Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postarea parerilor

+41
Avril
blackpearl578
mihaela
endless_dark
kaulitz_nicole
plastic_doll
Emily_PuSs
...:::yoyo:::...
tony th ever
alin_#
_daniel_
boy_emo
blackpearl
dia_endless
hallowed_by_dark
HerA~AmY
ayana
midnight_girl97
Delia_TH
schwarzfee
very_2_sweet
auriu
clover_09
miki_th
alexuk
kaulitz_girl
angelik_engel_angel
nena_rocks
ardna_1987
~*~kYssA~*~
Chocolate
rainbow.yuly
clara
ecko_unltd
emokid
sara
lavy_luv tom
*lil^moonrise*
spejial
LucifeR's AnGel
Admin
45 posters

Page 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by spejial 23rd November 2007, 1:47 pm

iris(+18)

inceputul e frumos bine dispus ai inceput cu dreptul..delia parea fi o tipa inteligenta care nu stiu..poate se va indragosti de bill si bill..
Hm..te-ai indragostit`
`ee da..sunt doar frapat de ea..atata tot..`
`Hm..esti indragostit..PUNCT`
wow chiar asa? tare faza..tom asta ce bine il cunoaste frasu care cica e doar frapat bounce2 dar tot tom stie mai bine
deci astept continuarea!! bounce2
spejial
spejial
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 563
Age : 31
Location : somewhere i belong
Job/hobbies : statul degeaba
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 23rd November 2007, 2:17 pm

Pfuai multumesc fetelor de pareri..

Dar vreau sa comentez acum ficul mirabelei care efectiv il ador..Katye pare o fata bogata(urasc cuvantul asta..cand se face referire la mine..dar acum cred ca e potrivit deoarece pare si o fetitza razgaiata hmmm... )si da..e clar ca are puteri din moment c afacut acele doua scene ciudate(profa si aiatul indragistit d ea)

astept nextul cu deosebit interes bravo kissingggggg2
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by very_2_sweet 23rd November 2007, 3:43 pm


]delia* **

imi place atitudinea lui bill! asa de clumsy si nesigur pe el!!! tom e f cool ca de obicei isi incurajeaza fratele! mi-a placut faza cu castile! prima data credeam ca tipa e surda la inceput!!! hai cu nextu! sa commentez mai multe!!!
very_2_sweet
very_2_sweet
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 176
Age : 34
Location : bill's arms!!
Job/hobbies : gossip!
Humor : ma amuza prostii!!!!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-10

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 23rd November 2007, 6:17 pm

Imi plac super muult nexturile...

"GHost .."e foarte intensa..sincer m-a miscat situatia fetei..hm..oare c va urma?oare s vr mai intalni??Hai cu nextu sa stiu

"D p alte vremuri" saraca..totushi intrun fel in place acea minte diabolica care o urmareste..Hai cu nextul sa vedem conversatia dinre ei :zambet:



P scurt :yOU guys rock!!
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 23rd November 2007, 7:05 pm

ma bucur ca s-au postat nexturi..



samgerutza ficurile tale sunt mortale..imi plac mult....



nena..oh...ma uimesti cu acest bill km vulgar..ma gandesc ca el nu trebuia sa-i voorbeasca acelei fete asa...

de pe alte vrwemuri...girl astept nextul....

delia..ma bucur sa mai vad si alte ficuri noi...interesant..stii sa folosesti cuvintele pentru a crea ceva nou...ma bucur...e frumos..bafta in continuare...



suna atat de comun dorinta mea de a mai vedea exturi pe aici..so pls nexturi...
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 23rd November 2007, 7:35 pm

asa..c bn..nexturii wow2



"Why me" imi pare bn ca si-a revenit un pic..chiar daca ranile mai sunt(acestea vor ramane forever) cred ca s va reface complet..si acnd lumea va fi mai fumoasa pt ea va aparea BIll...melodia aia mi s pare cunoscuta..hm..cn o canta?pls zi-mi..oRcum astept next sa vad cum iti imaginezi tu continuarea

"Impotriva vietii (+18)" Imi palc foarte mult cum ai format imaginea celor 2..ei cei doi s feresc d ochii lumii pt a putea avea parte d o iubie linistita..imi place ideea...Hai cu nextu`


Multumesc pt parerle pozitive..voi mai pune nexturi atat timp cat le veti comenta si veti pune si voi la ficurile voastre
inger
Succes la compus..!
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by nena_rocks 23rd November 2007, 7:52 pm

*why me?!
ah... c nesy a fost bill... a afirmat k versurile aniei sunt ale lui... sh qlmea nici makr nu le'a cantat el... le'a vandut lui la fee... saraca ania... sper sa aiba un happy end saraca fata trist ...


*iris
c timid e billutzz bine dispus ... foarte mijto ideea... ast next :zambet:
app: ai avut o mica eroare la inceput: ai zis un baiat q haine largi sh sapca=> tom, nu bill... a fost intentionata chestia, sau pur sh simplu te'ai incurcat? :zambet: ...

i'm waiting 4 next girls... mai ales la spejial and lucifer's angel... :zambet:
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 23rd November 2007, 8:21 pm

OO..avem next...asa asapoate mai pui un next..


Nu imi vine sa cred c facut..mi-a placut cum ai descris momentul"culminant"..cate emotii avea..David..hm..s pare ca totusi ink are incredere in ea..intrun fel o ajuta.. confuz..
Cat despre BIll.NO COMMENT!cata nesimtire sa zica assa ceva..cata nesimtire din partea lui sa o zica asa d..direct si..nepasator..s-a purtat ca o Bitch in varianta masculina(scuzati-mi limbajul jump...... ) Saraca prea mult leshina..oare e insarcinata??? :O sper ca nu..

hai un next pls in seara asta..sa vad cum e...PLS!

EDIT: OO DOAMNEE..D C MA TEMEAM MAI ATRE D AIA NU A SCAPAT..c rece se poarta BIll..HM..a reactionat cam dramatic,.dar o inteleg cum s simte..BIne ca nu a murit..Dar intr-un fel a fost o ocazie d trezire a lui BIll..cam tarzie intradevar..In legatura cu episodul in care a fost violata mi-a trecut prin cap cata ura e in lumea asta..e o oglindire a lumii reale sincer..Bun ca mama lui a ajutat-o..dar c a aflat???
PLs da nexttt!!

scuzati-ma ca am postat d doua ori.una dupa alta..fericit
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by schwarzfee 24th November 2007, 12:07 am

IRIS

hai k m-ai convins cu aceste 2 next-uri sa il citesc in continuare!
Bill e super cute in postura de tip timid si rusinos rasssssss
faza cu zaharul a fost chiar funny rau, adik ce naiba o saptamana la rand in fiecare zi sa ii zica acelasi lucru ras pe buna dreptate a facut si ea misto la petrecere de el!
imi mai place k apare si LaFee chiar dc e intr-un rol negativ, in realitate ador cum canta! iubire2
acum sa vad cum mai dau unul peste altul k ea a plecat si l-a lasat fara nicio adresa sau fara niciun nr de tel! hmmmmmmmmm



WHY ME?


cate continuari intr-o singura seara wow chiar asa?
nici nu stiu cu ce sa incep sa comentez pt k aceste parti m-au lasat fara cuvinte si cu cateva lacrimi pe obraz. cry.... cata suferinta in sufletul unei singure persoane! confuz..
totusi as putea spune k mi-a placut faptul k Bill a dat versurile unei cantarete(LaFee heart.... ), inseamna k le-a considerat bune si k totusi simte ceva pt Ania! fapt care s-a dovedit in momentul in care i-a cerut sa il ierte! apologize=suberba melodie si potrivita in acest caz mai ales k Ania nu a vrut sa auda de scuzele lui si l-a evitat in continuare pe cat posibil.
melodia poisen pe care o compus-o Ania se potriveste de minune, in afara de faptul k imi place foarte mult si k aceasta melodie am descoperit-o pe youtube la un clip facut din imagini cu Bill!
in sf un fic mai realist in care ramane ea gravida dupa ce s-a culcat cu el, nu k altele in care se tot ... si k si cum nu s-ar fi intamplat nimic(si nici nu mentioneaza ca s-au protejat!) date
totusi Ania a ajuns intr-o stare deplorabila din lipsa banilor, dar mai ales din cauza suferitei. dupa ce k era respinsa de Bill care vine si o intreaba dc e al lui , mai este si violata! lacrimi
acum sigur va avea mari dureri la nastere si cine stie ce se va mai intampla cu ea! trist
pana la urma mi-am gasit cuvintele si mi-am exprimat parerea , dar la inceput am stat cateva minute k nu stiam cum si de unde sa incep! :blush:
you're the best ARDNA! mai astept next-uri de la u! kissingggggg2
schwarzfee
schwarzfee

Number of posts : 71
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

http://bibidevilish.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 24th November 2007, 7:41 am

Multumesc d pareri..voi mai pune pana diseara nijte continuari.. kissingggggg2

Dar sa revenim la acese super ficuri..
"An idea...don't know the outcome yet...(+18) " Imi place Ficul..hm..e clar ca lui Tom nu ii place ca lui Bill ii place d ea..HAI CU NEXTU!

"Nu imi vine sa cred(+18)" C evil e domnul Bill..hai cu nextu sa comentam mai mult.. kissingggggg2

RESTU VREAU NEXTURI LUNGI SI LA FEL D INSPIRATE!!

Edit:"her ghost in the fog" ai continuat cu acelasi ton(interesant) si in nextul asta..cred k lumea ei va fi zguduita d Bill..imi pare rau c ia facut lui tomik..si cum s simte Tomik..?hai un next.. ochi superbi

EDit2:hm..decia cum ea c vrea sa faca??vrea sa distruga omemnirea sau c???pls da un next sa inteleg.. :zambet:


EDit3( lol! ) "Nu imi vine sa cred(+18) "hm..si iata cum trec anii..si parca vad ca s indragostesc astea d ei..oo da.. :> HAI CU NEXTU!
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by schwarzfee 24th November 2007, 7:02 pm

IRIS


ce generoasa esti Delia cu atatea next-uri intr-o zi! wow chiar asa?
imi place din ce in ce mai mult! ce coincidenta ca David e cel mai bun prieten al Deliei! dar ce relatie ciudata au astia 2, undeva intre prietenie, dorinta si iubire! hmmm...
au facut ei ce au facut si pana la urma s-au gasit unul pe celalalt! bounce2 acum totul va fi mai usor!
ce pretext si pe Bill k a compus o mel si vrea sa ii auda parerea! rasssssss dc baiatul e mai timid isi exprima sentimentele prin versuri! mai ales la concert cred k va canta numai cu ochii la ea! heart.... heart.... heart....
de abia astept partile urmatoare! sigur si ea se va indragosti de el pt k deja a impresionat-o felul lui de a fi! lovers.
NEXT Delia!!! dar oricum dc pui maine eu voi citi abia luni k maine nu sunt acasa! plangacios dar cu siguranta voi citi luni si voi posta! ochi superbi
schwarzfee
schwarzfee

Number of posts : 71
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

http://bibidevilish.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 24th November 2007, 7:15 pm

^thx..no problem..cititi cand puteti..

"d p alte vremuri" HM..deci am ramas " :-O " cand ai zis ca ea s transforma in vampir..cred ca se va repeta istoria..E clar ca Tom o place/iubeste din moment ce nu a omorat-o..Bill deocamdata e doar insetat d putere..dar cred ca va fi si el inlove..Mi-e dor d personajul lui..il mai asteptam pe la noi fericit ..Cred ca se faptul ca seamana cu Clover ii afecteaza pe cei 2.....
DEci Hai cu nextu.. bine dispus
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by spejial 24th November 2007, 8:36 pm

o porcarie

hai ma ardna..de ce tre sa plang la toate endurile tale? lacrimi lacrimi lacrimi lacrimi la toate am plans lacrimi pacat ca dana a terminat relatia cu bill..sincer..imi pare rau lacrimi dar nah..asa a fost sa fie
bine ca isi mai vorbesc..macar la telefon..cred c atractia dintre ei va exista intotdeauna..


why me..

saraca ania...imi pare rau ca are HIV...si ca va muri..acum cel mai important lucru e ca copilul sa se nasca sanatos..si daca se va naste sanatos el va fi cel care ii va aminti lui bill de ania..cand ma gandesc ca trebuie sa vina endu si la ficu asta..ma gandesc ca ma asteapta inca o tura de plans.. lacrimi
spejial
spejial
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 563
Age : 31
Location : somewhere i belong
Job/hobbies : statul degeaba
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 24th November 2007, 8:49 pm

"o porcarie." d c l-ai terminat???:O:O:O nu inteleg nimic Hm..interesant..imi place discutia dintre ei..faptul ca au realizat ca nu sunt chiar facuti unul pt celalalt..hm...bun ca si-au gasit perechile...
^si eu cred ca mai e o atractie intre ei..

"why me" hey rupp...avem next..HM eu cred ca respectivul care a violato trebe sa-si dea foc..of of..c situatie..sa ytransmiti asa ceav si copilului tau..
Bill..Bill are remushcari..se vede..e clar ca uraste ca nu a avut grija d ea..da acum vine intrebarea cea mare :"gustav tu ma placi" hai pls pune un next sa vedem c ii zice..PLSSS!!!
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 24th November 2007, 9:07 pm

iris..supr ficul..nu ma asteptam...imi place modul cum scrii.iar idea de baza e neasteptat de interesanta...ma bucur sa-ti citesc ficul...hmm...sa vedem ce se intampla la acel concert la acre ea e invitata de catre bill:d


mihaela..girl..super ficul..oh..tom si bill sunt cam copilarosi...dar mai stii..soarta le va da,poate,ocazia sa le dea peste nas fitzoseniilor de twins:D



mirabela..super nexturile...le ador..tom...oh..e atat de pasional..am senzatia ca a prins gustul fetei si parca nu vrea sa o lase....nu stiu de e instinct animalic sau o nebunie..dar se intampla ceva ciudat cu tom....


imi place la nebunie de dorinta sangelui ce tom o are....de dorinta acestuia de ai gutsta sangele..de ai-i simti parfumul..super..i like it!!!


iris..iti multumesc pt postari...super ficul..e foarte interesant...david..dorintele lui...bill si mana lui asupra piciorului ei fin...oh..super...




Nexturi girls!!!Kusses!


Last edited by on 24th November 2007, 10:11 pm; edited 1 time in total
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by schwarzfee 24th November 2007, 10:02 pm

WHY ME?

nu pot sa zic decat k esti geniala Ardna! nu ma steptam deloc la asta: in urma violului , Ania sa capete virusul HIV! aveai dreptate cand spuneai k imaginatia ta este mult prea mare! agatand mereu ma surprinzi cu ceva chiar dc e trist, m-am obisnuit k am mai citit un fic de-al tau cu final tragic pt EA!

as ruga Adminul sa nu mute ink la arhiva fic-ul O Porcarie k nu am timp sa il citesc in seara sat si sa postez! pls mai lasa-l cateva zile poate nu toata lumea stie k e terminat si poate mai vor si altii sa posteze! ochi superbi
schwarzfee
schwarzfee

Number of posts : 71
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

http://bibidevilish.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 25th November 2007, 12:51 pm

Hi hi..am zis..am zis ca se indr. d ei..hihi...deci e clar..e clar..da hai sa vedem c se intampla cu Tom.. devil..

NEXT PLS!
EDIT:OOOPS...IARASI AM DAT CA TAMPA 2 MESAJE...SRYYYYYYY!!!!! affraid lacrimi

"NU-mi vine sa cred" ooooo....ce reactie au avut baietii..Bill s-a indr. d carmen ..nu???
oricum..hai cu nextul..
:zambet:
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Admin 25th November 2007, 1:27 pm

Delia_TH wrote:Hi hi..am zis..am zis ca se indr. d ei..hihi...deci e clar..e clar..da hai sa vedem c se intampla cu Tom.. devil..

NEXT PLS!
EDIT:OOOPS...IARASI AM DAT CA TAMPA 2 MESAJE...SRYYYYYYY!!!!! affraid lacrimi

"NU-mi vine sa cred" ooooo....ce reactie au avut baietii..Bill s-a indr. d carmen ..nu???
oricum..hai cu nextul..
:zambet:


Postarea parerilor - Page 7 Voixxt2 ai incalca regulamentul click pe poza unde iti spune ce ai gresit
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 25th November 2007, 2:53 pm

ce dulcici au fost yanna shi bill iubire2 ...cik adam iubitule funnnn
ce dragutz e tom ca o intelege lovers. lovers. heart.... bv lui...
next!!!!!!!!!!!!
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 29
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ecko_unltd 25th November 2007, 3:58 pm

WNMG**

ce trist de danna!!! nu imi vine sa cred ce a patit! bine ca il are acum alaturi de super-tom care o apara de toti "suckerii"!!! sper sa aprecieze ca e singurul catre care a reusit sa isi deschida inima!! mi-a placut pupicul parintesc pe care i l-a dat tom pe frunte!! (asa ma pupa tata de fiecare data) nananana

trebuia ca yanna sa ii zica lui bill :DUDE, YOU'VE GOT PUNK'D!!!

asa e... a muscat momeala tipu' ras nebun ... ce fantezii are bill... vrea cu frisca huh.... rimantic inimioare
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 25th November 2007, 4:00 pm

Ce-mi place relatia dintre Bill si yanna...ce momemnte cute au impreuna....

Mai vreauu fericit wow chiar asa?
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by midnight_girl97 25th November 2007, 5:27 pm

heyy m'am intors scz k n'am mai postat d un secol dar anul asta sunt bagata in priza ....sunt mega stresata k vreau cu orice pretz sa intru la un anumit liceu kre se intampla se fie cel mai bun din zona shi vreau p profilu mate-info kre se intampla sa fie cel mai greu :((..offf c e p kpu meuu...in fine dak tot m'a rugat mira...am continuat ficul dar o sa se schimbe radikl pt k nu sunt deloc in atmosfera necesara sa mai fie asha....glumezt....deci o sa fie mai diferit ...shi nici n'o sa pot posta in fiekre zi da promit sa postez in fiekre week'end nah....poi..km atat...sry din nou pt intarziere da niciodata n'am fost genul d pers in kre sa ai incredere....lol..
midnight_girl97
midnight_girl97

Female
Number of posts : 28
Age : 30
Location : Targu-Ocna, Romania
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-08

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ecko_unltd 25th November 2007, 6:09 pm

midnight girl.. te asteptam de o vecie!!!!in sfarsit ai aparut! pacat ca ficul nu o sa mai cntinue in acelasi fel de funny! in fine! orice next e bine venit!!

asa e, si eu sunt de acord cu citatul acela!!! e f tare! imi place de tom ca vrea sa faca cumva, ca relatiua lui sa mearga cu andy!!! hai andy.. crede in tom!! ah si andy kiar a zis lucrurilor pe lume!!! this girl rullz

WNMG*

Bill este cam suppy dar ii trece repede! ama dorat comportamentul lui de bebel mic!!! pupa mama pe el suzeta
se pare ca yanna nu era prea incantata sa fie mamica unui kid asa de sweet!! cred ca nu ii plac copii!!mi-as fo dorit sa ii vad pe toti cei 4 la palja in acelasi timp... dar se par ca tom si danna au alte planuri! poate vor sa iasa la o terasa, sau ceva!
ar fi fost f funny !!! cred ca tom ar fi intrat in jocul lui bill de a se juca de-a bebelusii! oricum ei, kiar si in viata reala au momente in care se comporta ca nijte copii mari!!



U ESTI IMPOSIBILUL MEU**

saraca daiana .... imi e scarba de ceea ce o sa se intample!!!! sper ca macar paul sa fie bland cu ea! si sa nu o bruscheze!!! dac o pune sa fac oral, ar fi super jegos!!! ah ai grija daiana... protejeaza-te! nu stii cu cn ai de-a face!!!!




see ya girls!!
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 25th November 2007, 6:34 pm

midnight_girl97 super fic...nu conteaza daca e funny sau nu..esenta ink este puternik..Da..sunt si eu de acod cu C ai zis..astept cu deosebit interes nextu.. kissingggggg2


"we.."imi place faptul ca Bill tine la ea..si nu se gandeste la altceva..hm..asta e cute..faptul ca e dedicat intru totul ei..Hai cu nextu kissingggggg2


"tu esti imposibilul meu"
"desi poate era prima ei iubire" hm..c iubire... hmmmmmmmmm huh--- Hm..macar a promis ca e bland cu ea..Protejeazate mama!

Hai cu nextu!


Last edited by on 25th November 2007, 6:42 pm; edited 1 time in total
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by spejial 25th November 2007, 6:41 pm

tu esti imposibilul meu[+18]

god! paul se imprieteneste cu daiana,ii castiga in crederea si apoi vine cu o fraza ca: " e timpul sa muncesti"..horrible! si e atat de "de treaba" ca vrea sa o dezvirgineze el..mai bine iar da drumul plictisit.. ...sper si eu sa nu o bruscheze.. suparici ..atata ii tre ca il cap taiat ...!!!
trebuie sa vian si ceva momente placute pentru e! trebuie!sper ca se va termina bine...macar ficu asta

continuare dreapta ..
spejial
spejial
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 563
Age : 31
Location : somewhere i belong
Job/hobbies : statul degeaba
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 25th November 2007, 6:46 pm

Hopa.. lol! deja trece timpul...c lol e cum isi cauta bluzele...si ce faza cu diana ca vine si ea.. oo doamne..mai vreay pls ras
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 25th November 2007, 8:51 pm

wow..cat ma bucur de nexturile voastre fetelor...

nu pot decat sa-mi doresc continuarile...




Kusses!!!!
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by nena_rocks 25th November 2007, 9:15 pm

omg girls... am lipsit doar un weekend sh ati pus la nexturi affraid affraid affraid affraid geeze...
well:
*o porcarie: imi pare rau k s'a terminat fickul, dar makr a avut un happy ending... chiar nu credeam k o sa'si gaseasca fiekre perechea... credeam k or sa ramana together... anyway... zooper ending rasssssss ... un kiss nevinovat!
*why me: wow... saraca ania... c bn o ducea inainte, sh c a ajuns sa traiasca akm lacrimi lacrimi lacrimi ... mai are sh HIV... al draq ala kre a violato mort1 ... el merita sa moara, nu ea(bn... din mom c sh el are virusul... o sa dea sh el coltzul curand fericit )... akm vreau sa vad rasp lui gustav... makr bill si'a dat seama akm... knd e mult prea tz... kt d idiot, cretin, handikpat, retardat etc a fost suparat x( ....
*iris: c pakt k delia a trebuti sa plece atunci trist ... ar fi iesit cv... akm s'au reintalnit, sh cred k se intrevede o noua idila la orizont uiiiuiiiiii ... sper sa le iasa de data asta... app: versurile sunt zooper mijto... sh yo la fel am crezut, k e o scrisoare ptr ea, nu un fax "profesional" trist
*wenn nichts mehr geht: ce drama a suferit danna la faza q violul trist ... saracutza... da' lasa k sunt sigura k tom o sa o ajute sa treaca peste acea parte neplacuta uiiiuiiiiii ... i think tom is in love fericit !!! sh faza q bill q lopetzica a fost geniala rasssssss rasssssss rasssssss very funny... saraca yanna trebuie sa aiba grija sh de relatie, sh de o "diva", sh de un bebe mic :zambet: ... dar bill a fost very very very sweet la faza q trandafirii iubire2 ... las' k i'a taiat'o yanna scurt q "adam... iubire" rasssssss rasssssss
*esti imposibilul meu: ah... saraca daiana... stiu k paul este foarte "dulce" punand'o la "treaba", dar makr se ofera el sa o faca primul, k sa o ia incet sh suav... k dak o lasa asa cn stie p la cn apuka prima data sh o ia ala wild d isi blestema fata toate zilele... las k pana la urma e destul d good boy :zambet: ... dar tot mai bn ar fi fost sa o lase sa plece... trist
*in drum spre marea fericire: in primul rand doresc sa te felicit pt next!!! de knd il astept god!!! au fost km fraieri k au lasat iubirea sa le scape printre degete... trebuiau sa le ceara fetelor nijte nr de tel, adrese, ID'uri, mailuri etc... nu sa le lase sa plece asa... suckers suparat x( ... oare c vor face cei 4 akm k se vor revedea... bill mai mult k sigur isi va aminti de diana... dar tom... o mai tine minte p andy? sau a fost doar ink una p lista lui trist ???...

anyway girls... vreau nexturi multe pt un asa comm... sh... dak am deformat pg, dau edit :zambet: ... see ya hi
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by spejial 26th November 2007, 3:19 pm

in drum spre marea fericire

u girl ce ma bucur ca ai pus next bine dispus bine dispus bine dispus wow chiar asa? deci:Andy: Da? Pai tu eshti un arrogant shi un nesimtzit care crezi k toata lumea e la picioarele tale doar pentru k ai admiratzia unor fete proaste in plina criza hormonala shi mai ai un ban in plus fatza d altzii in buzunar shi te ascunzi dupa gorilele tale departe de lumea reala kre cred k ai uitat c inseamna…..multa suferintza shi multe vise de kre eshti conshtient k nu se vor implini niciodata shi luptzi mereu pt ceva ce nu exista sau nu va fi niciodata al tau. Asta e viatza asha k obishnuieshte’te sa nu mai primeshti tot ce vrei, k mai sunt shi oameni kre nu sunt impresionatzi d cardul tau d credit.
ce mai tare replica ever iubire2 bravo ei!! grin.. ia ziso!! si asa in 2012..in prezent adica viitor confuz.. ..adica prezent la ei grin.. deci ma bucur ca se reintalnesc!! sper sa-si aminteasca baietii de ele..poate tom va di cel care isi va aminti de andy si bill cel care nusi va aminti de dydy..welll sper sa fie bine!
hai cu nextu ala odata please iepure
spejial
spejial
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 563
Age : 31
Location : somewhere i belong
Job/hobbies : statul degeaba
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 26th November 2007, 3:42 pm

"her ..." Place planul ei..i-auzi"de amuzament" vrea sa faca astea..ok ok..
Place limbajul care il folosesti cu atatea figuri de stil.. iubire2 Hm..batranul e cam..weird..oare el e cel care o va aduce p anna pe "calea cea buna"?HM..vom vedea..



"(+18...) Wenn nichts mehr geht " da a fost un shoc sa il vedem facand asa ceva.dar nu conteste...important e ca ei se ubesc..si najpa ca se apropie momentul "despartirii".. confuz..



"de p alte vremuri" HM..imi palce ..incepe sa faca multe miscari gandite..Hm..e interesant faptul ca:leonardo" era asa de iitat de prezenta ei..e clar..e unul de al lor..si domnul X cine e???hai next ca vreau sa vad.. inger
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 26th November 2007, 4:29 pm

well....iris..super interesant mai e ficul tau...m-a facut sa zambesc...bill a urmarit fiece miscare a ei...si iata ca ea macar e sincera prin atitudinea ei....bill ar trebui sa stie ca exista un loc in sufletul ei care-i apartine lui....

"Wenn..."....am ramas ca toanta..mi-a placut ...yanna e plina de dorinte.stie ca se apropie scoala si ca nu-l va mai putea vedea pe bill si ea incearca sa profite...pe cand el..e usor mai copilaros....abia astept sa vad ce se mai intampla cu tom...si danna..:D


de pe alte vremuri....interesant...well..sa vedem ...

ma gandesc ca ea nu a scapat....ma gandesc la acel "leonardo"ce rol joaca ..ce piesa importanta ar fi?oare e doar un pion ?



Girls...nexturile...pls:D
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 26th November 2007, 9:15 pm

Hi hi hallowed_by_dark ne bombardezi cu ficuri..foarte bine..

"
__ Cemetery and Temptation __" pare o povetse mijto..imi place deocamdata...C coincidenta tocmai cu Bill s-a intalnit....si celalat fic imi place...


nexturi te rog
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ecko_unltd 27th November 2007, 11:21 am

in drum spre marea fericire*

geeze abia astept s avad cum o sa reactuineze gemenii! oare le vor mai recunoaste pe fete?! sper ca da! altfel va fi o mare mare dezamagire pentru ele!!andy se comporta exact ca mine! ma recunosc f mult in poveste!
astept nexy cu detalii din berlin!


WNMG*

ce mult imi place relatia dintre yanna si bill! da.. cred ca e incitant sa saruti o fata! adica SPER!! oricum faza cu sutienul a fost f funny! mi-o si imaginam pe yanna mergand prin hotel top-less..=))) cred ca facea bill o fatza affraid affraid affraid
dar danna si tom ce mai fac??? mai traiesc???ca nu am mai auzit nik de ei!
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 27th November 2007, 2:10 pm

"her ghost.." Hm..e foarte profunda si lpustiita Anna..interesant e faptul ca acel "master" ii da atata putere si ca ea chiar are de gand sa-mi duca la bun sfarsit planul..hm..



"d p alte vremuri" foarte interesting inainte..si plin d ura e Tom..hm...Pacat ca Bill a murit..dar whatever..era inutil oricum.. phhhhhhhhhh interesant faptul ca TOm e si mai rau ca oricand..si totusi e bn ca vrea sa o omoare"mai rapid" totushi..pacat ca in suferinta...mai bine o impushaca in cap.. pocccc daca tot o iubea pe clover..da na..se pare ca e prea rau ca sa o scuteasca de asa ceva..


"wenn..." ce dragutza e discutia dintre ei 2..oo doamne Y ce crazy e..dar e ok..mai incitant asa..hai cu nextu fericit

hai cu nexturile
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 27th November 2007, 6:19 pm

d p alte vremuri...fain...nici eu nu'l inteleg pe tom...vrea sa o vada murind incet.si totusi ii grabeste moartea?simt ca latura umana inca exista in el..doar ca furia i-a incetosat mintea....

"wenn.."....bill....god..eu nu cred k e atat de lipsit de dorinte...imi lasa senzatia ca nu o doreste pe atat de mult pe cat as vrea sa cred..adik saraca yanna..a fost refuzata sau oprita cand nu trebuie de atatea ori..mi se pare ca bill isi cam bate joc de ea...dar..poate ca nu e asa...

Kusses!!!!
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by schwarzfee 27th November 2007, 7:01 pm

O PORCARIE

te-ai grabit sa termini fic-ul! nici nu ma asteptam. eu aveam impresia k e undeva pe la jumate fic-ul si am ramas affraid cand am vazut k l-ai terminat! un fic cu sf sad, deja m-am obisnuit cu stilul tau care imi place mult! numai k cu fic-ul asta ai dat-o in bara la sf. sper sa nu mai faci asa si cu celelalte 2 pt k imi plac muuuuuuuuult!!!!! agatand cel mai mult mi-a placut faza in care s-au desp cei 2 dupa ce a venit Bill muscat pe gat!

GO ARDNA, GO! vreau next-uri la celelalte 2 fic-uri ale tale! kissingggggg2
schwarzfee
schwarzfee

Number of posts : 71
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

http://bibidevilish.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 27th November 2007, 7:49 pm

"her ghost in the fog" HM..am ramas date cand a dat gresh...nu ma asteptam la asta..Hm..pare sa inceapa sa se poarte ca o adolescenta..se pare ca se apropie si de ea sentimentele umane..oricum..MIl imaginez p TOm cu tipa ca o fetita la vederea sangelui ar fi prea penal sa tipa asa odata... .ras hai cu nextu iubire2


"ceme..."se pare ca viata ei merge p un fagash normal..desi mai sufera normal de pe urma despartirii de sora ei..CRed ca noua ei prietena o va ajuta sa-si revina total.. fericit C bitch e mama ei.. huh--- cica maine vine noul tau "tata" de parca s-ar putea numi un strain asa de rapid "tata"


"why me" cine ar fi crezut ca sunt verisori?? bine dispus totusi BIll se pare ca are muulte remushcari cum e si normal in situatia lui..c cute ca s-a dus la Tom acasa...hm..da e si normal sa vrei sa dai timpul inapoi..cine nu ar vrea in situatia ta?? fericit



hai cu nexturile


Last edited by on 27th November 2007, 9:08 pm; edited 1 time in total
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by schwarzfee 27th November 2007, 9:08 pm

WHY ME?

chiar nu m-as fi asteptat ca Gustav sa fie var cu ea! ce imi plac chestiile astea: cand te astepti sa se intample ceva , iar autoare te surprinde cu total altceva! dinte de aur macar acum stie ca are pe cineva care sa o sprijine si sa o ajute cu tot calvarul pe care il traieste! Bill e cam la fel de distrus, il apasa vina! si sincer si el e destul de vinovat, chiar dc Tom incearca sa il imbarbateze spunandu-i k nu a gresit el cu nimic! saracii, oare cum se va termina toata nebunia asta! trist
schwarzfee
schwarzfee

Number of posts : 71
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

http://bibidevilish.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 27th November 2007, 9:29 pm

nena..thnx pt next.....am ramas cu un gust ciudat in gura..bill....se mai intampla...dar oare..

mi-e frik sa ma gandesc ...la betie faci vrute si nevrute..iar chelnerita respectiva e prea bagacioasa...oare o va face-o cu respectiva?


sper sa nu............


Sangerutza..numai knd ma gandesc ca ai 3 ficrui...ma mandrersc cu tine...k imi place k esti criminala...:D;)

Kusses!!!si astept nexturi!!!!
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by schwarzfee 27th November 2007, 10:33 pm

IRIS


ce mult a evoluat povestea de cand nu am mai intrat la fic(2-3 zile) wow chiar asa?
imi plac descrierile tale, adik la scenele erotice, numai k nu e nevoie sa pui **** la cuvinte, k doar de aia are +18 fic-ul! ce imi place sa mi-l imaginez pe Bill beat , compunand niste versuri! drunk2 si am o intrebare: de la ce melodie sunt versurile alea pe care i le-a trimis prin fax? k nu am recunoscut mel! :blush: aici cea cu dus si intors e ea in realtia lor! la inceput se pitea de el cand a revenit in ger, plus k nu a mai stat macar putin sa vada dc il iubeste sau nu, a intins-o repede in romania(k erau acolo cainii cu covrigii in coada plictisit.. ) Bill pare foarte hotarat in legatura cu ceea ce simte pt ea! heart.... de la ea vor porni toate neintelegerile k si pana acum!
so go on cu next-urile! kissingggggg2
schwarzfee
schwarzfee

Number of posts : 71
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

http://bibidevilish.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 28th November 2007, 1:25 pm

^sacred(heilig in engleza) bine dispus


"i dare to love me" ce emotii p Bill..cred ca asa as reactiona si eu daca as mere la un concert a lor.. fericit hm..interesant ca a aflat Bilie Joe de el..ce mandru e Bill ca l-a recunoscut rasssssss C URMEAZA???CE URMEAZA???poate canta ceva impreuna?!



hai cu nextu!
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Admin 28th November 2007, 8:00 pm

Iris delia il cam place pe tom si cred ca o sa pice in ghiarele lui ca oricum nu-i rezista nicio fata lui tom fie salbatica fie blanda rasssssss
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by schwarzfee 28th November 2007, 9:14 pm

IRIS

delia eu a refeream la versurile astea care au venit prin fax:


"Im waiting, for you
It doesnt work for either of us, you dont even know it..
I surrender for you..
My last help wants to disappear..
Before the lake beneath me, will go away
I believe in you
You will be holey to me forever…
I die for our immortality…
My hand, from the beginning
Reached to you and I said I believe in this..
You will be holey to me forever
You break away the cold when you talk
With everything you do you make me loose
We will see us again…
When its possible..
And even when the lake beneath you, will go away

You will be holey to me forever
I go through the lake, and I see your light
I drown, I drown .. away from you

No longer seeing me..
veryone believes in you..
I believe in you..

You wïll be holey to me, forever."


astea sigur nu sunt versurile de la Sacred k pe alea le stiu si eu! ochi superbi

cat despre next-ul de azi hmmm... incep sa apara probleme, asa se prevesteste! Tomitza isi baga coada pe unde nu trebuie! in rest Bill e asa de romantic! heart.... heart.... heart.... God ce imi place toate lucrurile care le face: felul in care o priveste, felul in care o atinge si o doreste si toate micile nebunii! lovers.
so NEXT Delia si astept rasp la intrebarea cu versurile!
schwarzfee
schwarzfee

Number of posts : 71
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

http://bibidevilish.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 28th November 2007, 9:20 pm

^e Heilig tradusa in engleza...deci nu-s versurile melodiei Sacred..e tradusa Heilig in english.. agatand
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ecko_unltd 29th November 2007, 8:40 am

WNMG*


oh my fucking god!!! yanna si bill.. kiar ca se iubesc! si la propriu si la figurat! bill e.. nu stiu cum sa zic.. in afar de P.E.R.F.E.C.T. nu gasesc alt cuvant care sa se potriveasca! e exact ca in reclama aia..."inseamna ca eu am ceva" imi pare rau ca yanna a plans....se pare ca ei trec printr-o perioada putin mai... "neinteleasa" .
el o iubeste .. ea il adora... si nu stiu cum sa isi arate mai mut dragoseta fata de celalat! se pare ca totul a pornit de la o gluma... si bill e un pic pissed off... sper ca i-a trecut cu ocazia asta! nu mai are rost sa spun ca isi vorbesc f frumos... ador declaratiile lor de dragoste!
PS: si da... e mai bine mai lent! ochi superbi



PS: lucifer's angel.. mi-am adus aminte ca am citit cea mai recenta poezie publicata de tine pe site si e AWESOME!!!!



IMPOTRIVA VIETII**
ah... nu supor sa vad un baiat plangand! si,... mi se pare aiurea ca s-a suparat! adica.. nu are de ce! in fond... daca tipa nu s-a suppy ca a lasat-o neterminata.. el nu avea de ce sa plece! inteleg ca s-a simtit aiurea.. oricune s-ar fi simtit asa.. dar nu trebuia sa plece...
si mai ales sa ajunga intr-un bar! de ce oare toti baietii gandesc ca daca o sa bea pana se imbata... toate lucrurile se rezolva??? in concluzie sunt nijte lasi!
hai ku next poate il ajuta tom sa treaca peste faza asta!
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Delia_TH 29th November 2007, 2:12 pm

"wen.." hm..nu suport plangaciosii... confuz.. maia les din atata lucru..da na..poate e si supy ca trebe sa plece imediat..da na..totusi..CHILL OUT!Bill cadeobicei e un dulce..si o saruta..si are grija d ea..ea e foarte nesatula rasssssss da imi place personajul asta..


"her .." hehe..ce bine a picat casa de la buniksul.poate e un nou inceput pt Anna..HM..de cum lui anna ii e frica de filmele Horoor??v-am zis ca devine adolescenta in toata regula..vam zis vam zis...INteresant faptul ca cineva o cauta..da cine e??hai cu nextu sa stiu..hai ca nu pot dormi la noapte daca nu-mi zici... fericit


NEXTUri GIRLS!
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by spejial 29th November 2007, 3:35 pm

delia..nu trebuie sa plece..ink..ei doar isi pun problema ca ce vor face daca..nu se despart si ea e asa mai sensibila,o apuca repede plansu' grin..
spejial
spejial
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 563
Age : 31
Location : somewhere i belong
Job/hobbies : statul degeaba
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 29th November 2007, 10:50 pm

oh...cate nexturi...

mihaela..super ficul tau..oh...carmen...


Sangerutza..stii k imi place tot c iese de sub degetele tale in materie d fan fiction..pune si u pls next la toate ficurile:D

delia....faina faza....ce descrieri..moamaaaa....super..mi-a placut..desi faza cu indoielile ei...e normal.e uman,...


spejial..lucifer's....ca de obicei interesant..incitant....


Fetele....nexturi.....pls...ca vine week-endul si vreau sa lecturez:D


Kusses!!!!!
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by schwarzfee 30th November 2007, 10:33 am

IRIS

got it pana la urma Delia! :zambet: ms de explicatie cu versurile alea! bine dispus
si acum despre next: se putea sa nu isi bage coada si dracusorul de Tom dracccc e imposibil sa se abtina cand e vb de o fata frumoasa! hmmmmmmmmm
scena dintre Bill si Delia a fost super hot, cu atatea sarutari din partea lui Bill prin diferite parti ale corpului :blush:
oare de ce plangea Bill in timp ce canta Heilig? confuz..
next please! bounce2



DE PE ALTE VREMURI

in sfarsit am ajuns si eu la zi cu fic-ul asta! :cool<<&l am citit TOT! :zambet:
e foarte elaborat si complex! m-a surprins de cateva ori!
la prima parte mi-au placut scenele violente (fic-ul isi merita din plin +18). situatia a fost perfecta pt epoca aceea prin anul 1600 pt k dc chestia aia ar fi fost in zilele noastre parea ridicola(o fata sa fe batuta de unul si sa inghita in sec sa nu zica nimic).
la prima parte nu mi-a placut k ai trecut prea repede peste moartea lui Tom, iar sfarsitul a fost de asemenea subit, fara prea multe explicatii. DAR citind a doua parte nu mai sunt de aceeasi parere, mi se pare perfect k nu ai dat detalii ca mai apoi sa spui k moartea imparatilor a fost un mister si ca trupurile lor nu au fost gasite niciodata! bravo mi-a placut de asemenea f mult razbunarea lui Clover si melodia With love a lui Hilary Duff(zduf cum zicea cineva laught||||| ) cat timp am citit fic-ul incepand din momentul in care ai pus video ala, numai mel aia am ascultat-o! :zambet:
partea a doua e cu adevarat spookie! ma apucase frica azinoapte cand am citit-o! laught||||| moartea lui Cris a fost affraid too scary! ma trec fiori imaginandu-mi pe Bill si Tom cu paltoane lungi si fete de vampir! de asemena ador faptul k ne pui poze cu personajele. ultimul personaj aparut intruchipat de Ville Vallo e suuuper!
mai am doar un repros de facut: nu prea stai bine la capitolul matematica! adik partea a2a a inceput in anul 1988 si apoi in 2007 ea facea 17 ani (de fapt 19 k in 1988 sunt nascuta si eu si am 19 ani :zambet: ) plus k la un mom dat ai zis ca si-a terminat facultatea si ceva mai tarziu a afirmat ca are 18 ani. cred k vroiai sa zici k a terminat liceul sau o fi vreun geniu care a facut facultatea in cateva luni hmmm... laught|||||
cam asta am avut de zis pana acum! sper ca nu te superi k ti-am adus si critici negative confuz.. dar eu obisnuiesc sa zic si ce nu imi place!
so go on cu fic-ul!!! sunt curioasa sa vad cum scapa Katye de acolo(in cazul in care scapa dracccc )
schwarzfee
schwarzfee

Number of posts : 71
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

http://bibidevilish.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Admin 30th November 2007, 11:20 am

oo da scz am zis prima oara 19 si 18 nu stiu la chestia cu facultatea acolo am gresit iar aici in spania facultatea incepe la 18 ani iar ea facuse un curs de un an scz am sa modific acolo am scris tarziu pe la 2 si ma lua somnul naspa
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 7 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 7 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum