Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Top 5 cele mai asteptate filma in 2007

2 posters

Go down

Top 5 cele mai asteptate filma in 2007 Empty Top 5 cele mai asteptate filma in 2007

Post by Admin 7th September 2007, 12:02 am

Anul acesta este unul foarte productiv in materie de filme. Regizorii ne ofera filme din toate categoriile posibile iar noi nu ne suparam.




Top 5 cele mai asteptate filme in 2007



Sa stiti ca mi-a fost destul de greu sa fac topul acesta, pentru simplul motiv ca in 2007 s-a anuntat o avalansa de filme bune. Asteptand cu sufletul la gura filmele anului, haideti sa vedem ce avem la rampa:
5. Spiderman 3
Stiti, cu siguranta, ca seriile Spiderman au fost intotdeauna distractive, insa partea a treia se anunta a fi cea mai buna dintre toate. Sa il vedem pe marele si raul Venon pe ecrane va fi o experienta de neuitat.
4. Black Snake Moan
Nu stiu daca ati apucat sa vedeti filmul Hustle & Flow pana acum. Daca nu l-ati vazut duceti-va si inchiriati-l. Dupa ce l-ati vizionat veti intelege de ce filmul regizorului Craig Brewer in care actorul Samuel L Jackson, un cantaret de blues incearca sa o vindece pe Christina Ricci,o femeie salbatica, va fi unul dintre cele mai bune in 2007.
3. Transformers
Am crescut vizionand toate seriile "Transformers" asa ca nu aveam cum sa nu le introduc in top. Imi fac cateva griji in ceea ce priveste designul roboteilor dar sunt sigura ca va fi un film interesant.
2. 300-Eroii de la Termopile
Pelicula lui Frank Miller vrea sa cuprinda in 2007 filmele Gladiator si Sin City sub acelasi titlu. Aceasta relatare ar trebui sa va faca indeajuns de curiosi sa va duceti sa dati o fuga la cinema cum apare.
1. Grindhouse
Numai Quentin Tarantino putea sa ocupe pozitia 1 in topul nostru. Filmul acesta va fi unul care te va face sa spui "N-am mai vazut de mult un film asa bun!". Asteptati-l cu sufletul la gura ca merita.


Alina Vulcan

SURSA- WWW.KISSTV.RO
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Top 5 cele mai asteptate filma in 2007 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Top 5 cele mai asteptate filma in 2007 Empty Re: Top 5 cele mai asteptate filma in 2007

Post by Elly 21st October 2007, 2:40 pm

rasssssss yo am asteptat doar Piratii din Caraibe agatand
Elly
Elly

Female
Number of posts : 71
Age : 34
ChAt ToKiO HoTeL : Top 5 cele mai asteptate filma in 2007 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-14

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum