Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HILARY DUFF S-A VAZUT VEDETA

Go down

HILARY DUFF S-A VAZUT VEDETA Empty HILARY DUFF S-A VAZUT VEDETA

Post by Admin 6th September 2007, 11:53 pm

Ea s-a purtat foarte urat cu o fetita de noua ani, care ii ceruse un autograf…


Hilary Duff s-a vazut vedeta!



27.07.2007
Hilary Duff lua cina impreuna cu familia sa intr-un restaurant din Texas, cand o fetita de noua ani a recunoscut-o si i-a cerut un autograf. Cantareata si actrita si ce-o mai fi ea pe-acolo a refuzat sa i-l dea, facand-o pe micuta sa planga. Cred ca parintii ar trebui sa fie mai atenti la genul de persoane pe care le admira copiii lor.
"Scuza-ma, dar acum nu pot face asta. Acum sunt cu familia mea si nu am timp intotdeauna sa fiu cu ei", a spus Duff. Este legitim pana la un anumit punct: si vedetele sunt oameni si au dreptul la intimitate, dar era vorba despre un copil, care cu siguranta nu stie ce inseamna sa fii vanat de paparazzi tot timpul…
Imediat dupa aceea, familia Duff a plecat din respectivul restaurant, lasand copila neconsolata. Sunt convinsa ca cele 10 secunde pe care si le-ar fi rupt din pretiosul timp ar fi facut ca situatia sa ia o cu totul alta turnura. Mai placuta pentru toti!
Mihaela Martin

SURSA- WWW.KISSTV.RO
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : HILARY DUFF S-A VAZUT VEDETA Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum