Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My toxic life

Go down

My toxic life Empty My toxic life

Post by yyynnnaaa 15th January 2008, 8:09 pm

Am inceput un fik si eu .... Am citit ca NU trebuie acord ... asa ca l-am postat doar ...





Ploaia incepu sa-mi scalde hainele … Plicaturile de ploaie patrunsera adanc, mangaindu-mi corpul … Stelele si luna erau ascunse de norii grei, plumburii… Trotuarul era plin de mizeria acumulata peste zi… Minciunile, barfa si durerea zaceau pe fiecare banca, umpland fiecare loc gol din strada pustie … Nici un om nu imi deranja singuratatea… La inceput, cand plecasem de acasa, si era inca lumina, zarisem niste copii ai strazii … Cand am intors capul spre ei. Mi-au privit ingroziti fata, si au inceput sa fuga speriati … Am intins o mana spre ei, insa nu i-am putut opri…

Acum continuam sa merg … Nici nu mai steam unde sunt … Mergeam in neant… Umblam pe mare contra furtunii … Am scos o mica oglinda din buzunarul paltonului uzat, si m-am privit … Ochii mei negrii erau inconjurati de pete rosii … Obrajii erau crestati cu dungi negre, iar buzele imi erau vinete de frig… Paloarea fetei mi le scotea in evidenta …

Durerea imi mai sfarteca inca o parte din inima …Am strecurat mana in buzunarul paltonului … Ca de fiecare data ochii incepura sa-mi straluceasca la vederea pungulitei mici, dar binefacatoare …

Am luat putin , si am mirosit … Nu ma saturasem .. Mai vroiam … Continuam … Incet … Mai trasem inca odata din punga.. Inca odata … Stateam ingenuncheata in mijlocul trotuarului … Tragand aer din pungulita mica …
Dupa vreo cateva minute ma aflam intinsa pe trotuarul rece si murdar, respirand cu greu, si strigandu-mi inconstienta ingerul: “Meine engel … Tom … Worin du bist???
yyynnnaaa
yyynnnaaa

Female
Number of posts : 6
Age : 29
Location : Pe Pluto .. de la al treilea crater pe stanga
Job/hobbies : Dreamer
Humor : Tom
ChAt ToKiO HoTeL : My toxic life Angiftjxr9
Registration date : 2007-12-22

Back to top Go down

My toxic life Empty Re: My toxic life

Post by yyynnnaaa 26th January 2008, 11:34 am

O drere groasnica imi sageta trupul … Strigatul dedurere nu intarzie sa-mi strabata ragusit buzele …Ploapele mi se inchisera, intunecandu-mi privirea …
Nici nu stiusem cat statusem inconstienta acolo … Evident era ca ma tezisem intr-o camera murdara, cu un miros de putregai plutind in aer … Stateam intinsa intr-un pat foarte inconfortabil… Cand deschisem ochii vedeam chipurile cunoscute ale semenilor mei …
Tom, seful bandei statea langa mine, cu mana pe fruntea mea … Yu, T:mo, Shin si multi altii care nu ii puteam recunoaste din cauza vederii mele incetosate …
Cand ma vazu cu ochii deschisi, treaza, incepu sa turuie cu vocea sa groasa:

“Ce faceai?? Esti inconstienta?? Vroiai sa ajungem cu totii la parnaie??Care iti era scopul??” Vocea soptita la inceput se transforma treptat in urlete …
“Imi pare rau … Nu vroiam … Eram suparata, si atunci am facut-o pe strada …”
“Dar … De ce erai atat de suparata incat san u te poti abtine pana aici???”
“Motive personale”
“Afara toti …Doar Yu … Stai si termina-ti treaba”
Yu zambi fericit ca nu trebuia sa se intrerupa., si continua fara sa ne bage in seama…
“Acum poti spune… De ce erai suparata???Sincer te rooog … Fara ocolisuri…”
“Pai … Stii … Nu mai am prea multi bani … Tu, iarasi ne vorbiseram urat…M-am certat cu frate-miu … si deci rezulta ca ramasesem iarasi singura pe lume …”
“Dar sii ca atunci cand sunt cu picioarele pe pamant te iubesc mai mult decat propria-mi persoana mea … “
“Nu stiu ce sa cred …Tu nu ai prea multe clipe de luciditate …”
“Dar si cand am … Le petrec alaturi de tine… Si daca nu imi esti alaturi … Ma scufund in adancuri, cautandu-te …”
Am fost intrerupti de un mic geamat de durere, scapat de pe buzele vinete ale lui Yu…
Cand am intors capul am observat ca avea sange pe toata mana …
yyynnnaaa
yyynnnaaa

Female
Number of posts : 6
Age : 29
Location : Pe Pluto .. de la al treilea crater pe stanga
Job/hobbies : Dreamer
Humor : Tom
ChAt ToKiO HoTeL : My toxic life Angiftjxr9
Registration date : 2007-12-22

Back to top Go down

My toxic life Empty Re: My toxic life

Post by yyynnnaaa 27th January 2008, 3:01 pm

“Cred ca iar incep sa am probleme … “ spuse Yu cu un suspin …
Tom se ridica speriat, si cauta ceva intr-un dulap …
“Tine asta … Sigur o sa fie mai bine … “ ii intinse o pilula,care acesta o inghiti fara sa mai spuna nimic …
Cateva clipe o tacere apasatoare invalui camera … Toata casa parasita parea sa fie acoperita de un strat gros de tacere …
“Yu du-te si culca-te … Iti vei revenii dup ace te vei odihnii vreo cateva ore …”
“Asa voi face … Sefu’…”
Yu se indrepta schiopatand spre usa … O deschise si incerca sa-i treaca pragul, insa se prabusi pe spate…
Nu reusi sa se mai miste, abea reusind sa sopteasca niste cuvinte balbaite, si greu de inteles:
“Sefule ajuta-ma sa ma ridic”
Tom merse langa el, il lua de subsiori si incepu sa il tarasca spre camera lui …
Atunci am ramas singura … Eram dezbracata, iar palonul imi era aruncat pe un scaun… Am incercat sa ma ridic … Am pus mainile pe mardinea patului si m-am impins, incercand sa imi pun picioarele jos …Eram insa ametita ina din cauza toxicelor, asa ca nu imi mai simteam aproape deloc trupul … Am alunecat pe langa pat, nemaiputandu-ma sprijini in maini, si m-am lovit cu capul de un scaun de fier …
Privirea a inceput sa mi se intunece, impaianjenindu-se … Am inceput sa imi pierd controlul … Nu imi mai puteam controla corpul … Am alunecat s am ramaqs intinsa pe podeaua rece si umeda …
yyynnnaaa
yyynnnaaa

Female
Number of posts : 6
Age : 29
Location : Pe Pluto .. de la al treilea crater pe stanga
Job/hobbies : Dreamer
Humor : Tom
ChAt ToKiO HoTeL : My toxic life Angiftjxr9
Registration date : 2007-12-22

Back to top Go down

My toxic life Empty Re: My toxic life

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum