Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cinema Bizarre in Romania

3 posters

Go down

Cinema Bizarre in Romania Empty Cinema Bizarre in Romania

Post by Augusta 26th February 2008, 11:15 am

mesajul asta a fost postat pe forumul pe care sunt eu admin:

Svetik wrote:CONCERT Cinema Bizarre in ROMANIA

deci fetelor e chiar adevarat!!!!

Harris Ghouse este un promoter din Germania shi de obicei organizeaza multe concerte in Chisinau R.M. Pe 28 martie ii aduce pe Cinema Bizarre in Chisinau la People Club, ora 19.30.

iar akum Harris Ghouse prezinta:


Cinema Bizarre vine in Romania sa sustzina un Concert LIVE la Planet Club 29 martie 2008 ora 19.30


in curind vetzi afla precis UNDE (in Iashi)shi CIND vetzi putea procura biletele...

1. din momentul ce se deschide vinzarea biletelor ELE trebuie sa fie SOLD-OUT in 7 zile.

2. ACHTUNG
pentru Fanii care nu sunt din Iashi va propunem o posibilitate de cumparare a biletelor (adica sa le REZERVATZI)
trebuie sa trimitetzi un email la adresele:
CinemaBizarreRo@aol.com sau m_svetlanna@yahoo.com

cu urmatoarele date:

1. Numele, Prenumele CORECT
2. Adressa
3. Orashul
4. Numarul de telefon de acasa/celularul
5. emailul

Harris va VA REZERVA biletele sub numele vostru shi in ziua concertului le vetzi cumpara pe data de 29 martie shi vetzi putea lua biletele, deaceea trebuie sa fitzi siguri 100% ca venitzi la concert cind o sa trimitetzi datele voastre corecte la aceste emailuri.

mai multe detalii la : Cinema Bizarre Official Forum :: Vizualizare subiect - CONCERT Cinema Bizarre in ROMANIA

P.S: chiar daca nu eshti fan...orikum fii dragutz shi trimite acest mesaj tuturor din lista ta de email, icq, messenger, skype…pe toate
site-urile, blogurile, forumurile legate de muzica din Romania indifferent daca este fan CB sau NU. Trebuie sa ne Unim ca sa avem parte de un Concert de SUCCES, trebuie sa ne implikam cu totzii shi sa colaboram. Va rog mult sa ne alaturatzi noua...anuntatzi totzi prietenii de marele eveniment, colegii, vecinii, rudele shi vino sa te distrezi. NU RATA ACEASTA SHANSA UNICA DE A FI PREZENT LA UN MEGA-CONCERT-al-ANULUI, UN CONCERT CINEMA BIZARRE LIVE, UN EVENIMENT DE EXCEPTZIE !!!!!!


ink ceva fetelor...dupa cum poate atzi auzit tot acest organizator Harris Ghouse ne-a promis sa-i aduca pe Tokio Hotel in Chisinau R.M shi ma rog daca vin la noi avetzi shi voi shanse ca sa treaca shi pe la voi...(exact ca acum). Pe parcurs el a organizat deja 2 TH FAN PARTY-uri ...cred ca voi shtitzi despre aceasta...
Tokio hotel oficial site in Moldova - Main page
tokiohotelmoldova.fopim.com :: Fan-TwinsBirthday Party
tokiohotelmoldova.fopim.com :: Fan-Party Tokio Hotel

eu ce va propun voua ...daca va place cum cinta CB atunci nu ezitatzi sa venitzi la conecrt...sau cel putzin implikatzi-va shi voi la realizarea unui Concert de SUCCES ...la urma urmei CB e tot din Germania...shi dak sa ne gindim logik...dupa aceasta ar fi mai ushor sa-i aducem pe TH in Romania (Chisinau), pt ca shtitzi este o oarecare concurentza intre ei. Harris este in contact cu TH, ashteapta confirmarea concertului....shi poate dupa acest concert CB, TH se vor trezi shi vor veni shi la noi shi la voi
Augusta
Augusta

Number of posts : 18
Age : 37
Location : Ploiesti
ChAt ToKiO HoTeL : Cinema Bizarre in Romania Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-24

http://www.tokiohotel-fanclub.ro

Back to top Go down

Cinema Bizarre in Romania Empty Re: Cinema Bizarre in Romania

Post by kaulitzanamaria 3rd March 2008, 10:33 pm

oh..good..mie imi plac doar cateva melodi nu ma consider fana..doar sttiry sau cum lo fi chemand am vazut ca ii mai dragutz din trupa ..dar in rest..nu ma intereseaza..i'm fan th and never and nothing can change me
kaulitzanamaria
kaulitzanamaria
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 436
Age : 29
Location : In orasul celor fara suflet
Job/hobbies : Sa speri lumea/sa tai frunze sa la caini
Humor : Sa imi enervez parinti pana cand tip la mine:D
ChAt ToKiO HoTeL : Cinema Bizarre in Romania Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-29

http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com

Back to top Go down

Cinema Bizarre in Romania Empty Re: Cinema Bizarre in Romania

Post by .Bobocel. 8th October 2008, 6:41 pm

Mmm' este un concursc prin care se pot castiga bilete la concert.


Trebuie sa demostrezi ca poti semana cu unul din membrii fizic.
Va pozatii si trebuie trimise pe o adresa de mail.
Dar nu stiu daca s'au castigat biletele :-?.

Daca doriti ma interesez si zic. :]
.Bobocel.
.Bobocel.

Female
Number of posts : 13
Age : 30
Location : Unde vreau eu
Job/hobbies : Dudess.deseen rullz: x.
Humor : Jokes
ChAt ToKiO HoTeL : Cinema Bizarre in Romania Angiftjxr9
Registration date : 2008-10-08

Back to top Go down

Cinema Bizarre in Romania Empty Re: Cinema Bizarre in Romania

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum