...
B:ce faci aici singura?tom?
V:pamatufu’e in camera se masturbeaza cu chitara lui de doi bani...
B:nu inteleg ce ai cu frate-miu..il placi?
V:esti nebun?cum poate sa-mi placa de o fetita ca el?poate de tine mi-ar placea,dar de el ba!sa-ti fie clar!
B:ok!ok!daca zici tu...si..iti place de mine?
V:poate,dar cu siguranta nu ne-am potrivii...tu iubesti o iluzie..
B:poftim?iluzie?despre ce vorbesti?
V:am observat ca-ti place de una ina...
B:deci ai aflat ca sunt cu ea...
V:eu sper sa nu suferi...ar fi mai bine sa te indepartezi de ea...
B:stii ceva ce eu nu stiu?
V:poate,dar nu pot sa-ti spun...tu trebuie sa iei decizia corecta...doar tu....
B:spune-mi ce stii sau poate esti geloasa pe ea si vrei sa bagi zanzanie intre noi?daca ma placi spune ca ma placi,dar nu vorbii de rau pe ina...
Vladia se ridica plictisita de prostia fratilor kaulitz si pleaca acasa pe mijlocul strazii...cand ajunge se arunca pe pat si adoarme bustean....
Au trecut cateva saptamani bune..la scoala era totul ok..knd parinti ei si kaulitzii se intalneau...vladia,bill si tom mimau o oarecare prietenie intre ei...
Maine vladiei,impreuna cu kaulitz ,restul de colegi si profesori au o excursie ramanand peste noapte la un hotel...
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 1st October 2007, 8:19 pm

Dimineata..in autocar...vladia se aseaza in spate si adoarme...bill si tom nu au loc decat in spate..tom isi gaseste loc pana la urma cu niste prieteni...insa bill se aseaza langa ea...
Au vizitat niste muzee...plictiseala..bla..bla...la hotel este o piscina super mare...park ar fi cat un teren de fotbal...vladia nu prea statea cu nimeni....la urechile lui tom ajunge informatia cum ca vladia a spus ca el nu stie sa sarute si ca nu a facut-o niciodata..dar si bill aude ca tot ea a spus ca ina il inseala cu unul de la un alt liceu....

Seara m-am hotarat,eu,vladia,sa ma apropii de piscina....inca imi e frica de apa...faptul ca nu stiu sa inot...incerc sa ma apropii de marginea piscinei,dar mi se face un pic rau...
T:vladia,aici erai?
B:vrem sa vorbim ceva cu tine...
V:spune-ti mai repede ca n-am timp...
T:pai hai la o plimbare...
Nu pot sa le zic nimic...ma urc pe trambulina,pe cea mai inalta treapta,oarecum impinsa de cei doi...simt cum ma iau ametelile,dar nu vreau sa le arat cat de frica imi e...
B:am auzit ca ina m-a inseala cu unul..
V:si?eu te-am avertizat doar ca o sa regreti....
T:eu am auzit ca....
Tom se apropie de mine si isi apropie buzele de ale mele...
T:am auzit ca nu sarut bine si ca nu sunt bun la pat....sa-ti arat?
V:nu ma intereseaza cat de prost saruti sau cat de impotent esti in pat..zau asa..hai ca eu plec....
B:stai!
T:tu o sa faci o mica baita....
Bill si tom o imping pe vladia in apa si incep sa rada...
T:asa ii trebuie daca se joaca cu noi!
B:asa e!
Simt cum ating apa...parca as fi lovit pamantul sec...tot corpul ma furnica...simt ca nu mai am aer...hainele ma impiedica sa ma zbat...sa incerc sa ies la suprafata...simt cum apa imi umple un gol...aer..vreau aer...simt fiori de frica...imi e frica....simt moartea....e.....
T:bill....aia nu iese la suprafata...
B:bai ai dreptate...
T:poate vrea sa ne sperie...
Baietii coboara scarile de la trambulina si realizeaza ca vladia nu a iesit inca la suprafata...sar amandoi in apa si o scot,o aseaza pe marginea piscinei...
B:tom,nu respira...nu respira!
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 4th October 2007, 9:53 am

T:sa ne ajute careva!s-a inecat cineva!ajutor!
Un tip in varsta de vreo 22-23 de ani ii da primul ajutor..reusind sa o aduca la viata....intr-un final vladia scuipa toata apa inghitita reusind sa respire din nou...incepe sa tremure si sa planga...realiza ca era cat pe ce sa moara,pentru a doua oara....tanarul o ia in brate si o duce in hotel...de acolo merge cu o profesoara in camera la ea....unde se linisteste si adoarme....
Dimineatza vladia s-a postat prima in autocar,cu castile pe urechi,adoarme....baietilor le e asa de rusine pentru ce au facut...le e frica ca vladia sa nu-i spuna lui simone de ceea ce s-a intamplat la piscina...
Au ajuns la scoala unde parintii vladiei o asteptau,au imbratisat-o...
M:vladia,iubito!
V:ok....hai in masina...
M;pai baietii o sa vina cu noi!simone nu a putut sa vina...
B:ok...
T:aham..bine..
In masina..
M:vladia nu inteleg de ce te-ai apropiat de piscina?..e a doua oara cand era sa mori...pentru ca nu stii sa inoti...
V:mama,am alunecat si am cazut...
M:ok..macar multumestele la baieti ca erau prin imprejurimi si te-au salvat...
V:merci!
M:doar atat?
V:va multumesc mult...
Baietii:e ok....n-ai pt ce....
Seara am adormit....cu greu,dar am adormit....era duminica si m-am hotarat pe la 16:30 sa fac o baie....cred ca am stat o ora...m-am simtit bine...
Ciocane la usa...
M:intra,e deschis!
Baietii:buna ziua!suntem noi..
M:aaaa,baieti...
B:am venit sa vorbim cu vladia...
M:pai...duceti-va la ea in camera..intrati...
T:multumim...
In camera la vladia e simplu..un pat mare...plin de jucarii de plus....si pe langa pat,la fel,dar langa ferestra,pe langa 3 ursi mari de plus stau zvelte 3 chitari....pe birou zace un carnet deschis....
Tom incearca chitarile...Bill citeste cateva versuri:

„Singuratatea ma rapune si de asta data,
Inot in intuneric si simt cum ma sufoc
Unde esti?de ce nu vii?nu ma mai iubesti?
Inca iti mai simt prezenta,
Soapte calde imi mai invelesc mintea
Ma imbat pentru a mia oara cu amintiri,
Unde esti?de ce nu vii?m-ai uitat?”

V:ce cautati aici?
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 6th October 2007, 1:45 pm

V:ce cautati aici?
Vladia era infasurata intr-un prosop,cu parul umed lasat alene pe umerii ei golasi...tom si bill raman uimiti..n-o mai vazuse asa de „imbracata”...nu-i sta rau deloc...
B:pai...
V:vad ca-ti place sa citesti intimitatile altora..nu ma mir...tom?lasa chitara...macar pe aia sa n-o manjesti...
T:adica?
V:n-am chef de voi...ce vreti?
T:de ce nu le-ai spus ca noi te-am impins si...
V:daca ati venit doar pentru asta,v-ati pierdut timpul...
B:nu de asta am venit...vrem sa ne cerem scuze pentru ce s-a intamplat la piscina,noi nu am stiut...adica cineva a spus ca tu le-ai zis ca ina m-a inseala si ca tom saruta prost si ca nu e bun la pat..si..adica acum stim ca nu e adevarat,ca nu tu ai spus toate astea,dar atunci...
V:ok...ok...v-am iertat..puteti pleca linistiti acasa....
B:eu..
V:pa!
B:ok..pa!
T:mishto chitara...si picioarele....
Vladia trantesc usa,dupa ce baietii ies...se putea ca tom sa nu fie nesimtit?nu ar fi el....

Au trecut cateva saptamani de la incident...cu o saptamana pana in balul realizat de scoala,mama a hotarat,impreuna cu simone,sa ma invete sa ma comport ca o fata....m-au chinuit cu carti pe cap,cu tocuri de 2 metrii de simteam ca o sa cad de la etajul 13...m-au invatat multe,chiar si lucruri interesante...
Ziua balului...tata a hotarat sa ma duca cu masina...eram pe tocuri..era nebun daca m-ar fi lasat sa merg asa ...singura.
Eram imbracata interesant..rosul si negrul imi predomina corpul...parul e cret,usor prins in niste agrafe,cateva suvite sunt lasate pe langa gat sa cada...sunt machiata cu negru si un pic de rosu spre visiniu...incaltata cu pantofi gen sticla cu tente de rosu si cenusiu...tata ma astepta de vreo 5 minute asa ca am iesit degrab afara...dar am ramas mirata cand am observat ca tata nu era singurul care ma asteapta...
M:tatal tau a hotarat sa-i duca si pe baieti...
V:aham..bine...
I-am salutat politicos si ne-am urcat in masina...baietii erau usor uimiti de mine...dar nu m-a interesat..la bal toti nu si-au dat seama ca eu,vladia,sunt fata in rosu si negru..baietii roiau in jurul meu..si asta ma plictisea...bill nu prea se distra...ina il parasise si statea intr-un colt...tom era cu una blonda....obijnuinta pentru el...nu ca ar fi umblat cu prea multe fete.....
Ma apropii de bill,ma asez pe un scaun...
V:bill?
B:ce vrei?
V:nimic..lasa...
B:sper ca nu ai venit sa-mi scoti ochii ca stiai ca ma va parasii....
V:nu inteleg ce v-am facut voua de va purtati cu mine de parca eu as fi vinovata de tot ce vi se intampla...in fine..vroiam sa dansez cu tine,dar vad ca nu are rost...
B:vladia...
Am plecat spre iesirea din sala..am iesit afara...tom era cu unii,care nu pareau de incredere...doi l-au prins de brate...cel d’al treilea avea ceva in mana..cred ca e un cutit...
Vladia alearga pana la baieti si il ia pe tom in brate..in momentul respectiv ea simte o intepatura in carne si se lasa usor in bratele lui tom...baietii fug...bill iesise dupa vladia,ii parea rau ca s-a purtat asa cu ea...el vede cum in bratele lui tom e vladia,inconstienta....
B:ce i s-a intamplat?
T:unii au vrut sa ma drogheze si s-a asezat vladia in fata aluia..
B:si tu ce cautai aici?
T:nu mai conteaza..sa vedem ce facem cu ea...nu putem sa o ducem asa acasa la ea...
B:bai...Greg mi-a dat cheile de la apartamentul lui...
T:de cand ti-a dat ala cheile?!
B:poveste lunga...un pariu...
T:ok..pai hai acolo...
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 11th October 2007, 1:21 pm

Ajunsi in apartament...
T:bai hai sa o ducem in baie...poate un pic de apa pe fata...poate asa isi revine...
Bill si tom o duc in baie si ii umezeste fata fetei,dar ea nu-si revine..bill da drumul la apa si tom o baga sub dus...baietii se uda si ei...fata isi mai revine oarecum,dar tot sub influenta drogurilor e...Bill si tom s-au dus intr-o camera si si-au dat tricourile si pantalonii jos....le-au lasat la uscat....tom s-a dus sa fumeze o tigara...bill s-a dus la baie sa vada ce face vladia.. era uda toata ,asa ca ea isi daduse hainele jos si le pune la uscat...bill intra in baie peste ea si o vede...ramane blocat...se uita neincetat la formele sanilor,parca perfect rotunde...cu sfarcurile tari...pielea ei e alba...trupul ei are trasaturi feminine,rotunjimi simetrice,perfecte...parul inca ud incerca sa-i acopere o parte din sani si umeri...ea nu reactioneaza,nu e lucida...efectul drogurilor o fac sa prinda curaj..se apropie de buzele lui bill si-l saruta...el isi inchide ochii si se lasa purtat de val....incepe sa tremure,excitat de trupul fetei...nurii ei sunt atinsi de buzele carnoase ale lui....o cuprinde in brate...tom intra si el in baie...era ingrijorat pentru vladia,dar...ramane cu privirea atintita pe corpul din bratele lui bill..
Bill il vede si se da un pic inlaturi...nu stie cum sa reactioneze...
T:bai frate,esti nebun?ea e sub influenta drogurilor si nu stie ce face,dar tu?tu ce scuza ai?du-te si chill-out!
Bill o lasa in bratele lui tom si iese...se duce la frigider si ia gheatza...isi da cu apa pe fatza si isi aseaza gheatza pe frunte...ii vine in minte imaginea ei,golasa,in bratele lui...sarutul dat...inca e rosu..si e incitat.
In baie,tom incearca sa nu se lase dus de val...o ia si o duce in camera...acolo incerca sa o aseze pe pat,dar cade peste ea...il incita pozitia...fara sa mai stea pe ganduri incepe s-o sarute salbatic pe gat,pe sani...isi lasa mana sa alunece de pe sani,pe abdomen,apoi pe coapsele fetei...simte ca o ia razna daca vladia nu e a lui in asta seara...fata il priveste ca prin vis...
V:orice imi faci...te rog..nu-mi face rau....
T:nu-ti fac nimic rau...o sa-ti placa....si mie o sa-mi placa...
Tom incearca sa-si dea boxerii jos,dar bill intra..
B:bai esti nebun?da-te jos de pe ea!eu te las sa ai grija de ea,si tu esti mai rau ca mine....ce o sa zica mama daca afla ca ne-am culcat...pardon..ca te-ai culcat cu ea?
T:pai si daca o facem pe rand cu ea?am chef de ea...o vreau in noaptea asta...
B:bai termina...adica recunosc...si eu o vreau dar...bai nu cred ca procedam corect..
T:lasa-ma un minut...si gata....atat..
B:bai termina..da-te de pe ea!
T:nu pot...
Bill il trage de pe ea si-l duce la baie...amandoi isi fac cate un dus rece,pe rand...
Fata se inveleste in cearceaf si adoarme...baietii intra sa vada cum se mai simte,dar o vad ca doarme si se duc in sufragerie....
B:bai ce ne facem cu vladia..
T:pai am sunat-o pe mama si i-am spus ca suntem la niste prieteni si ca vladia e bine...
B:aham..
T:mie unul imi e cam somn...
B:eu ma uit la un film si pe urma ma culc si eu..
T:ok...
Dimineatza vladia se trezeste prima si ramane stupefiata...se afla intr-o incapere necunoscuta,fara haine pe ea...incearca sa isi gaseasca hainele prin camera,dar fara rezultat...asa ca se hotaraste sa iasa in cearceaf...intra in prima camera si ii gaseste pe gemeni dormind pe o canapea si un fotoliu rabatabil...se mai linisteste intr-un fel...cearceaful e prea lung si se impiedica in el...aluneca si cade,lovind si o masa pe care se afla o glastra....zgomotul ii trezeste pe cei doi,care intr-o secunda se afla langa fata....
B:esti ok?
V:sunt bine..
Incearca sa se ridice,dar nu poate sta in picioare si o prinde tom de mijloc ca sa nu cada...
V:ia mana de pe mine!
T:bai esti culmea...eu incerc sa te ajut si tu...
V:bill te rog ma ajutzi sa intru in baie?
B:ok....
T:ce sa-ti zic..te dai la frati-miu?!pai spune asa ca sa va las singurei...
V:esti un mare.....dar lasa ca stii deja...
T:sunt un mare,ce?
V:mare..dar mare de tot...
T:ce sunt?termina de spus..
V:ce,nu stii ce esti?
T:bai daca nu stii cum sa spui ca sunt un mare destept si frumos si dotat si...
V:dotat cu ce mah?mai bine du-te in camera si lasa-ma in pace...
Tom ii lasa singuri pe hol...bill o ajuta sa intre in baie...vladia observa in oglinda mici pete ca de vanatai....
V:ce mi s-a intamplat,bill?de ce am astea?
Bill isi aduce aminte de ce s-a intamplat aseara si se gandeste cum sa-i spuna ca asa zisele vanatai au fost facute de el sau tom...
V:bill?nu ai de gand sa-mi spui?
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 16th October 2007, 5:30 am

V:bill?nu ai de gand sa-mi spui?
B:pai...nu pot sa-ti spun..cert e ca nu te-a batut nimeni...hai imbracate...
V:ok...atunci iesi din baie....
B:aa..da,scuze....ok...sunt in camera cu tom daca ai nevoie de ceva...
V:bine,merci...
Fata se imbraca repede,se aranjeaza si iese din baie..se duce in sufragerie,dar da de tom care era cam dezbracat...ea ramane neclintita in fata usii...
T:intrii sau iesi?ce ai ramas asa?ma lasi sa ma schimb sau vrei sa stai sa privesti?
Vladia iese din camera repede..si se loveste de bill care venea de la bucatarie...
V:scuze!
B:e ok....
V:aaa..sunt gata...cand mergem acasa?
B:pai hai ca dupa ce se schimba tom plecam..
V:aham...
Intr-un final tom s-a imbracat si au pornit la drum...fiecare la casele lor....totul a revenit la normal...la scoala gemenii kaulitz nu se cunosteau cu vladia,nici ea nu-i baga in seama pana cand...
V:sa nu ma mai atingi,ai auzit?david,ai auzit?
D:hmmm...e greu sa nu te ating...dupa seara aia de la bal...doamne ce bine aratai?
V:daca aratam,de ce te mai tii dupa mine?daca tot nu mai arat bine...
D:hmmm....nu inteleg de ce te imbraci ca un baiat?
V:poate ca imi plac fetele,ce zici?hai dispari din fata mea ca si asa ti-am acordat destul timp....
D:nici o sansa sa scapi de mine....acu tre’sa ajung pe terenul de fotbal,dar ne mai vedem noi si atunci....o sa gust din tine asa cum trebuie...
V:dap..o sa simti gustul durerii cand iti voi da un pumn...
D:da,iubire,cum spui tu...
V:aham...iubire..
Fata ii da o palma si apoi pleaca...seara simte nevoia sa iasa...sa se plimbe pe strazi,de nebuna...e indragostita de linistea serii..se imbraca cu ce apuca si iese pe geam,fara sa faca zgomot...urmeaza un drum nestiut..se tot gandeste la viatza..la tot ce se intampla cu ea..ii e dor de romania,de prietenii de acolo,de bunici....in germania totul e dur,e trist,e enervant,poate e si periculos....simte cum cineva se apropie de ea,dar nu-si bate capul cu asta...umbra se apropie,acel cineva o prinde de mana si o trage spre un loc izolat...ea nu-l vede..nu stie cine e,dar cand sa-l intrebe i se pune mana la gura...
D:ce faci,iubita?sunt david.ti-a fost dor de mine?
Vladia i-ar fi zis ceva de dulce,dar nu poate..
D:se pare ca azi vei fi a mea...
O lipeste de un perete ce incadreaza strada,ea se tot zbate,dar el e prea puternic...ii da jos hanoracul....avea o camasuta neagra,careia ii rupe nasturi,tragand prea tare de ea...fata incepe sa tremure...incearca sa se calmeze si sa se gandeasca la o solutie,sa scape de el,dar nu e cu putinta...david incearca sa ajunga cu mana la sani,asa ca ii elibereaza gura....
V:ajutor!!!!!!!!ajutor!!!!!!!va rog,sa ma aju....
D:alo!ce faci,iubire?parca iti place ce-ti fac...ciocul mic..imi place pe liniste...
Se lipeste mai cu putere de mine....
Cineva a auzit strigatele disperate ale unei fete...
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 18th October 2007, 4:49 am

Cineva a auzit strigatele disperate ale unei fete...
Andreas:bai..ai auzit?e una care tipa dupa ajutor...hai sa mergem acolo...tom,vii?
T:hai mah ca vin....
Tom cu cat se apropia de aceea strada cu atat isi dadea seama ca ii cunoaste pe cei doi....
T:da-te de pe ea,nenorocitule!
Andreas sare la bataie...realizeaza ca e unu david,de la scoala....
Tom se apropie de fata si irealizeaza ca e vladia...ea statea cu ochii strans inchisi,tremurand,lipita de acel perete...isi da jos hanoracul si il aseaza pe fata...o ia in brate...
T:vladia,esti bine?
Ea nu raspunde,inca mai tremura,inca mai are respiratia accelerata....
T:hai sa mergem de aici...andreas,ai tu grija de nenorocitul ala?
A:da,mah..du-te....nu cred ca fata vrea sa mearga la politie sau da?
T:vladia,vrei sa mergem la politie?
V:vreau acasa...du-ma te rog acasa...
T:ok...andreas,ne vedem maine....
A:da....
Pe drum nimeni nu a spus nimic..acasa la ea insa....
V:tom,te rog intra....
T:pai,ok....
El vrea sa aprinda lumina,dar...
V:te rog..fara lumina...
T:ok,cum vrei...
Amandoi se aseaza pe pat....
V:o sa te rog ceva,sper ca e totul ok....vreau sa dormi aici...
T:pai,nu stiu ce sa zic....
V:zi da....nu vreau ca ai mei sa stie ce s-a intamplat in asta seara...si nu am cu cine sa vorbesc...
V:ma duc sa fac un dus...ai nevoie de ceva?suc,apa,ceva?
T:nu chiar.....hai du-te....o sa ma fac confortabil pe pat...
V: merci mult....
T:e ok....
Vladia se baga sub dus,apa e calda....o relaxeaza,o face sa se simta mai bine...dupa isi ia pijamalele pe ea si se duce in camera...tom era cam dezbracat...adica era in boxeri si isi lasase tricoul pe el....statea intins pe pat.....atipise,probabil....ea il inveleste usor si se baga langa el...isi da seama ca tom se preface ca doarme si incepe sa-i faca jocul....se baga cu fundul in el,facandu-si loc in pat...se preface ca doarme...dupa un sfert de ora,ea se intoarce cu fata spre tom si se lipeste de el,lasandu-si un picior pe el...tom nu-si deschide ochii,dar isi aseaza o mana strategic pe spatele fetei si apoi o coboara pe fundul ei...ea isi lasa o mana pe pieptul lui,ridicand-o pana spre gat,apoi isi ridica usor corpul pe el...nici unul nu deschide ochii,totul e ca printr-un somn prefacut....tom nu mai rezista si o saruta,fata ii raspunde...un soi de miscari ale celor doi le da curaj sa continuie jocul...el ii da jos bluza de la pijama,apoi isi da jos tricoul....ii da si pantalonii de la pijama...e golasa de material,la fel devine si el.... o intrepatrunda,dar...
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 20th October 2007, 3:46 pm

V:ma doare tom...lasa-ma....
T:scuze....nu stiam ca inca mai esti....
Vladia,rusinata,se intoarce cu spatele la el,insa tom o ia in brate si o saruta pe umar....adorm imbratisati...
Ciocane cineva la usa....
M:vladia,e gata micul dejun...
V:ok...hai ca vin in 10 minute...
In soapta...
V:tom,trezeste-te...hai mai....
T:mai lasa-ma un pic....
O ia in brate si o tine langa el...
V:hai mai..o sa vina mama si daca ne prinde....o sa iasa nasol.....
Tom o saruta pe spatele ei cald,iar ea tresare.ii zambeste...
V:hai,tom....
Ea incepe sa se imbrace.tom cu greu se ridica din pat si se apropie de fata....o ia in brate si incepe sa-i dea bluza jos....
V:tom,te rog....hai ca tre’sa pleci si tu...cred ca simone e ingrijorata ca nu ai ajuns acasa....
Tom nu o baga in seama....insa un ciocanit la usa il face sa o lase in pace...
M:vladia,hai mai repede la masa....
V:vin acum!
M:sa nu mai vin inca o data...
V:ok...
V:tom,hai sa te imbraci...
Vladia e rusinata cand il vede pe tom la bustul gol,asa ca se intoarce cu spatele...tom o intelege intr-un fel...se imbraca repede..se mai saruta o data si sare pe geam....
Vladia se tot gandea la ce s-a intamplat...tom la ea in camera....i se parea ca nu a fost tom...el,cel care se purta asa de urat cu ea,care era smecher,dur,nesimtit...a fost tandru,protector,intelegator cu ea...
E noapte asa ca a stins lumina si s-a asezat pe pat..nu avea somn....se tot zvarcoleste prin pat...cineva ciocane usor la geamul ei....intrigata sare din pat si se apropie de fereastra...se linisteste cand ii vede chipul lui tom...
V:ce faci aici?
T:am venit sa te fur....
V:ce nebun esti...si unde ma duci?
T:asta o sa vezi tu...
V:bine...
Au mers pana la casa de la care avea el cheile...au intrat in ea si au aprins luminile....
V:unde suntem?
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 25th October 2007, 6:50 pm

V:unde suntem?
T:pai asta e casa la un prieten..mi-a dat-o si mie cu imprumut...
V:aham...pai si ce facem aici?
T:hai ca-ti arat eu...
Se apropie de ea si o saruta....se duc in una din camere si o aseaza pe pat....se privesc in ochii..asta ii place lui tom..adora sa priveasca oamenii in ochii,iar pe ea cu atat mai mult...hainele le parasesc trupurile iremediabil...sarutarile ce si le dau cei doi incinge atmosfera...atingeri indraznete ii fac sa tremure...tom de data aceasta o intrepatrunde cu grija,usor,relaxand-o cu sarutari si mangaieri...mainile celor doi se impreuneaz sub lumina clara a lunii...curentul este oprit astfel ca in casa predomina intunericul...vladia incepe sa se relaxeze si sa guste din placerile ce tom i le ofera....respiratia celor doi se accentueaza...el o patrunde pana in vintre,facand-o sa stranga in maini cearceaful de pe pat...fata isi ridica pieptul spre el,iar acesta isi lasa buzele reci pe al ei corp infierbintat....limba lui ii atinge sfarcurile,apoi o saruta pe buze...in aceasta noapte trupurile celor doi s-au contopit intr-un singur corp...ametiti de betia iubirii lor se trantesc pe perne privind tavanul..tom ii ia mana intr-a lui si i-o strange cu putere.fata isi intoarce privirea spre el si ii zambeste..acelasi lucru face si el...spre sfarsitul noptii cei doi adorm...
Timpul trece si cei doi au inceput sa formeze unul dintre cele mai in voga cupluri din liceu...timp de 3 lunii totul era miere,desi tom mai exagera cu fetele...el avea grija de ea,protejand-o de acel david sau de cei de la scoala...vladia se simte iubita,in siguranta cu el...
Intr-o zi Vladia se hotaraste sa mearga pana la o prietena acasa..avea nevoie de niste materiale pentru la geografie...pe drum il observa pe tom si pe bill ca vorbeau cu niste fete...s-a oprit un pic nestiind daca sa se duca la el sau nu....observa cum tom o ia pe una de gat si isi lipeste buzele de ale ei...ea incremeneste pe mijlocul soselei....nu mai aude sunetele produse nici de claxonul masinilor,nici de cel al infranarii rotilor...toata lumea se uita la ea...dar vladia nu putea privi decat spre cei doi..tom o vede si ramane pe moment fara suflare...el traverseaza strada si se apropie de vladia...
T:vladia!
V:eu tre’sa plec...vorbim diseara sau mai bine nu mai vorbim deloc....
Tom o apuca de mana...
V:lasa-ma....nu vreau sa reactionez in nici un fel...pa....
Vladia isi reia drumul,dar de asta data este condusa de durere pana la respectiva fata....
Seara s-a postat pe pat si se tot gandea la tot ce s-a intamplat in 3 luni de cand e cu tom...isi amintea de lucrurile frumoase pe care le-a simtit,de tot timpul petrecut cu el...i-a daruit totul si el si-a batut joc...isi inchide ochii obositi de atatea lacrimi si incearca sa doarma..se tot zvarcoleste prin pat,dar nu poate dormii...imaginea cu sarutul dat de tom acelei fete nu o lasa sa doarma...lumina lunii o mai calmeaza si o ajuta sa-si mai limpezeasca gandurile...hotaraste sa-l ierte,dar aceasta fapta este picatura ce a umplut paharul...nu vrea sa mai aibe nimic d’a face cu el....
Ciocanitul din geam o face sa tresalte din pat...se duce la fereastra si ramane uimita...nu e tom,in schimb e frati’su,bill...
V:ce vrei?
B:pot sa vorbesc cu tine?te rog....
V:pai...hai intra...
In camera...
V:de ce ai venit?
B:pai..iti aduci aminte cand mi-ai spus de ina....
V:da..si?
B:pai...eu vreau sa te ajut...e vorba de tom...
V:bill,eu am luat deja o decizie si....
B:asculta-ma,te rog...
V:ok..spune..
B:o sa fiu direct..tom se intalniste cu altcineva de cateva zile...
V:cam de cand?de cand bill?
B:de vreo 2 saptamani..
V:de 2 saptamani?si tu acum imi spui?el de ce nu mi-a zis?el ar fi trebuit sa-mi spuna,nu tu..daca nu-l vedeam azi,nu mi-ai fi spus niciodata si eu as fi crezut ca totul e roz..de fapt,l-am simtit...de ceva timp imi spune ca ma iubeste intr-un mod exagerat,desi inainte nu-mi spunea,imi arata....
B:nu stiu ce sa mai zic...
V:si in principiu sunt un cuplu?neoficial?
B:pai,da....adica asa cred...
V:iti multumesc ca mi-ai spus...te rog sa ma lasi singura...
B:si ce decizie ai luat?
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 9th November 2007, 6:51 pm

B:si ce decizie ai luat?
V:am hotarat sa...sa ma despart de el fara repros...asta hotarasem..aveam remuscari,dar acum nu mai am...imi e totul limpede ca apa...acum ca ai aflat poti sa-l anunti..adica mai bine il anunt eu..nu vreau sa fi mesagerul meu..maine voi veni pe la voi..cred ca dimineata...
B:imi pare rau pentru..
V:mie nu-mi pare rau...noapte buna bill si iti multumesc pentru tot...
B:noapte buna....
Toata noaptea a incercat sa accept situatia..inselata de tom...dar nu mai e loc de regrete...nu vrea scandal,nu vrea nimic...
Dimineata vladia se aranjeaza si se duce la bucatarie....
V:buna,mama!
M:buna dimineata,vladia!
V:mama vreau sa te anunt ca...vreau sa ma intorc in romania...
M:poftim?
V:nu e pentru mult timp,vreau sa imi vad bunicii,amicii..intelege ca nu e usor aici pentru mine...si imi e tare dor de viata din romania...
M:si cand vrei sa pleci?
V:azi e duminica...as vrea ca sambata sa plec....
M:si cu scoala?
V:pai saptamana care vine e ultima si o sa avem o vacanta de 2 saptamani...ce zici?am eu bani sa ma duc si sa ma intorc...
M:ok....tatal tau o sa fie deacord...pai ramane asa....
V:mama,iti multumesc din tot sufletul...
M:am observat ca azi esti imbracata mai acceptabil..imi plac pantalonii astia stransi pe tine,bluza mi se pare cam larga,dar e ok...
V:merci,mama...hai ca plec....
M:ok..dar unde?
V:ma duc pe la bill si tom..nu intarzii..la pranz sunt la tine..
M:ok..salut-o pe simone...
V:ok..pa!
Vladia isi ia inima intre dinti si ciocane la usa...
S:vladia?buna..ce faci?hai intra....
V:buna,simone...am venit si eu pe la tine...baietii s-au trezit?
S:da...sunt in bucatarie...du-te la ei...
V:a.merci...dar prefer sa-i astept in sufragerie...iti transmite mama salutari...
S:merci..hai ca ii chem aici...
V:ok..merci mult...
Ea se aseaza confortabil pe un fotoliu...televizorul e aprins..incepe sa se joace pe canale...il lasa la un desen animat..era vorba de o poveste de dragoste....culmea e ca personajele semanau cu ea si tom...chiar si faptul ca respectivul personaj feminin era inselat...bill intra primul...
B:neata,vladia!
V:buna,bill...
Tom intra dar nu saluta...
V:buna,tom...
T:buna...
V:bill,eu..
B:scuze..hai ca va las...vorbim mai tarziu....
V:iti multumesc...
V:tom,as avea o mare rugaminte.
T:care?
V:cat timp voi vorbi cu tine,sa ai curajul sa ma privesti in ochi...
T:aham..ok...
V:tom,eu nu am venit sa ma cert cu tine..cred ca merit un pic de respect..as vrea sa ai curajul sa-mi spui despre ceea ce s-a intamplat ieri..nu detalia,te rog..fii cat se poate de sincer...
T:ok..tipa e din liceu..si...
V:de cat timp umblii cu ea?
T:de 2 saptamani...
V:ok..ai spus destul..am hotarat sa pun capat acestei relatii..as vrea sa fii de acord cu mine..nu are rost sa mai fim impreuna,daca nu mai simti nimic pentru mine...
T:doamne,vladia..eu nu am vrut sa se ajunga la asa ceva..
V:dar s-a ajuns,tom..s-a ajuns...
T:vladia,eu...simteam nevoia de o pauza in relatie...
V:si de ce nu ai cerut-o?ar fi fost mai bine...nu cred ca ti-am gresit vreodata asa de rau incat sa ma inseli..
T:iarta-ma,te rog!
V:nu mai conteaza....eu am spus ce era de spus...as vrea sa revenim la normal..nu ma cunosti,nu te cunosc...in fata parintilor ne prefacem..tu stii mai bine,decat mine sa te prefaci..n-o sa-ti fie greu.poate nici mie...acum tre’sa plec,dar as vrea sa-l chemi,te rog,pe bill..
T:ok..ramane asa cum ai spus..hai ca-l chem acum...
B:da..m-ai chemat?
V:da....vreau sa-ti spus ca...eu...adica as vrea sa revenim la ce eram inainte..niste necunoscuti la scoala,iar in fatza parintilor sa fim prieteni..ok?
B:dar cum ramane cu prietenia noastra?
V:nu cred ca a existat..eu am fost sincera cu voi de la inceput,ceea ce voi n-ati stiut sa apreciati...ok..acum chiar plec..pa....
B:pa,vladia..
La scoala vladia era acelasi baiat din totdeauna...poate nu la fel de vesel...sambata credea ca va fii cea mai fericita,si intr-un fel era...ajunsa in romania,totul a inceput sa fie mai dulce,mai frumos....oamenii de acolo nu se schimbasera...a hotarat sa se schimbe,asa ca se inscrie la un curs de modeling..a invatat sa se comporte ca o fata..a invatat sa isi lase femeia din ea sa-i conduca viata...a invatat sa seduca si sa se joace cu baietii..a inceput sa prinda incredere in ea..
Intoarsa in germania,totul i se parea la fel..parintii,camera..totul..cu o exceptie...afla de la parinti ca baietii au faima si formeaza o formatie..adica stia de formatie,dar nu stia ca acum se numesc tokio hotel...si ca sunt plecati..i se pare ca acest lucru e,intr-un fel,spre binele ei..a mai aflat ca bill a cautat-o inainte sa plece...
A inceput scoala si toti au ramas uimiti de schimbarea ei..nu numai ei ci toti cunoscutii..a devenit una dintre cele mai dorite fete din liceu....baietii roiesc in jurul ei,iar fetele o invidiaza...
A venit si ziua cand tokio hotel s-a intors la scoala...nu trecusera decat 2 saptamani...
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 16th November 2007, 4:21 pm

A venit si ziua cand tokio hotel s-a intors la scoala...nu trecusera decat 2 saptamani...
Ma aflam in curtea scolii,eram inconjurata de cateva fete si de cei mai frumusei baieti din liceu..discutia de baza era concursul de miss univers...am ajuns sa discut despre astfel de chestii...baietii imi tot faceau complimente..erau cativa tipi care imi aduceau aproape in fiecare zi flori..imi scriau versuri....ma flatau,dar nu vroiam sa ma las dusa de val...
Tom si bill impreuna cu ceilalti doi membrii ai formatiei intra in curtea scolii...o ceata de fete se indreapta spre ei..nu am vrut sa-l vad pe tom asa ca am pornit spre usa liceului...ceata de baietii era in urma mea...vreo doi baietii vin spre mine cu cate un buchet de flori..erau trandafiri albi,avand in mijloc un trandafir rosu....m-au impresionat acele buchete,poate ca acel trandafir rosu din fiecare buchet reprezenta o parte din mine...le-am sarutat obrazul la fiecare si le-am dat voie sa-mi recite cate un vers...am ramas muta la auzul versurilor...mi-au inmuiat inima,care desi era parca o piatra,era de fapt o piatra mult prea moale..am hotarat sa nu stau la scoala..venirea lui tom m-a coplesit..nu-l vazusem,dar imi era frica sa-l vad...cativa baieti s-au oferit sa ma duca cu masina acasa...pana la urma o prietena s-a oferit sa ma duca cu masina.m-a ajutat sa bag buchetele in masina ei...mi’am adus aminte ca am uitat geanta in clasa...m-am dus sa o iau,dar am avut marele ghinion sa-l zaresc pe tom...statea in aceeasi banca dintotdeauna..era altfel sau poate mi se parea...am incercat sa nu-l bag in seama,am ridicat nasul cat mai sus....unul dintre colegi a venit spre mine...
Ivan:vladia,ai primit scrisoarea mea?
In acel moment privirea lui tom s-a atintit asupra ei..o studia din picioare pana in cap..purta o fusta destul de scurta care ii punea in evidenta picioarele,topul era destul de decoltat,lasand impresia de senzualitate...machiajul era usor,dar ii punea in evidenta ochii ei mari si patrunzatori,buzele ei senzuale,carnoase...parul ii era lung,salbatic ce-i cadea peste umerii ei golasi...ramase cu privirea numai la ea..nu putea sa-si schimbe directia,era prea vrajit....vladia era concentrata la ivan...
V:pai,da..am citit-o..e frumoasa...iti multumesc..sunt impresionata...
I:si ce zici?vrei sa fii cu mine?
V:nu chiar...nu esti genul meu...
I:dar eu te plac..esti frumoasa,inteligenta,de ce sa nu recunosc..esti foarte atragatoare....adica te si visez noaptea...iarta-ma ca-ti spun asta..
V:e ok...dar nu pot fii cu tine...gaseste pe cineva care sa te placa...
I:eu nu renunt...o sa vezi ca o sa ma placi...ma voi schimba pentru tine...
V:daca te schimbi fa-o pentru tine..ok?hai te pup..pa!
Tom isi ia inima in dinti si se apropie de ea.
T:buna vladia!
V:buna!
T:ce mai faci?
V:bine,tu?
T:si eu...
V:ok..bravo..pa!
T:stai,vladia...diseara ce faci?
V:de ce ma intrebi?
T:pai poate iesim si noi undeva...
V:nu prea cred...diseara ies cu cineva...
T:ai prieten?
V:poate..hai ca tre’sa plec.saluta-i pe baieti din partea mea...
Vladia tremura toata...a ajuns la masina si s-a abtinut sa nu-i spuna Elei ceva...
Acasa suna telefonul si nu era nimeni decat ea...
V:alo?
E:buna,sunt ela....ai uitat la mine in masina geanta..trec pe la tine si ti-o las intr-o ora...
V:ok..merci mult...
Ciocane cineva la usa....vladia raspunde rapid...
B:buna vladia...
V:bill?!buna...aa...hai intra....
B:merci...
Bill o ia usor in brate si apoi intra in casa....amandoi se duc in sufragerie.bill observa ca fata s-a schimbat..e frumoasa...hainele sunt feminine....incearca sa nu se uite in decolteul ei,dar nu poate...forma sanilor proeminenta....poate ghici forma lor prin material...intr-un final isi ridica privirea la fata ei...vladia ii zambeste...acest zambet il ravaseste pe moment pe bill...isi aduce aminte de seara in care ea ar fi putut fi a lui si regreta ca nu s-a intamplat asa...
V:si ce mai faci?vad ca acum ai faima,fetele roiesc in jurul tau...wow..dar si look’ul e diferit,imi place,desi imi placea mai mult cum aratai inainte...adica...scuze..imi place cum arati acum,dar..in fine...ti-am ascultat noile melodii...bravo...e un material tare bun...
B:pai..se pare ca esti informata...da..e super..dar vorbeste-mi de tine..ce mai faci?ce s-a mai intamplat pe aici fara noi?cand te-ai intors in germania?
V:pai in germania m-am intors la doua saptamani dupa....atunci am aflat de voi,de tokio hotel,de faptul ca m-ai cautat...
B:da...si tu?
V:eu..eu m-am schimbat bill...
B:se vede..arati...super....
V:merci....dar nu mai sunt aceea vladia....a trebuit sa ma maturizez....
B:din cauza lui tom?
V:nu..simteam nevoia sa ma schimb...sa devin femeie in adevaratul sens al cuvantului..nu mi-a fost usor,dar acum e ok...
B:pai....bravo...sper ca nu mai esti foarte suparata pe mine...
V:nu am fost suparata pe tine,nici macar pe...frac’tu..eram suparata pe mine...dar hai sa vorbim despre tine...si cum stai cu dragostea?
B:nu foarte roz...
V:sper ca ti-a trecut nebunia cu fata aia....
B:pai..am incercat....dar....
V:te inteleg...stiu cum e....dar timpul le rezolva pe toate..ai sa vezi...
B:inca-l mai placi,nu?
Vladia se ridica usor indignata de intrebare...
V:nu!adica e...a fost prima mea iubire....dar stiu ca exista cineva si pentru mine...o sa las destinul sa imi faca cunostinta cu el...
B:tom mi-a zis ca ..adica...scuze...
V:mai bine hai sa mancam ceva....nu iti e foame?am chef de ceva dulce...
B:pai...hai la mine...am luat cate ceva pentru un tort...dar cum eu nu ma prea pricep..o sa te ajut la ornat....sau la ce vrei tu...oricum nu e nimeni acasa....
V:pai..atunci hai la tine...
Acasa la bill...
V:unde e frisca?
B:pai...stai ca stiam unde eeee...e in..aaa...ah, da stiu..uite aici..
V:si laptele?
B:e..in frigider,nu?
V;da...acolo tre’sa fie....
Bill era umplut de faina,reusise sa scape faina si pe jos..arata ca un mos craciun..erau tare fainosi cei doi...intr-un final tortul e gata...il baga in frigider..apoi merg la el in camera..insa bill ia de la tom o chitara..stia ca vladiei ii place sa cante la chitara....
B:uite ti-am adus o chitara...
V:e a lui tom?
B:... hai canta-mi ceva..poate stiu melodia si te acompaniez cu vocea...
V:pai...stiu cateva melodii de la voi...
B:wow..super....
Au cantat rette mich si cateva melodii mai vechi..rasetele dominau camera,casa....cineva intra la bill in camera...
T:bill,esti ocupat?vladia?!buna!
V:buna...
T:aaa....ce faci cu chitara mea?
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 3rd December 2007, 7:10 pm

Au cantat rette mich si cateva melodii mai vechi..rasetele dominau camera,casa....cineva intra la bill in camera...
T:bill,esti ocupat?vladia?!buna!
V:buna...
T:aaa....ce faci cu chitara mea?
B: eu i-am dat-o,sper ca e ok...
T:da..e ok...
V:eu am terminat aici...merci pentru chitara...bill eu tre’sa plec....hai ca mai vorbim....pa....
B:pai si tortul?
V:mancati-l voi..ai mei cred ca sunt ingrijorati..nu stiu pe unde umblu..
T:hai ca te conduc...
V:merci,dar stiu drumul...
T:insist si nu accept un refuz...
Bill ramane acasa,infruptandu-se din tort...tom o ia de mana pe vladia...acesta incearca sa se stapaneasca,sa nu tremure....
T:si ce mai zici?sa inteleg ca azi nu aveai intalnire?
V:aa....ce ar fii sa nu mai faci pe detectivul...mai bine fi si tu mai simpatic...
T:ce zici daca mergem in alta parte...nu la tine acasa...
V:esti tare amuzant...aproape m-ai facut sa rad....
T:eu vorbesc serios....
V:eu,nu...am ajuns acasa..merci ca te-ai obosit sa ma aduci....ok..pai..pa....
T:aa....nu ma inviti la tine?
V:nu.
T:ok..bine...pa!
Vladia a intrat in casa,lasandu-l pe tom in fata usii..insa el nu se lasa cu una cu doua...se duce acasa si ia o parte din tort...adica pune pe o farfurie doua portii de tort si ciocane la fereastra ei,nu inainte de a se uita,de curiozitate,sa vada in ce e imbracata fata... e imbracata destul de sexy..are pantaloni foarte scurti pe ea si un maieu negru...iar parul ei lung e lasat pe spate cu cateva suvitze venite pe fata...e cu chitara in mana...
T:vladia,se poate?
V:ce cauti aici?
T:am venit cu niste tort..
V:aa..merci..
T:nu ma inviti inauntru?
V:nu.
T:pai...am adus si portia mea...si doar nu ma intorc cu ea in mana...abia am adus-o...
V:ok..du-te pe terasa si mananc-o...
T:si tu nu vii?
V:uite..du-o si pe a mea...vin imediat...
Tom s-a asezat confortabil pe scaun...isi amintea de serile in care se ascundeau de ai ei....apare si vladia...are un mers senzual,iar corpul ei e ca o sirena....lui tom ii lucesc ochii...vladia se aseaza langa el si incepe sa muste cu pofta din portia ei de tort,isi ia frisca de pe buze cu limba,tom ii urmareste fiecare miscare,fiecare unduitura a trupului,o studiaza in amanunt...
V:si inafara de aruncatul cu privirea ce mai faci?
T:aa....aruncatul cu privrea?aaa..cant intr-o formatie...se numeste tokio hotel...
V:aham...si?
T:pai e super...o duc bine,ce sa zic...
V:aham..bravo...
T:tu?adica se vede ca te-ai schimbat..imi place cum te-ai schimbat...
V:si nu ai vazut nimic inca...aa..sambata e petrecere la un amic d’al meu..daca nu ai ce face..vin-o impreuna cu ceilalti membri din trupa...daca e trec pe la voi sa va iau....vin pe la 18:00..
T:wow...misto..abia astept...n-am mai chefuit de ceva vreme..
V:te cred..hai ca eu tre’sa plec...merci pt tort...imi e cam somn...ne vedem pe la scoala...
T:bine.
Tom se apropie de ea si incearca s-o sarute ca si cum ar fi fost din greseala nimereala sarutului pe buze..vladia se prinde de joc si evita sa fie sarutata pe buze...
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 15th December 2007, 9:19 am

Tom se apropie de ea si incearca s-o sarute ca si cum ar fi fost din greseala nimereala sarutului pe buze..vladia se prinde de joc si evita sa fie sarutata pe buze...
Dupa ce el pleaca,fata se tranteste pe pat,lasand somnul sa-i invaluie trupul...
A venit si ziua cu petrecerea...M-am certat cu ai mei si nu prea aveam chef de un party..mi-am luat un top rosu aprins,niste pantaloni negri si niste pantofi cu toc...mi-am lasat parul salbatic pe spate si mi-am innegrit ochii...un pic de rimel si creionul fac mari minuni...eram o adevarata tipa(busita de atata machiaj)..niste prieteni m-au luat de acasa si am trecut si pe la tom...e misto imbracat,iar parfumul cu care s-a dat ma innebunea...bill a fost persoana cu care mi-am petrecut timpul la petrecere...am discutat despre multe lucruri...nu aveam chef de distractie iar asta se simtea in atitudinea mea...tom era cu vreo doua fete...le tinea companie impreuna cu georg...gustav nu a venit..e cu prietena...numai eu ma simteam in plus..bill era ocupat cu o fata destul de buna pentru el..o cheama ela...e fata care m-a dus acasa cu florile...m-am hotarat sa ies afara...mi-am luat niste suc si m-am postat pe terasa...au inceput sa apara cativa baieti care s-au bagat in vorba cu mine...am aflat multe despre experientele lor cu fetele..discutam destul de deschis cu ei....sexul fiind una dintre principalele subiecte....
Daniel:eu unul cred ca principalul element intr-o relatie este sexul...
V:recunosc ca e foarte important sexul intr-o relatie,o consolideaza,dar nu e cel mai important...eu cred ca existenta unei chimii,nu numai atractie,ci si punctele in comun...increderea..
Daniel:da...eu unul am cam fost inselat de fete..asta e norocul meu..
V:nu ma plang...eu am fost inselata,dar nu am ripostat....m-am despartzit de respectiva persoana in liniste...m-am simtzit tradata,dar a trecut..am iertat si acum e totul ok...
D:nu te intzeleg....cum ai putut sa iertzi..tipa care m-a inselat e o curva...
V:si eu ce sa zic...baiatul care m-a inselat e un gen de macho..un fustangiu notoriu...si ce vrei sa fac?sa il leg de marginea patului?sa-l bat?nu!
D:inca il placi...se vede dupa cum vorbesti..totul e inca crud....
V:da...desi a trecut ceva timp....rana e inca insangerata...mai e pana ce se va vindeca...
D:nici eu nu o duc bine...imi place de o fata..ina....
V:nu ma bag,dar ai grija cu fata asta...un prieten d’al meu a suferit mult din cauza ei....
D:pai stiu..si eu am patzit-o cu ea...e fata care m-a facut sa sufar...
V:nu stiu ce are fata asta...sper ca o sa-ti treaca...
D:pai mi-a cam trecut..acum imi place de o alta fata...
V:bravo..te felicit...si mie mi-ar placea sa ma tot indragostesc...dar sa nu mai iubesc..iubirea e la inceput frumoasa,dar pe urma...totul e dur,taios....
D:eu unul cred ca incep sa o iubesc....e asa de frumoasa,de intelegatoare...stie sa fie prieten si confident...
V:wow...inseamna ca e o persoana super...
D:da..este...chiar este...
V:si o cunosc?poate te pot ajuta ....
D:pai in seara asta o s-o sarut..poate asa isi va da seama de existentza mea,de sentimentele mele..
V:misto...imi place cum gandesti,dar ai grija....nu-ti bate joc de ea....
D:chiar nu sunt genu’....
V:ok....
D:daca te invit sa dansezi cu mine,o sa ma refuzi?
V:nu cred...
D:deci,dansezi?
V:aici?
D:da...e fain aici...
V:ok...
Daniel se apropie de ea si incep sa danseze pe o melodie slow...ea isi lasa din obijnuintza capul pe umarul lui...vladia se tot gandea la momentele cu tom...si-ar fi dorit sa fie cu el...se purta asa de frumos cu ea....daniel ii ia fatza intre ale lui maini...o priveste intens...
Tom iese cu o tipa afara...in acel moment el vede cum daniel o saruta pe fata pe care o place,pe vladia...ii vine sa se duca la el si sa-l ia la bataie,dar stie ca nu are nici un drept..a pierdut acel drept in momentul in care a inselat-o...ii pare rau si nu stie cum sa indrepte tot raul...ii e dor de naivitatea ei,de ea,de tot....
La intoarcere tom se tot framanta..nu stie cum sa o cucereasca pe vladia..o vrea inapoi cu orice pret....se hotaraste s-o conduca acasa...in fatza casei ei....
V:da...
T:nimic,lasa...
V:spune...
T:esti iubita lui daniel?
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 23rd December 2007, 1:16 pm

V:da...
T:nimic,lasa...
T:esti iubita lui daniel?
V:de ce ma intrebi?
T:raspunde la intrebare...
V:noapte buna,tom!
Ea intra in casa si-l lasa cu indoielile neclarificate...vladia s-a saturat de toate prostiile pe care el le face,nu-l mai vrea....
Tom se duce acasa direct la bill...
B:ce-i?
T:nu stiu..
B:adica?
T:vladia..
B:ce-i cu ea?
T:nu stiu..
B:si?
T:adica..nu stiu ce-i cu mine...
B:esti culmea..leaga si tu doua cuvinte cum trebuie..nu inteleg nimic...
T:o sa zic direct..o plac...
B:pe cine?
T:pe vladia,bill...ce-i asa greu?
B:greu e ca o faci tot timpul de oaie si vrei sa te ajut sa repari totul...
T:bai lasa morala..ca pentru asta o am pe mama...tu pune mana si ajuta-ma...
B:cu ce?
T:o vreau...
B:bai...las-o balta..uit-o,fa altceva....
T:bai nu pot..am fost cu una...dar nu stiu,nu ma pot gandi decat la ea....
B:la cine?
T:la vladia..adica eram cu una si i-am zis vladia....si tipa s-a suparat...
B:logic..nu stii si tu macar pentru o zi sa tii minte numele la o fata...
T:bai esti ingrozitor..o vreau pe vladia si tu o sa ma ajutzi...
B:nu conta pe mine...
T: de ce?
B:pai nu te vrea...
T:ai vorbit cu ea de mine?
B:putzin..
T:si?
B:si...
T:si ce a zis?
B:ca nu te mai vrea....ca te place...
T:wow..ce tare...adica inca mai tine la mine?
B:da,mah....
T:super...asta ma va ajuta in planul de a o avea din nou..
B:ar fi bine sa te mai gandesti,nu cumva sa te arzi....vladia poate avea pe cine vrea la ora asta..adica ai vazut si tu ce schimbata e...
T:cred ca asta ma innebuneste la ea....e atat de schimbata,arata asa de bine..corpul ei,buzele....
B:gata,gata!stiu si eu cum arata...doar am avut timp s-o studiez...
T:si vrei sa zici ca nu arata bine?
B:arata prea bine..poate d’aia ti s-au aprins din nou calcaile dupa ea,dar vezi ca se cam joaca cu baietzii...asa mi-a zis andreas....
T:poftim?nu cred...ea nu e asa...
B:andreas,pana si el a fost atras de ea....a cam placut-o...
T:andreas?ma faci sa rad...
B:ar fi bine sa crezi...ea stie sa te innebuneasca...
T:n-are cum..pare asa de naiva...de inocenta..nu cred...pun pariu ca nu s-a mai culcat cu nimeni dupa mine...
B:poate...nu stiu si nici nu ma bag.....
T:pai...o sa ajung iar in patul ei....e o promisiune....o vreau si o sa o am...
B:bai de cand iei lectii de la georg ai ajuns sa fii la fel de afemeiat ca el sau mai rau decat el....
T:hai mah termina...eu ma duc la culcare..tre’sa ma gandesc la un plan....
B:plan?
T:ca sa o cuceresc pe vladia,mah!
B:bine...noapte buna...
T:noapte buna...
Timpul trece iar tom gaseste o mie de idei ca sa o cucereasca pe vladia....dar nici una nu e foarte stralucita...
La scoala tom....
T:buna vladia!
T:te superi daca ma mut cu tine?am cam ramas in urma cu materia...
V:pai....e altcineva disponibil..eu una n-am chef...si de cand esti tu asa de preocupat de carte?
T:pai sunt....sunt vladia...tre’sa termin scoala....
V:aham...bravo....deci stiu ce o sa-ti iau de ziua ta....
T:ce o sa-mi iei?
V:niste ochelari de tocilar....
T:ha-ha-ha.....mai bine imi dai o sarutare....decat ochelari..
V:ha-ha-ha....n-am de dat...cel putzin nu tzie...
T:vladia....in seara asta m-am gandit sa te invit la un spectacol....
V:aham....despre?
T:pai....e unul particular...
V:cand te particular?
T:nu stie mai nimeni de acest spectacol...
V:nu stiu...ma mai gandesc..te anuntz eu daca vin...
T:ok....pana la urma hai ca stau in banca la tine...si vreau si eu,te rog,caietele la chimie si fizica....n-am materia si am nevoie urgent...o sa dam o lucrare si...daca pic...o sa repet anul sigur...
V:ok..hai ca daca e asa de grav...te ajut eu....
In mintea lui tom a incoltzit deja o flacara...in curand vladia ii va pica in mrejele lui...si asta ii da o bucurie in tot corpul...se simte cel mai tare....
Tom s-a purtat ok cu vladia...nu a exagerat cu avansurile....incerca sa n-o priveasca prea insistent,asa cum face de obicei cand e atras de o fata....
Spre sfarsitul orelor...
T:si pana la urma te-ai hotarat?vii?
V:la spectacol?
T:da..
V:nu vin....o lasam pe altadata....
T:ok...
Vladia e uimita ca tom nu insista.....
Adoua zi la scoala....
T:buna,vladia!
T:aaa...azi potzi sa vi pe la mine?
V:la tine?
T:pai,da....am nevoie sa-mi explici la mate....am niste note groaznice....mi-e ca daca afla mama....in fine...e nasoala materia si n-am inteles unele lucruri...
V:pai...
T:te rog,vladia...
V:..ok...ok...
T:esti cea mai tare....
V:da,merci...stiam...
T:bun..si pe la cat vii?
V:pe la 17:00..
T:...nu se poate mai tarziu?
V:poftim?
T:pai...mai am de scris la fizica si la chimie din caietele tale....e multa materia....
V:ok...si ce propui?
T:pai pe la 19:00?
V:ok...atunci...ne vedem la 7 ...
T:merci mult...
Vladia si-a luat tot ce trebuie pentru la mate si le-a inghesuit intr-o geanta....si-a tras pe ea niste pantaloni si un tricou....si la ora 19:00...era in fatza usii....
T:buna,vladia!ce punctuala esti...
V:da...una dintre calitatzile mele....
T:am terminat de scris....
V:bravo....
T:hai intra...

In camera la tom....
V:bill,unde e?
T:pai a iesit..e cu andreas....
V:aham..si simone?
T:mama e plecata la cumparaturi...
V:si...nu e nimeni in casa?
T:are vreo importantza?
V:nu chiar...in fine..hai sa incepem....
Timp de o ora si ceva cei doi chiar s-au pus cu burta pe carte...
T:nu vrei un suc,ceva?
V:aa...daca nu sunt prea excentrica pentru tine...as vrea apa cu cateva cuburi de gheatza..daca ai...
Lui tom nu-i dezgusta ideea..deja isi imagineaza lasand cuburile de gheatza pe trupul ei fierbinte si gol....dar se dezmeticeste repede..
T:poftim!
V:wow..ce rapid...merci....
T:n-ai pentru ce....
Tom incepe sa se gandeasca cum sa se apropie de ea...fata statea jos,pe covor....se aseaza langa ea si se apropie de fatza ei..
T:am si eu o intrebare...
T:ai putea sa-mi explici si la fizica?
V:da...pas du problem...
T:poftim?
V:pas du problem inseamna nici o problema.
T:aha...merci!
El incearca sa se stapaneasca....dar nu se lasa....vladia e in camera langa el..nu poate pierde aceasta oportunitate...se apropie de urechea ei si ii sopteste...
T:te plac,vladia...
V:si?
Tom ramane un pic uimit,dar aparenta indiferenta il face s-o sarute....ea ii raspunde imediat....isi vara mainile pe sub tricoul lui si i-l da jos....ii desface pantalonii..tom e in culmea fericirii..nu-i vine sa creada ca o sa fie cu ea asa de repede.....o ia in bratze si o aseaza pe pat...o saruta pe gat.....vladia il atinge senzual cu buzele pe piept.....vladia ii da jos si boxerii..se aseaza pe el...inca imbracata..il excita foarte mult pe tom totul...
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by ardna_1987 on 27th December 2007, 8:37 am

T:te plac,vladia...
V:si?
Tom ramane un pic uimit,dar aparenta indiferenta il face s-o sarute....ea ii raspunde imediat....isi vara mainile pe sub tricoul lui si i-l da jos....ii desface pantalonii..tom e in culmea fericirii..nu-i vine sa creada ca o sa fie cu ea asa de repede.....o ia in bratze si o aseaza pe pat...o saruta pe gat.....vladia il atinge senzual cu buzele pe piept.....vladia ii da jos si boxerii..se aseaza pe el...inca imbracata..il excita foarte mult pe tom totul...vladia observa cat de incitat e si se da dupa el..isi strange ce avea prin camera si calma paraseste casa...in sufletul ei simte o mare bucurie....l-a lasat pe tom sa fiarba in suc propriu...inca il vrea,dar nu asa....vrea sa fie iubita,nu one-night-stand....
La scoala...
T:vladia?
V:da,tom!
T:te rog sa ma iertzi pentru ieri....
V:nu-i nimic..se mai intampla....
T:stiu ca exagerez,dar vreau sa ma ajutzi la fizica...am mare nevoie si....
V:ok....de data asta vi la mine....
T: cum vrei...
La ora 17:00 tom s-a prezentat la vladia...au invatzat ceva timp pe urma,vladia si-a dat tricoul jos ramanand in sutien...era cald,dar ea vroia sa-l incite....sa-l innebuneasca doar....
Bietul tom incearca sa se abtzina.....vladia aduce niste suc de portocale...din „greseala”varsa cateva picaturi pe sani....el nu se mai poate abtzine si o ia de trup sarutandu-i urmele de suc....o strange puternic la piept sa fie sigur ca n-o sa-i scape....vladia se lasa cuprinsa si sarutata....de data asta tom nu se lasa dezbracat,dat fata il incita prea rau....se aseaza pe el si-l saruta cu mult nesatz....luandu-i mainile intr-ale ei si asezandu-le pe coapsele ei....se misca ca un sarpe pe trupul lui...senzatiile pe care le creeaza fata il excita,dandu-si frau liber reactiilor animalice....dar....
V:cred ca e timpul sa pleci...ai invatzat destul la fizica..potzi sa iei o pauza.....
T:vladia....inceteaza cu jocul asta...stiu ca ma vrei..si eu te vreau...hai sa fim impreuna...vreau sa fi iubita mea....
V:dar eu nu te mai vreau tom...mi-a ajuns....
T:ma placi.....se observa in ochii tai...
V:da..te plac,dar nu mai e ca inainte...esti doar un pusti care ma vrea...dupa ce ma vei avea....toata magia dispare...
T:nu-i adevarat.....
V:te rog sa pleci...pa,tom..
T:ok..fie..pa!
Au trecut cateva zile..baietzii au un turneu...au lucrat la un album in tot acest timp...nu i-am mai vazut de mult timp....a trecut un an si ceva...
Eu am reusit sa ma mut in romania....ai mei au observat ca nu ma simt deloc bine in germania...informatzii despre tom si ceilaltzi aflu de la televizor...desi inca mai tin legatura cu simone....Am fost invitata decurand la ziua ei....va trebui sa merg....mai mult ca sigur vor fi si baietzii sau poate nu vor fii..sunt tare ocupatzi cu concertele....
Am ajuns joi in germania..m-am instalat in vechea camera....totul e neschimbat....doar eu m-am schimbat in tot acest timp...am lucrat ca fotomodel,dar am fost si translator...
Azi e ziua cea mai grea....e ziua simonei....i-am luat un tablou din lemn.....am rugat pe cineva sa-i faca din lemn fatza ei....sper sa-i placa....dar i-am luat si un set din aur lantic,cercei si bratzara....mi-au placut mie....si i le-am luat ei...
Acasa la simone..
V:la multi ani,simone!
S:vladia?wow...merci..ce schimbata esti...te-ai facut foarte frumoasa.....
V:merci...si tu arati minunat...esti foarte fericita...radiezi..si iti sta bine asa...
S:merci..am de ce....azi vin baietzii mei...nu i-am mai vazut de mult timp...
V:azi?
S:da...abia astept...cred ca tre’sa soseasca.....dar vino..uite a venit si andreas....
V:da..l-am vazut...o sa stau cu el de vorba...
S:ok.....
A:buna,vladia!
V:buna,andreas!
A:ce schimbata esti....
V:asa de rau arat?
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

View user profile

Back to top Go down

Post by schwarzfee on 6th January 2008, 10:16 pm

A:buna,vladia!
V:buna,andreas!
A:ce schimbata esti....
V:asa de rau arat?
A:nu....esti foarte frumoasa...se vede ca romania iti prieste...
V:poate vi si tu o data acolo...te invit...
A:aa..poate.....
Cei doi au tot vorbit de una..de alta....se aud voci noi...au venit baietii...imi vine sa fug,dar nu am unde...intru in casa cu andreas.el se duce la ei si-i saluta,dar observ ca nu au venit singuri.bill e cu iubita lui,la fel si restul.il caut pe tom cu privirea,dar nu-l zaresc.dupa o vreme apare si el cu o blonda,bucata de prajitura mi se opreste in gat si fug afara pe terasa...incep sa tusesc si caut disperata un pahar cu apa...desi e o seara ghinionista,reusesc sa-mi revin si raman pe terasa.ma hotarasc sa intru in casa ca sa-l salut si pe tom asa cum se cuvine...
V:buna,tom!
T:vladia?!ce cauti aici?
V:m-a invitat simone...
T:aham...
V:nu ma prezinti?
T:ba da...ea este Julia...julia,ea este vladia...o amica...
V:o veche si uitata amica...banuiesc ca tu esti noua iubita a lui tom...
J:da...asa este...
V:bravo!ma bucur..se pare ca nu ti-ai pierdut indemanarea tom...
T:julia,hai sa-ti fac cunostinta cu niste prieteni...
V:mai vorbim julia..incantata sa te cunosc...
J:la fel...
B:vladia!
V:da,bill...
B:aaa...pot vorbi putin cu tine?
V:da,cum sa nu.
B:hai pe terasa...
Afara din casa,la o masa....
V:spune-mi!
B:esti foarte frumoasa...
V:iti multumesc...
B:aaa...
V:te rog..spune-mi fara sfiala...
B:mi-a fost dor de tine...
V:si mie...ma bucur ca ma mai ti minte...
B:n-o sa te uit niciodata...
V:incepusem sa tin la tine mai mult decat trebuia...
B:sa ti la mine mai mult decat trebuia?
V:nu ma lua in seama...mai bine povesteste-mi de tine,de formatie...
B:sunt multe de vorbit...ai timp?
V:daca nu se supara iubita ta ca vorbesc cu tine...
B:neah!
V:adica?
B:nu e tocmai iubita mea...
V:nu mai inteleg nimic...
B:e o ruda d’a mea...
V:glumesti?!
B:nu,vorbesc serios...
V:ce bine!
Bill zambeste....
V:nu vreau sa crezi ca ma dau la tine,dar nu te potriveai cu ea...
B:aham...
V:hai sa dansam.
B:aici?
V:da...sau nu vrei?
B:nu ma prea pricep...
V:no problem!te ghidez eu...
B:esti sigura?
V:ai incredere in mine?ce rau poti pati?
B:bine...m-ai convins...
E o melodie nu tocmai slow,dar vladia ii ia mainile calde ale lui bill si le aseaza pe spatele ei.il invata usor pasii,asa ca vladia incearca sa savureze momentul lasandu-si capul pe umarul lui,apropiindu-si trupul de al lui...nu-si spun cuvinte,doar danseaza pe o melodie ciudata,o melodie pe care doar cei doi o aud.amandoi incep sa zambeasca,sa simta o fericire interioara.
T:bill!
Bill face un pas gresit si cade pe spate,tragandu-ma dupa el.pufnim amandoi in ras,uitand de existenta lui tom.
T:bill!vladia!sunteti bine?
B:da...eu sunt bine..vladia,tu?
V:da...sunt ok...
T:haideti sa mancati tort...
V:eu o sa-mi iau portia si o sa o savurez pe terasa...
B:eu o sa mai stau cu mama de vorba...
Intram cu toti in casa.imi iau felia de tort si ies,iar dupa mine vine cineva.
T:hai ca mananc si eu afara...
V:aham...si o lasi singura pe iubita ta?macar cheam-o sa stea si ea.
T:las-o in casa...oricum o sa plece in curand..
V:ai si tu grija de ea...
T:ma inveti cum sa ma comport sau ce?
V:nu ma bag...oricum faci intotdeauna ce te taie capul...
T:ai chef de cearta?
V:cam da...de ce?te oferi?
T:poate....
V:e bun tortul...
T:da...
Un moment de liniste se lasa...
J:tom,aici erai?!
T:da...
J:eu tre’sa plec asa ca...
V:tom...condu fata..mai ce nepoliticos esti...la revedere julia...
J:pa,vladia!
Tom o conduce pe fata la usa si cand se intoarce o vede pe vladia rezemata de un copac.se apropie de ea incet si o cuprinde de mijloc,o rasuceste repede pana ce o aduce cu fata la el si o saruta,fara ca ea sa aibe timp sa riposteze...
V:asta pentru ce a fost?
T:am simtit ca nu te-am salutat cum trebuie si...
V:aham....bine...ai ramas acelasi bou...cu atitudine de taur...
T:ai chef de cearta?
Vladia il vede un pic cam nervos asa ca-l saruta...
T:asta pentru ce a fost?
V:sa linistesc un bou...
T:termina cu insultele...
V:de as putea..sau ce?
T:sau...
Tom o strange de brat si o trage cu putere spre el.o ia in brate si stau asa cateva momente.inima vladiei ii zvacnea in piept si incepe sa tremure.tom zambeste,era mandru ca trezise in vladia sentimente,ca o facuse sa tremure din nou in bratele lui.
T:mi-a fost dor de tine...
Vladia se trezeste la realitate...
V:nici mie!
Si se desprinde din bratele lui,indreptandu-se spre terasa,de unde bill vazuse toata scena...
V:bill?!ce faci aici?
B:am iesit sa vad...
V:vi inauntru?
B:da.
Cei doi se aseaza pe o canapea si bill incepe sa-i povesteasca despre multele intamplari pe care le-a trait...dar ea era absenta,isi atinge buzele cu buricul degetelor ca si cum ar simti sarutul lui tom la nesfarsit.
B:si cum ti s-a parut?
V:..
B:vladia!vladia!
V:da,bill?
B:la ce te gandesti?sau la cine?
V:imi cer scuze bill..eu tre’sa ma duc acasa...e tarziu si maine...
B:si maine ce?
V:maine plec in romania...asa ca imi iau de acum la revedere..
B:poftim?pleci?
V:da!
B:mai stai!
V:nu pot si nu vreau!
B:de ce?
Imi intorc privirea spre locul unde tom vorbea cu o tipa,verisoara-sa sau ceva de genul asta...
B:tom?el e de vina?
V:nu..nici macar el..trecutul e de vina.
Si destul de rece isi ia ramas bun de la toti...ajunsa acasa face un dus si adoarme numai decat...
A doua zi avea avion la 7:30 asa ca s-a trezit pe la 5 si s-a pregatit constiincioasa...si-a luat ramas bun de la ai ei,de la tom...de la bill..de la trecut..de la ce a fost ea odata ...de la adevarata iubire pe care a simtit-o candva....si-a luat rams bun de la germania...
A fost prima si ultima data cand a mai fost in germania.Vladia si-a deschis un lant de magazine si s-a casatorit cu un magnat din italia,david Raniolli.A nascut o fetita care poata numele de siona.Despre tom,bill nu mai stia prea multe.Bill a avut vreo doua tentaive de casatorie cu fotomodelul diana gusseh,dar cei doi s-au certat,astfel ca bill e inca burlac.tom traiste cu o fata,linda joss,director la o agentie de modeling,cu caer are o fetita,jasmine.doar cu simone mai tine legatura.

„Imi iubesc sotul si fiica,ei sunt trecutul,prezentul si viitorul....”a spus frumoasa afacerista vladia raniolli

The end
schwarzfee

Number of posts : 71
ChAt ToKiO HoTeL :
Registration date : 2007-11-16

View user profile http://bibidevilish.hi5.com

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top