Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noul album

2 posters

Go down

Noul album Empty Noul album

Post by sara 23rd August 2007, 10:58 am

Cu noul lor album, cei patru baieti promit sa puna pe foc pop-rockul. Aici, cei mai tari dintre rockeri iti povestesc ulimele lor secrete.

Deci! Ce ati facut de Sf Valentin?
Bill: Nimic! Pentru moment, nici unul dintre noi nu are prietena, deci totul a trecut fara nimic interesant.

O hoarda de fane va astepta in fata hotelului. Ce faceti ca sa fiti baietii ideali, pentru multe fete destul de frumoase?
Bill: Suntem super flatati!
Tom: Sicer, cand ma uit la ceilalti (Bill, Georg si Gustav), mi se pare bizar sa imi imaginez ca fetele s-ar putea indragosti de ei.(rade)
Bill: Nu suntem baietii ideali. Avem toti defecte. Suntem departe de a fi perfecti.


Intrebarea capcana: Ce va face sa va intragostiti de o fata????
Bill: Eu sunt fanul privirilor frumoase si al lenjeriei dragutze....
Tom: Eu, mie imi plac cizmele sexy si fustele mini !!!

Ati facut senzatie la ultima editie a premiilor NRJ!
Bill: Daa, ne-a placut mult! Am petrecut magnific. In plus, am fost sub palmieri(mda...ce expresie): am dat un concert in aer liber, pe o terasa. A fost intr-adevar super.
Tom: Fara pore multa extaziere pt Bill! El a trebuit sa revina in Germania in aceeasi seara unde a redescoperit ploaia...(rade)

De ce te-ai intors Bill?
Bill : Trebuia sa fiu prezent pe un mare platou de televiziune si sa reprezint grupul. Si am si dublat presonajul lui Arthur petru versiunea nemteasca a filmului Arthur unde die Minimoys de Luc Besson. Si avand in vedere k urma sa fie premiera filmului, trebuia neaparat sa fiu acolo.

Deci l-ai intalnit pe Luc Besson?
Bill: Da! Am vorbit putin, el e super simpatic. A fost intr-adevar o experienta care m-a imbogatit, chiar daca nu am avut deloc pauza. Sicer, niciodata nu mi-am imaginat a o sa muncesc asa de mult.
Tom: E adevarat, a muncit foarte mult....(rade)

Bine, daca nu, care sunt artistii pe care i-ati ochit cu ocazia ceremoniei?
Tom: Fergie e mult mai frumoasa in realitate decat in poze.Si mi-a placut mult si prestatia lui Diam’s. Ea e Cool!

Si cum ati petrecut sarbatorile canonice?
Tom: Din pacate, nu prea am sarabtorit. Am avut de facut atatea trucuri! Bilant: am stat linistiti, si am dormit mult.

Se pare ca ati avut mici probleme in drum spre Cannes?
Tom: DA! Din cauza furtunii am ramas blocati in avion! Am crezut ca o sa murim cu totii!(rasete). Erau goluri de aer de 100 de metrii.

Ne vorbiti putin despre noul album?
Bill: Va aparea in Franta aproape in acelasi timp sa si in Germania. Am muncit mult si suntem foarte increzatori inr ezultat. Asteptam cu nerabdare reactia fanilor nostrii.

Contine surprize?
Bill: Da, desigur! De fapt am experimentat multe chestii noi. Si credem ca asta va placea publicului nostru.


Posibil sau imposibil – special despre atitudinea rock

O sa va faceti sau nu un look sanghinolent cu un ochi de sticla a la Marlin Manson?
Bill: de ce nu? Eu sunt adeptul schimbarii si imi place intotdeauna sa experimentez lucruri noi.

Bill, cum te-ai hotarat sa iti faci lookul sa evolueze?
Bill: nu stiu inca, asta ma prinde de obicei de pe-o zi pe alta. Acum, am decis sa mi imi intind putin parul.
Tom: mie mi se pare ca e prea lung! Seama cu o fetitza!(rade)

Posibil sau imposobil sa veniti cu o iubita super la vedere, stilul Paris Hilton, pentru a va face remarcati
Bill: Daca sunt indragostit, de ce nu? Dar daca este numai pentru a iesi in presa, nu mi s-ar parea nimic indedit. Sunt un tip super sincer.

Posibil sau imposibil sa va tatuati din cap pana in picioare?
Bill: Eu deja am doua tatuaje si nu mi-ar strica mai multe, cu siguranta.
Tom: Asta nu e chiar iubirea mea, dar m-as incumeta sa imi tatuez logo-ul trupei undeva pe crop..
sara
sara
Rette mich
Rette mich

Number of posts : 134
ChAt ToKiO HoTeL : Noul album Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Noul album Empty Re: Noul album

Post by kaulitz_girl 2nd September 2007, 6:42 pm

unde pe corp draghe tomy?
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 29
ChAt ToKiO HoTeL : Noul album Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum