Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(+18)O porcarie

Go down

(+18)O porcarie Empty (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 28th September 2007, 11:20 am

Inca o banala zi.ai mei pleaca din nou in franta.parca nici nu le pasa de mine.de data asta am noroc si fratele meu ma ia cu el in Germania.eram trasa dupa el.Vlad,frate-miu avea chef de cluburi.asa ca a hotarat sa mergem impreuna cu niste prieteni.e o persoana posesiva.mi-a zis ca nu vrea sa ma prinda cu vreunu ca ma giugulesc.ma scoate pt ca nu vrea sa raman sg in casa.Vlad e o persoana fffffffff fitoasa,poate ca d’aia semanam.era un club select.pt vip-uri din germania…
V:Dana sa nu te prind ca te uiti la vreun baiat.daca se apropie vreunu il omor din bataie.
ma enerva la culme.aveam un chef nebun de dans.ma ridic de la masa.
V:unde te duci?
D:sa dansez!
V:stai aici!
D:nu am chef.vreau sa dansez si asta voi face.
Se ridica si ma prinde de mana.
V:sa nu te prind!
D:ma lasi!
Eram foarte nervoasa si ca sa ma calmez incep sa dansez.cativa tipi ma abordeaza,dar nu aveam chef decat sa dansez.
V:Dana vino acu la masa!
D:lasa-ma!
Ca sa-l enervez,vad un tip cu tricou si blugi largi ,dreduri,sapca,.ma postez in fata lui.
D:Vlad uitate si mori de ciuda!
Il iau de gat pe respectivul baiat si-l sarut.ca sa-l enervez pe Vlad,il iau in brate si ii asez mana lui pe fundul meu.
V:ia mana de pe sor-mea!
D:lasa baiatul in pace.
Si il mai sarut odata.
D:Cum te numesti?
X:Tom!ce are asta?e frac’tu?
V:da.si las-o in pace pe Dana.
T:aham.deci Dana te cheama?!
D:da.n-ai o masa la care sa ne asezam?
T:vino cu mine.
V:Dana vino inapoi.
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 1st October 2007, 8:18 pm

D:pa vlad.sa nu ma astepti.vin tarziu.
D:deci Tom,nu?
T:da.
Ne apropiem de o masa.erau cateva persoane.
T:el este david,bill,gustav si georg.
D:buna baieti.eu sunt Dana.
Ne asezam la masa.ii soptesc lui Tom la ureche:
D:imi e sete!
T:se rezolva.ce vrei?
D:ceva tare,te rog!
T:ok.
D:hmm…cantati?mi se pare ca va cunosc…
David:pai ei fac parte din Tokio Hotel.dak ai auzit de ei.
D:aham…”schrei”…dap…nice work!
B:merci…muzica e viata noastra.
D:dap.mi se pare normal.eu ma pricep sa ascult.dar baieti hadeti la dans…e super muzica…
Pe rand ii invita.david e primul care sparge ghiata.dar ramane cineva la masa.
D:Bill,nu?
B:da.
D:pai nu mi se pare normal ca o fata sa te roage sa dansezi,nu crezi?
B:imi pare rau!imi place sa privesc.
T:uite ceva tare,Dana!
D:multumesc,Tom!
Imi era o sete asa ca o dau repede pe gat.cred ca era un pic cam tare bautura adusa de Tom…
D:Tom,nu te duci la dans?eu cred ca mai stau un pic pe scaun si vin si eu.
T;ok.am plecat.
Ma tot uitam uimita la Bill… stie sa danseze,dar…ii place sa priveasca…bine…ma ridic si ma apropii de el.incep sa dansez pe langa el.vad ca doar ma priveste asa ca ma asez pe deasupra picioarelor lui si dansez.ii iau mana lui in a mea si ma apropii provocator.eram beata si faceam si eu ce vazusem in filmele pe care le viziona Vlad.il priveam.se uita.e destul de incitat de dansul meu…ma apropii de el cu buzele…ma saruta,dar eu il musc zambitoare de buza.il iau de mana si il trag in ring…mi se parea ca era hipnotizat…imi placea ca dansa in ritmul meu…apare Tom si incep sa dansez cu el.se misca bine…el ma domina si imi place ca ma imblanzeste.Tom se apropie de mine si ma saruta pe gat.imi sprijin mainile pe pieptul lui.
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 4th October 2007, 9:55 am

D:imi e cald.hai un pic afara.
T:ok.
Iesim afara si ma rezem cu spatele de un perete.Tom se posteaza in fata mea.se apropie si pune mainile pe perete.era lipit de mine.ma saruta pe gat si ii simt mainile pe sub bluza.imi place.un fior ma face sa tremur de placere.ma las cercetata de mainile,de buzele lui…
D:nu aici!
T:vino cu mine!
Eram destul de ametita.ne urcam intr-o masina….ajungem…in fata unei camere…Tom intra si aprinde lumina…ma asez pe pat…el se aseaza pe mine…dar ma ghemui si adorm…
Razele soarelui ma fac sa ma trezesc.
D:au capul meu!!!!!!
T:buna dimineata!nu esti obijnuita sa bei,nu?
Observ ca nu am multe haine pe mine.incep sa intru in panica:
D:ce s-a intamplat aici?
T:ce era normal.
D:poftim?m-am culcat cu tine?
Eram trista.prima data cand o fac si nu-mi aduc aminte de nimic….
T:stai linistita.ai dormit bustean,ba chiar ai si sforait.si incepe sa rada.
D:eu nu sforai!
T:pai daca tu zici…
D:nu sforai!!!
Ma rosesc de nervi.inca eram somnoroasa asa ca ma intind ca o pisica pe pat.
D:tu unde ai dormit?


T:pai pe canapea…stii eu nu suport sforaitul.
D:iar incepi?
Morocanoasa ies din pat si intru in baie.obisnuita sa las usa deschisa…imi dau jos putinele haine de pe mine si intru la dus.am uitat unde sunt si cu cine sunt.era binevenit dusul.incep sa cant prin baie.iau un halat si ma spal pe dinti.cand ies din baie realizez ca nu sunt singura.
D:deci nu a fost vis!
T:vis?
D:hmm…tu cine zici ca esti?
T:Tom…aseara erai asa de beata ca nu mai stii nimic?!
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 6th October 2007, 1:44 pm

D:scuza-ma.nu sunt obisnuita sa fiu singura,de capu’meu.intotdeauna e vlad...VLAD!!!!!!!
T:ce e cu el?
D:cred ca e ingrijorat.te rog…poti sa ma duci acasa…nu am nici un ban…si…nu cunosc orasul.
T:nu-l cunosti?
D:eu nu stau in germania.sunt din Romania,iar germana am fost obligate de frate-miu s-o invat.
T:te descurci binisor.
D:o sa-l iau ca pe un compliment.
Ma imbrac in baie si ma machez.
D:sunt gata!hai sa mergem.
T:ok.
Ma mai uit o data in camera si ies.luam un taxi si opreste in fata uneio case destul de mari.
D:gata!am ajuns.te rog,intra in casa.daca e sa ma omoare Vlad,macar sa nu fiu sg.
T:ha-ha!vrei sa ma bata frac’tu?!nu multumesc.
D:las’ca te scap eu.
Il iau de mana si il trag dupa mine.intru usor in casa.nici nu facem trei pasi ca o voce puternica se aude:
V:unde ai fost?
Il trag speriata pe Tom dupa mine.urcam repede scarile si il bag la mine in camera.iar usa o incui in urma mea.
V:Dana,deschide usa!
D:vlad,intelege ca nu mai sunt o copila.acum sunt femeie.
V:cum adica?!sper ca nu te-ai…
D:ba da!am facut-o cu…
V:spune-mi ca nu e adevarat.sparg usa si-l bat pe handralaul ala.il omor!
Tom nu stia ce sa faca.ii soptesc sa stea linistit.il asez pe pat.
D:vlad cred ca o sa fii unchi!
V:Dana inceteaza!nu te cred!
D:pai o are destul de mare…
V:il omor!!!!!!
D:nu poti.tre’sa mai astepti.nu stiu daca am ramas insarcinata.
V:deschide usa!!!!!!
D:lasa-ma in pace!
Vlad e fratele meu vitreg.e posesiv asta e marele defect,dar e super grijuliu cu mine.
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 11th October 2007, 1:26 pm

V:te astept jos.sa-l aduci si pe ala!
D:ala are un nume.TOM!!!!!!!
Vlad pleaca destul de nervos.
T:nu-mi place chestia asta.
D:stai linistit.nu cred ca m-a crezut.il mai tachinez.
Ma apropii de el.ma saruta si imi aduc aminte de aseara.de mainile lui pe sub bluza mea.il imping usor si ii dau o palma.
T:pentru ce a fost?
D:cum ai putut sa ma saruti aseara?ce cautau mainile tale pe sub bluza mea?
Si furioasa ca a profitat de faptul ca eram ametita de la bautura…ii mai dau o palma.l-am palmuit asa de tare incat cade pe pat.
T:hei gata.am crezut ca asta vrei!
D:cum adica?
T:pai asta mi-ai dat de inteles…
D:mi-e imi place sa fac eu regulile.ma saruti daca vreau eu!
Ma apropii de el,il iau de gat si il sarut salbatic.ii simt mainile lui cum ii aluneca pe corpul meu,lasandu-le pe fund.ma desprind din bratele lui si ii dau o palma.
D:numai eu am voie sa te ating.mainile tale le tii pe langa corp.
T:n-am chef de jocurile tale.esti prea autoritara.
Intradevar exagerasem.il sarut pe gat si il musc de buza de jos.
D:nu te supara pe mine. regulile mele este doar una.o zi esti al meu,o zi sunt a ta.dar nu te gandi la prea multe prostii.
T:nu suna rau deloc.sa inteleg ca azi sunt al tau.
D:pai ieri am fost a ta.
T:am platit destul de scump,nu crezi?
D:imi pare rau de palme.totusi cred ca le meritai.
Ma apropii si-l sarut pe obrajii lui rosii.il iau de mana si iesim din camera.Il duc in sufragerie.
D:Vlad,am venit!hai sa discutam civilizat!
V:civilizat?!


Vlad se ridica si se apropie de Tom…
D:sa nu te atingi de Tom,ca o sa plec de acasa.
V:si unde o sa stai?ca asta e tot timpul plecat!nu are un loc stabil…deh,e “mare”cantaret!
Si ii apare pe fata lui Vlad un zambet ironic.
D:nu conteaza!am fost a lui!acum unde e el sunt si eu!
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 16th October 2007, 5:43 am

V:sa o crezi tu!vei sta langa mine pana te casatoresti,ba chiar si dupa!
D:hahaha…s-o crezi tu!te anunt ca azi ies cu Tom si nu stiu la cat ma intorc!
V:ma anunti pe draq!vei sta azi toata ziua in casa…o sa ai timp sa te gandesti cum ii vei anunta pe parinti ca ai fost cu el…
D:nu-mi pasa!
V:o sa-ti pese cand te vor baga la o scoala de fete….
D:poftim?!sa nu indrazneasca!
V:mai vedem noi!o sa am grija sa se intample asa!
Il iau pe Tom si il duc in curte,langa piscine.
A:Marcel!Marcel!
M:da!
A:adu-mi te rog un suc de portocale!Tom,tu ce vrei?
T:o cola!
A:ok.si o cola pt Tom!
Ne asezam la o masa.
A:am chef de o balaceala!ce zici?te bagi?
T:pai…
A:s-a facut!
Imi dau repede hainele jos…raman in lenjerie intima.
A:ce mai astepti?!
Ma apropii de el si ii dau sapca,tricoul jos…
A:la pantaloni nu ma pricep…
Renunta la pantaloni si il imping in apa.
A:ops!se mai intampla!hahaha!
T:ajuta-ma sa ies,te rog!
Ii intind mana si ma trage in apa.inot pe sub apa si il trag in jos…ii fur un sarut sub apa…si ies repede la suprafata…ies din piscine si imi iau un prosop pe mine…ma asez pe un scaun…am chef sa ma bronzez…iau niste ochelari care erau pe masa si mi asez la ochi.Tom mai sta putin in apa…ii fur hainele…
T:hei!ce faci?
Sare din apa si ma prinde de mijloc…cade pe mine….profita de faptul ca e deasupra mea si imi mangaie corpul…il las…imi place…ma saruta pe gat si imi atinge coapsele…un fior imi provoaca un tremur in corp…ma ridic si el face acelasi lucru.ma uit spre el si ii dau o palma.fata i se inroseste ca racul…
T:nu ti-a placut sau ce?
D:a fost oribil.nu te pricepi deloc.
T:aham…
Il irita faza asa ca ma ia in brate…mainile ii aluneca pe al meu corp…saruturi pe gat,pe piept,buzele lui imi atinge particele din corp…imi place,dar ma desprind din ale lui brate…ii mai dau o palma si plec fara ai adresa un cuvant.imi place sa-l las sa tanjeasca dupa mine…
Ma urmareste.intru in casa si ma duc in camera…las usa deschisa ca sa intre.o inchide in urma lui.imi e frica sa raman in aceeasi camera cu el.
D:nu tre’sa pleci?nu ai treaba?
T:vrei sa plec?
D:tu ce crezi?nu ti-a ajuns ce ai obtinut azi?mai vrei?
T:poate ca da,poate ca nu….
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 18th October 2007, 4:58 am

T:poate ca da,poate ca nu….
D:raspunsul e nu!poate ne mai vedem,candva,cumva…la revedere!scuza-ma ca nu te insotesc pana la usa.nu sunt imbracata adecvat.
T:ok.am inteles.poate vii in seara asta la club…eu o sa te astept acolo.
D:poate,dar nu cred.pa!
T:pa!
Se apropie de mine si ma saruta pe spate.nu ripostez.ma enerveaza la culme ca il las,dar nu ma pot abtine.e ceva ce ma atrage la el,oare ce?nu cred ca sunt dreadurile,poate atitudinea lui de copil rasfatat…
Vine seara iar Vlad se pregateste sa iasa la club.ma aranjez.vreau sa vin.stiu ca nu o sa vrea sa ma ia asa ca hotarasc sa vorbesc cu el.
D:Vlad!
V:da!ce e?
D:pot sa vorbesc ceva cu tine?
V:zi repede ca tre’sa plec!
D:vreau sa-mi cer scuze pt comportamentul de azi,dar mai ales pt cum m-am purtat aseara.stii ma simt asa de singura.parintii sunt in franta si simt ca nu le pasa de mine.ma simt singura!
Instinctiv ma ia in brate.
D:nu vreau sa raman singura in casa.m-am saturat sa fiu singura.te rog,ramai cu mine?
l-am intrebat daca ramane in speranta ca o sa spuna ca mai bine vin cu el.sa ma destind un pic.si asa s-a intamplat.
V:mai bine vino cu mine.e mai bine asa.
D:ok.imi iau o haina si mergem.
Ajungem la club repede.fitze peste tot.care mai de care cu masini ultimul “tzipat”.mi se apleaca,dar asta e cercul de prieteni al lui Vlad.
D:Vlad vreau sa dansez.hai vii?
V:mai stau un pic.du-te tu.sa nu mai faci ca aseara.
D:ok.
Intru in ringul de dans.incepe o melodie hip-hop…nu stiu cum deluxe se numeste tipu’care canta.invatasem cateva miscari de la o prietena din America.asa ca ma apuc sa le pun in practica.ritmul era perfect pe stepurile mele.cineva se apropie de mine.era atras de felul cum dansez.ma ia de mijloc ca si cum sunt a lui.
D:cum indraznesti sa…Tom!!!
T:Buna,Dana!sa inteleg ca ai venit cu Vlad!
D:da,si?
T:ok.vii la mine la masa?
D:stai sa vorbesc ceva cu Vlad si vin.
T:aham…ii ceri voie!
D:poate,tre’sa-l anunt.daca te deranjeaza spune-mi!frac’tu nu arata rau deloc,asa ca…
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 20th October 2007, 3:50 pm

D:poate,tre’sa-l anunt.daca te deranjeaza spune-mi!frac’tu nu arata rau deloc,asa ca…
Il las pe Tom si il anunt pe vlad ca stau la masa din stanga lui.e de accord asa ca ma apropii de masa celor de la th.
D:buna baieti!pot sa va tin companie?
Baietii:buna!
B:chiar te rog sa stai cu noi!
Ma asez langa Bill.imi zambeste.
B:si ce mai faci?
D:pai nu fff stralucit,dar mai bine hai sa dansam…
B:ok.
Fara sa mai astepte o a doua invitatie ma trage in ring.corpurile se apropie semnificativ.imi asez mainile pe “soldurile”lui.imi adusesem aminte ca are niste tatuaje.
D:imi arati te rog tatuajele tale?
B:cum sa nu!
Ma trage intr-un loc ferit de ochii tuturor si imi arata o steluta.o ating instinctive.
D:doare?
B:cand m-am tatuat?
D:da!
B:un pic.mai am un tatuaj.se intoarce cu spatele si isi da parul la o parte.e semnul formatiei...un logo.ii sarut tatuajul,tresalta…
D:te-a durut?
B:nu,dar…
D:ok.hai sa dansam!
D:am auzit ca cei care au percing in limba saruta bine,e adevarat?
B:pai…
Nu astept raspunsul.il iau de gat si il sarut…franchkiss…nu imi pot dezlipi buzele…
A:imi cer scuze.am vrut sa vad daca e adevarat.saruti bine…deci e adevarata faza cu piercingul…
B:pai…o fii,daca zici tu…
Eram amandoi rosii.imi e sete asa ca ma duc la vlad si imi iau sucul de pe masa.fara sa vreau ma lovesc de Tom si vars paharul pe el.
T:uita-te pe unde mergi!
D:poftim?!mai bine iti ridici “palaria”aia,ca sa vezi si tu pe unde umbli…sau ia-ti ochelari!
Sunt atat de enervata de atitudinea lui.ma scoate din sarite.
D:sper ca n-o sa te duci la mamica sa te plangi,rasfatatule!
T:poftim?!ma fac ca n-am auzit…
D:putin imi pasa.Bill vii un pic?
B:ok.
Iesim un pic afara.eram destul de nervoasa pe faza cu Tom.
D:e insuportabil frac’tu!
B:asa e el,cateodata,dar nu o face intentionat.
D:e un rasfatat care crede ca are toata lumea la picioare.
B:calmeaza-te.nu s-a intamplat nimic.a fost doar un pic de suc…
D:nu e numai vorba despre asta.aseara am baut ceva tare.nu-s obisnuita sa beau.nu-mi aduc aminte mare lucru.m-am trezit intr-o camera de hotel cu el.in fine se crede asa de macho….
B:hai sa nu mai vorbim de el.
D:pai hai sa intram.e un pic cam frig.
B:ok.
Ne asezam la masa lor.observ ca david ma studiaza.Tom era in ring…dansa cu unele.ma amuza faza…ca sa-l enervez ma duc si eu.il iau de sold si il sarut pe gat.
D:ti-a trecut?
T:poate!
D:mi-e nu!
Incep sa-l provoc cu dansul meu.imi priveste fiecare unduire.incepe sa devina indraznet.mainile i se plimba pe al meu trup.ii iau mainile in ale mele.ma saruta pe gat.imi las capul pe trupul lui.observa ca imi place si continua cu sarutarile.mainile si le elibereaza.ma intorc cu fata la el.ma saruta si isi posteaza mainile pe fundul meu.il las.ii face placere chestia asta.ma las pipaita la nesfarsit de el.simt totusi ca vrea mai mult.ma desprind de el si ma indrept spre masa celor de la th.ma asez.
B:ai obosit?
D:poate!
Toti ma privesc si ma analizeaza.nu au mai vazut o fata?
D:imi cer scuze.tre’sa plec!o seara buna va doresc!la revedere!
Baietii:la revedere!
Tom ma ia de brat.
T:unde pleci?
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 25th October 2007, 7:02 pm

Tom ma ia de brat.
T:unde pleci?
D:acasa?
T:ok.maine te vizitez!
D:poate o sa fiu acasa,poate nu…mai vedem noi!
Noaptea trece repede.de asta data ma trezesc la mine in pat.e 10:34.am dormit adanc.fac un dus.ma trezeste apa.
X:domnisoara aveti un musafir.
D:bine,marcel!invita-l pe terasa.pregateste-mi si micul dejun.
M:da domnisoara!
Ma imbrac intr-un tricou si niste pantaloni scurti.
T:buna dimineata somnoroaso!
D:buna,Tom!ce matinal esti!
T:pai am spus ca vin.iata-ma!
D:imi e o foame!ai mancat?
T:pai nu am avut timp!
D:pai mananci cu mine!marcel,mai adu o farfurie!
M:da,domnisoara!
Ne luam la taclale.e asa d copilaros si amuzant...am ras o groaza...
T:si azi ai vreun program?
D:poate....
Nu aveam nimik dar nu vroiam sa stau cu el...poate imi era frica sa nu fac prostioare...nu cred...
T:ma gandeam sa vii cu mine...am repetitii cu baietii...
D:mi-ar face placere...
Zis si facut...m-am schimbat in ceva d zi...a fost super amuzanta toata ziua...baietii sunt tare haiosi...am ras...am iesit sa luam pranzul impreuna...e din nou seara...d data asta vlad da o petrecere la noi...
D:as vrea sa veniti azi...fratele meu da o petrecere..
David:pai e ok...dak ei vor,d c nu...
D:vreti?
Toti au vrut...eram super fericita...mi-am luat ramas bun...oricum peste vreo 2 ore o sa ne intalnim la mine...
Am ajuns acasa..am facut rapid un dus si m-am imbracat intr-o rochie eleganta...m-am machiat...am avut timp sa-l anunt si p vlad care la inceput a strambat din nas...dar l-am convins...e super ok frate-miu...au ajuns baietii...ies sa-i intampin... petrecerea e in toi...georg ma studiaza...simt chestia asta....d ceva vreme imi zambeste non stop...toata petrecerea am dansat ba cu unul ba cu altul...i-am luat la dans pe fiecare din trupa....chiar si p david...Bill e foarte timid...Tom...e o figura mare....Gustav e fff moderat...georg a incercat sa ma impresioneze...si a cam reusit...e super haios...tom danseaza cu orice fata apuca...mare figura e...
Imi e destul d cald asa ca ies pe terasa...ma asez pe un scaun...bill vine si el...se aseaza langa mine....eu ma uit spre curte...simt privirea lui bill atintita asupra mea...avea mana pe masa...imi asez si eu mana langa a lui...privirile ni se intersecteaza la un moment dat...
D:bill,eu...
B:dana,eu...
Suntem ca doi pusti care nu stiu c sa faca...n-am rabdare asa ca ma ridic si-l trag dupa mine in curte,spre un loc ferit...dupa un stejar batran...imi rezem spatele de stejar si il trag pe bill spre mine...buzele se apropie si ne sarutam...fara sa vreau ma las dusa d val...d obicei nu sunt impulsiva...ii dau jacheta de piele jos...ma priveste intrebator...il sarut apasat si prelung...dau sa-i ridic tricoul...mana lui ma opreste...ii asez bratele in jurul corpului meu...il strang in brate,iar mainile mele se joaca in parul lui...Bill imi da bretelele de la rochita la o parte...raman in sutien...ma saruta pe gat...si imi infig unghiile in ale lui brate...tremur usor...imi zambeste...semn k a simtit tremurul meu...si ma mangaie pe frunte...il musc d buza d jos...ma saruta pe gat,pe piept...ne lasam lin pe jos...isi da jos tricoul...se aseaza peste mine...aveam un fel de casa pt oaspeti...avea de toate...il trag pe bill dupa mine...intram in casa...nu aprind lumina ca sa nu observe nimeni ca e cineva aici...inchid usa cu cheia...ne asezam pe un pat...de data asta fac un numar de streaptis...ma pricepeam in fata oglinzii,dar fara muzica...dau drumul la combina...dansul meu il incita...citesc in ochii lui dorinte...isi musca usor buzele...asta imi da curaj...ma apropii de el si ma asez pe pat...nu stiu cum a facut dar a scapat fff repede de haine...ne bagam in pat...atingerile lui sunt suave..tandre..fine...delicate...ma face sa ma simt bine...se aseaza deasupra mea...mi se face frica...
D:bill,poate ar fi mai bine sa stii...
B:sa stiu ce?
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 9th November 2007, 6:56 pm

D:bill,poate ar fi mai bine sa stii...
B:sa stiu ce?
D:eu...eu,nu am mai facut-o pana acum...adica sunt...
B:esti virgina?
D:da...
Ma mangaie pe fata...simt cum ma doreste si mai mult...ma saruta pe buze si ma mangaie grijuliu...buzele lui si atingerile ma fac sa ma relaxez...ma las dusa d val...simt ca ma place...totul se face in ritmul meu...o intepatura ma face sa tremur...
B:te simti bine?
D:e ok...
Incearca sa ma faca sa ma simt bine si reuseste...mica durere aproape ca n-o mai simt,doar miile de sarutari dealungul corpului...mainile lui ce le plimba pe coapsele mele...pe sani...pe gat...fiecare atingere ma face sa tresalt...se lasa pe pieptul meu...il sarut pe frunte...zambeste...ma simt bine...inchid ochii...simt o fericire in tot corpul,dar si un ciudat gol...acum sunt femeie...sunt a lui...am atipit imbratisati...dupa ceva timp mi se face foame...iau din baie un halat si ma duc in mica bucatarie...fiindca nu prea statea nimeni pe aici,nu aveam mare lucru in frigider...parea aprovizionat de putin timp...gasesc ceva pt niste senvisuri...si niste cola...bill intra si el in bucatarie complet gol...ma intorc cu spatele rusinata...inca nu sunt obisnuita...ma ia in brate si ma saruta pe gat...
D:imi era foame si am facut ceva d mancare...am si niste coca-cola...
B:pai suna bine...imi e o foame...
Ne asezam la o masa...il studiez...are o fata de om vesel...tot timpul imi zambeste...nu prea isi au rost cuvintele...terminam de mancat...ne ducem in dormitor...am gasit niste filme de groaza...
B:super sunt filmele astea...hai sa ne uitam la unul...
D:ok...
Ne asezam pe pat..imi rezem spatele pe pieptul lui...si stam imbratisati pe tot parcursul filmului...spre sfarsit observ cat de tare il tineam pe bill de mana...tocmai vazusem cum criminalul ii taiase cuiva gatul,nu inainte sa-l fugareasca printr-o padure...bill radea la toate fazele...parca ar fi vazut cel mai comic film...il iau in brate si-l strang tare..stiam ca n-o sa-l mai vad vreodata...vreau ca timpul sa stea in loc...simteam nevoia sa-i spun o mie de lucruri,dar m-am rezumat doar la un sarut fierbinte...isi aseaza mana prin parul meu...ma incovoi in jurul lui....mainile au drumul lor.buzele au un singur sens....nu exista ganduri...doar simtiri...jucausa ma ridic si ma duc in baie...bill sare din pat si vine dupa mine...imi dau halatul jos si ma bag in cabina de dus...las usa deschisa sa intre si el...dau drumul la apa fierbinte...corpurile noastre se inrosesc...iau un burete pt corp si torn niste gel de dus...ii spal corpul...bill e placut impresionat...se simte bine...el nu foloseste insa buretele...imi toarna gelul de dus si cu mainile il intinde pe tot corpul...il sarut si ii las spuma pe barbie...incep sa rad...arata ca vlad tepes...el imi aseaza spuma pe nas...si incepe sa rada...il iau in brate...ma mangaie pe cap ca si cum ar stii ce se petrece in sufletul meu...ma desprind si ies din dus...imi usuc parul un pic...iau un prosop si mi-l infasor in jurul trupului...bill ia un halat p el.ma asez la fereastra...privesc toata agitatia ce era in casa mare...bill vine si se uita si el...
B:n-am cuvinte sa-ti multumesc pt...
D:pt ca te-am lasat sa te culci cu mine?
B:eu...
D:nici nu ma astept sa cazi la picioarele mele si sa-mi spui ca ma iubesti si ca o sa stai la nesfarsit langa mine...a fost ok...my first...
Bill se aseaza pe pat si lasa capul jos...se simte vinovat...a fost prea impulsiv...nu o iubeste pe fata..poate doar o place...se simte inca atras de ea,dar nu o iubeste...poate ca nici nu o va iubi...
Dana se aseaza pe un scaun...nu stie ce sa zica...se simte vinovata...tot ce i-a zis lui a sunat mai mult a repros....se ridica si se apropie de el...se lasa in genunchi in fata lui si il saruta...
D:mi-a placut!esti foarte tandru...cand iti vei gasi marea iubire ea va fi foarte norocoasa....
B:dana esti o fata extraordinara...
D:aceste momente n-o sa le uit mult timp de acum in colo...m-ai facut femeie...ce ciudat suna...
Incep sa rad...bill se amuza si el...radem fara sa stim de ce...ne imbracam si ne ducem la petrecere,nu inainte de a ne lua ramas bun cu un sarut...un ultim sarut prelung si fierbinte...toti se distrau la maxim...
T:bill pe unde ai umblat?te-am cautat peste tot...am crezut ca ai patit ceva...
B;pai am fost...
D:a fost cu mine...vrei explicatii?
T:pai...mmmm...nu...
D:ok.atunci hai la un dans...
Vreau sa ma distrez...simt privirile lui bill...oare ce o fi in capul lui...nu-mi pasa...sunt dispusa sa ma distrez la maximum....vlad vine spre mine si ma ia de brat, ma duce in bucatarie...bill vine si el in urma...
V:unde ai fost?
D:pai...
V:te-am vazut,dana...erai cu tipul de la club...
D:stateam de vorba...ne plimbam...
V:dana,te-am vazut iesind din casa mica...ce ai cautat acolo?
D:pai,vlad...
V:nu are rost sa ma minti...ai fost cu el...simt asta...parfumul tau e amestecat cu al unui barbat...doamne,dana ce ai facut?cum ai putut sa
te culci cu el?
D:vlad,stai...eu...
Fara sa mai astepte vlad imi da o palma de ma tranteste pe jos...bill sare repede si ma ajuta sa ma ridic...
V:noi doi avem ceva de discutat...
Il ia pe bill de un brat si ies afara...
D:vlad,te rog nu!!!vlad...stai nu-i face nici un rau...
Nu sta pe ganduri si ii da un pumn lui bill...cade pe pamant...sar la gatul lui bill...
D:vlad,ce ai facut?de ce?
Toata lumea a iesit din casa...tom vine repede la bill...
V:ridica-te daca esti barbat...imi vine sa te omor...cum ai putut?
Plang si printre lacrimi incerc sa-l opresc pe vlad...sar in fata lui...
D:te rog,vlad...lasa-l...lasa-l...eu sunt de vina...doar eu...
Bill se ridica ajutat de tom...
B:dana,da-te...vlad are dreptate merit tot...
V:vai ce scena din romeo si julieta...imi vine sa plang...aiurea...nu ma impresionezi....
D:vlad,te rog...lasa-l...hai sa vorbim...fac ce vrei tu numai lasa-l in pace....lasa-l...
V:maimutoiule maine la prima ora te vreau aici...de fapt vreau sa vi la locul faptei...in casa mica...
Sunt prea plansa ca sa realizez ce spune vlad...simt ca se invarte totul cu mine...
V:dana,esti bine?dana,trezeste-te!surioara draga!iarta-ma!trezeste-te!
Ochi mi se deschid greoi...ma doare capul ingrozitor...
D:simt ca-mi plesneste capul...
Vlad ma strange in brate cu toata puterea...
V:m-ai speriat de moarte...vrei apa,ceva?orice?vrei sa mergem la spital?
D:e ok.
Incerc sa ma ridic dar cad inapoi...
V;acum mergem la spital...
Il observ pe bill si pe ceilalti intr-un colt,retrasi...ochii lui bill cereau iertare..
D:vreau sa vorbesc ceva cu bill...va rog sa ne lasati singuri...toti ies din incapere...
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 18th November 2007, 8:50 pm

B:aici sunt...
D;vreau sa nu te simti vinovat cu nimic...a fost ceva frumos...ma bucur ca te-am cunoscut...am cam platit pt asta,dar nu regret nimic...tu regreti?
B:esti cea mai minunata persoana...ma bucur ca te-am cunoscut...m-am simtit extraordinar...cand iti vei gasi iubirea adevarata,el va fi cel mai norocos...nu regret nimic...poate as mai repeta seara asta la nesfarsit...
D:te rog sa nu apari maine...o rezolv eu cu fratele meu...
B:trebuie sa vin....
D:nu veni...nu are rost...e ok...voi vorbi si ii voi explica totul...e baiat bun si va intelege totul...sunt sigur de asta...
B:eu tot vin...
D:te rog...nu vi si cu asta basta...
Vlad vine si ma ia in brate..ma duce in masina si mergem la spital...doctorul a spus ca am tensiune mare si ca ar fi mai bine sa stau in spital in seara asta...
Vlad e langa mine...a stat langa patul meu din spital toata noapte...il mangai pe par...cat de grijuliu e...
Ma dau jos din pat...ma imbrac si ies incet din salon...simteam nevoia de aer...ies in fata spitalului si ma asez pe o banca...ma simt obosita...oare ce am?observ un chip familiar...se apropie de mine...
X:buna!
D:buna!
X:cum te mai simti?am fost acasa la tine,dar mi-au zis ca nu te-ai intors de la spital...
D:imi pare rau dar nu stiu cine esti...cum spui ca te numesti?
B:bill...bill kaulitz...
D:imi pare rau dar numele tau nu-mi spune nimic...
Bill sta incremenit...e uimit...oare isi bate joc de el?
B:nu ma cunosti?cum adica nu ma cunosti?dupa tot ce s-a intamplat aseara intre noi...
D:intamplat?dar ce s-a intamplat de am ajuns la spital?
B:pai vlad si-a dat seama ca ai fost cu mine.
D:si unde am fost?
B:tu chiar nu-ti aduci aminte sau ma iei drept prost...
D:eu nu te cunosc...dar faptul ca il stii pe fratele meu,vlad ma face curioasa sa vad ce inventezi...
B:dana,ce e cu tine?aseara ai fost a mea...
D:ce?adica am....am...
B:da,dana...ce te surprinde?
D:tu faci misto de mine?eu nici nu te cunoscu si acum vii cu ideea asta amuzanta ca m-am culcat cu tine...mai bine dispari pana nu-ti dau o palma...
B:deci acum vrei sa ma uiti...ok...va fii cum spui tu...
Se intoarce si pleaca destul de enervat...
D:oare de ce a spus baiatul acela...bill,ca am fost a lui...de ce nu-mi amintesc de el?
Ma duc in salon...
V:unde ai fost?
D:am iesit un pic.m-am intalnit cu un baiat.
V:cu un baiat?
D:da.a spus ca se numeste bill...
V:il omor...
D:e adevarat am fost cu el...adica m-am culcat cu el?
V:poftim?cum adica?nu-ti aduci aminte?aseara era sa-l omor,daca nu te bagai tu...
D:deci e adevarat...vlad imi e frica...de ce nu imi aduc aminte?
V:nu stiu dana..
Ma ia in brate protector..il simt ca e agitat,nu intelege ce se intampla cu mine...
Au trecut cateva saptamani...m-am intalnit pe strada cu un baiat care pare ca ma cunoaste...traverseaza strada...
X:buna,dana!
D:buna!
X:buna!ce mai faci?
D:multumesc..bine..tu?scuza-ma,dar nu te cunosc...
G:numele meu este georg...sunt membru al formatiei tokio hotel...prieten cu bill...
D:cu bill?atunci sigur ar trebui sa te stiu...esti dragut...
G:ma faci sa rosesc...
D:esti tare amuzant...
Mergem la un suc,invitata de georg...e super...ceva ma atrage la el...oare ce e?nu cred ca e freza...zambetul?
D:e timpul sa merg acasa...
G:te conduc...
D:pai...
G:insist...
Georg ma conduce acasa...il invit...dar ma refuza... a promis ca o sa vina o data si o sa stea...
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 22nd November 2007, 8:03 am

Georg ma conduce acasa...il invit...dar ma refuza... a promis ca o sa vina o data si o sa stea...
Timpul...ma tot gandesc la baiatul acela,bill...vreau sa-l intreb ce s-a intamplat in seara despre kre nu-mi aduc aminte mai nimic....
E marti.m-am hotarat sa ma duc la bill...am aflat ca stau intr-un apartament...am aflat adresa...am luat un taxi si m-am postat in fata usi lui...mi se face frica...nu stiu ce sa fac...mai bine nu-l deranjez...ma intorc sa plec,dar usa se deschide...un baiat cu dreaduri iese...
T:dana?!buna!
D:buna!sa inteleg ca am nimerit bine apartamentul...
T:ai venit la mine?
D:pai aici locuieste si bill?
T:da...normal...deci ai venit la el...
Lui tom i se cam aprinsesera calcaile dupa ea...dar daca ea vrea sa fie cu bill n-are decat..
T:hai intra...eu tre’sa plec...
D:ok.merci!
Intru sfioasa in apartament...imi atintesc privirea spre o usa care se intredeschide..era bill avand doar un prosop infasurat in jurul corpului..iesea de la dus...ma inrosesc si ma intorc cu spatele...
D:imi cer scuze...
B:nu-i nimic.e ok.hai ca imi iau ceva si vin acum.
Nu arata chiar rau,poate ar fi trebuit sa-l sarut nu sa ma intorc cu spatele...ce e cu mine?oare imi place de el?oare mi-a placut de el?
B:sunt gata...
D:eu..eu am venit sa te intreb cate ceva...
B:despre?
D:eu nu-mi aduc aminte nimic din seara in care am ajuns la spital...nu-mi aduc aminte de tine sau de georg sau de tom...vlad e tacut...nici el nu-mi spune nimic...
B:pai hai sa ne asezam...
Mi-a povestit asa de frumos totul incat spre sfarsit ma apropii de el si-l sarut...mainile ni se impreuneaza...corpurile se ating...ne luam in brate...ma las pe spate...imi deschide nasturi de la bluza...il privesc in ochi...desi nu-mi aduc aminte mai nimic...am incredere in el...
Buzele...atingeri...simtiri patimase...o zi plina de dorinta si simtiri...
Ni se face foame...avea ceva prin frigider..ne facem ceva de mancare...
Suntem zambareti...simt o fericire in tot corpul...il simt si pe el..e la fel de vesel ca si mine...totul parca are sens...viata e frumoasa...
D:tre’sa plec..vlad o sa se ingrijoreze...
B:hai ca te duc acasa..
D:e ok..iau un taxi..
B:in nici un caz...te duc acasa si gata...ma duc sa ma schimb...
D:ok...
Au trecut cateva minute,timp in care dana analiza casa...observa o poza cu bill care saruta o fata blonda...isi ia haina si iese in fuga din bloc...bill alearga dupa ea si o prinde de mana...
B:de ce fugi?
D:lasa-ma!
B:dana?!
D:ce vrei?
B:de ce fugi?
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 24th November 2007, 8:13 pm

B:de ce fugi?
D:de ce nu mi-ai zis ca ai pe cineva?oricum nu mai conteaza...nu vreau sa te mai vad niciodata...
B:dar nu ti-a pasat atunci.de ce iti pasa acum?
D:imi pasa si cu asta-basta....acum lasa-ma in pace..dispari!!!!
B:dana,dar ti-am spus ca o sa te duc eu acasa...
D:nu e nevoie..taxiul a venit deja...pa,bill!pentru tot deauna...adio!
B:dana,stai!!
Masina a plecat,lasandu-l pe bill in urma...
Dana a hotarat sa se intoarca in romania...vlad a fost complet de acord...si a sprijinit-o...
Au trecut mai bine de trei ani de cand nu s-au mai vazut...are un iubit care se numeste silviu...el este proprietar al unei serii de magazine si are cateva firme prin tara...e foarte bogat,dar si ea e la fel de bogata...este designer si are deja lansata cateva linii de hainutze...conduce cateva firme consiliata intotdeauna de vlad...
Dana s-a dus in germania impreuna cu silviu...acolo e si vlad impreuna cu iubita lui,sophie goulois...
Au organizat o petrecere unde vlad,sophie si silviu au invitat pe cei cunoscutzi...dana nu s-a chinuit sa invite pe nimeni...nu se simtzea prea bine...a fost in casa mica si amintirile au napadit-o....
E timpul sa se imbrace pentru pentrecere...isi ia aceeasi rochie pe care a purtat-o in seara in care a fost a lui bill...silviu e innebunit...
S:iubito,arati splendit...esti o zeitza...
D:sa inteleg ca-ti place....
Silviu o saruta,semn ca ii place cum ii sta.
Invitatii au inceput sa apara...sophie e superba,stie sa se imbrace..e un fotomodel foarte cunoscut...dana a discutat cu ea..si va fi emblema celei mai noi colectii pe care o va promova.
Lui silviu i-au ramas ochii la sophie,dar pe dana n-o deranjeaza...si ea este uimita de nepasarea ei,in timp ce vlad fierbe cand il vede pe iubitul surioarei lui cum se da la sophie...”surpriza”petrecerii pentru dana este venirea celor de la tokio hotel...vlad o trage deoparte pe dana...
V:tu i-ai invitat?
D:poftim?am crezut ca tu i-ai invitat...
V:cum sa fac asta?
D:atunci ce cauta aici?
S:vlad,dana..ei sunt prietenii mei de la tokio hotel...el e georg,gustav,david,bill si tom...
V:ii cunosc demult...
S:wow...va cunoasteti?ma bucur...
Dana iese din casa si se duce pe terasa,unde se aseza pe un scaun...isi aduce aminte ca si cum totul ar fi un al doilea prezent...dar de data asta ea are un iubit,desi nu-i prea pasa de el...
B:pot sa stau langa tine?
D:daca insisti...
B:ok...ce mai faci?
D:nu vezi?
B:tot suparata?
D:ar trebui?
B:eu consider ca nu...oricum au trecut mai bine de 3 ani...
D:da...cum o mai duceti cu muzica?
B:ok...acum lucram la un nou album...
D:bravo...sper sa fie un succes...
B:am auzit ca esti designer..
D:fac si eu ce pot...
B:ma bucur pentru tine...
D:merci...
B:ti-a fost dor de mine?
Intrebarea asta o irita pe dana,asa ca aceasta se ridica si se indreapta spre casa mica...bill o urmeaza fara sa mai scoata un cuvant.aceasta intra si lasa cheile in usa..el incuie usa...nimeni nu aprinde lumina,dar curtea e destul de luminata,incat intunericul din casa se risipeste...
Dana se intinde pe pat si-si inchide ochii..parfumul lui bill si simpla prezentza a acestuia ii trezeste vii amintiri...inca il doreste,dupa atata timp...
Bill se aseaza si el pe pat,langa dana...
D:iti mai aduci aminte?
B:nu...
D:poftim?!
B:nu-mi aduc aminte...ajuta-ma sa-mi amintesc....
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by ardna_1987 24th November 2007, 8:14 pm

D:saruta-ma!
Bill se aseaza deasupra ei si isi aseaza buzele peste gura ei dulce...dupa care dana se intoarce cu spatele...
B:s-a intamplat ceva?
D:poate...cu mult timp in urma...
B:nu inteleg...
D:eu nu vreau sa mai fiu a ta...niciodata...
B:dana...
D:uite ce e bill...e simplu...eu te plac...dupa 3 ani inca te plac si n-am chef sa fiu jucaria ta pana ce te plictisesti de ea.nu e o joaca.mai bine stai departe de mine si eu de tine si totul va fi bine.
B:sa nu crezi ca te-am uitat.imi placi dana...
D:nu mintzi doar ca sa ma aduci in patul tau...
B:eu nu sunt genul...
D:nu am de unde sa stiu...aveai deja o iubita cand te-ai culcat cu mine...o fata blonda,frumoasa....
B:aveam...
D:nu conteaza decat prezentul..banuiesc ca ai o iubita...
B:dar n-am,dana...sunt singur..
D:dar eu nu...
B:nici nu-ti pasa de el...
D:n-ai de unde sa stii!
B:ba da...nici nu ti-a pasat de el...de m-ai adus aici...de ti-ai adus aminte de acea noapte...si in plus ala se da la una...
D:eu..tu...nu se poate...
B:de ce?de ce nu vrei?acum nimic nu ne poate despartii...
D:pai...nu am de unde sa stiu cat va tine idila noastra.
B:dar eu zic sa incercam...
D:nu stiu...
B:esti frumoasa...porti aceeasi rochie...
D:da...ce prostutza sunt....
B:nu esti prostutza...esti frumoasa...
Bill o saruta pe gat...isi asterne mainile pe corpul ei,apropiind-o de trupul lui...istoria unei nopti in casa mica se repeta...se tin in bratze si privesc spre casa mare unde este marea petrecere... Atmosfera e minunata...el langa ea...dar oare cat va dura?
Dana s-a despartit de silviu si e impreuna cu bill de 3 luni.Azi el se intoarce din Franta.
D:bill,iubitule,te-ai intors?!
Dana ii sare in bratze de fericire si-l saruta cu patos...
D:mi-a fost dor de tine...
B:si mie...
Un miros de parfum feminin il resimte dana din hainele lui bill...iar pe gat are niste semne...ea se uita adanc in ochii lui si o lacrima ii tresare...
D:ma mai iubesti?
B:da!
D:si atunci bill....si atunci da-mi o explicatie plauzibila pentru parfumul feminin din hainele tale...
B:pai m-am intalnit cu niste fane la hotel,inainte sa venim acasa...
Dana lasa capul in jos...
D:aham...si semnele de pe gat s-au facut singure...
Bill se duce la cea mai apropiata oglinda si se uita atent la gat....nu-i vine sa creada cat de neatent a fost...
B:dana...tre’sa vorbim...
D:bill,te rog sa ma asculti...
B:dana...exista o explicatie pentru fiecare lucru...
D:nu-mi mai trebuiesc explicatii...nu are rost sa continuam relatia asta...credeam ca esti diferit de tom,dar m-am inselat...nu vreau sa ma mai cautzi,desi nu cred ca ai face-o...
Dana se duce in camera si se incuie,dupa cateva zeci de minute iese cu o valiza...
D:iti doresc tot binele din lume...sa-ti gasesti aleasa si sa nu-ti bati joc de ea...ai grija de tine si mult succes in cariera...adio!
B:dana,dar nu trebuie sa se termine relatia noastra!
D:nu e prima data cand iti simt in haine parfum de femeie...nu stiu daca m-ai inselat vreodata cu adevarat,dar m-ai mintit de prea multe ori si nu mai am incredere in tine...daca mi-ai fi spus adevarul...
B:ti-l spun acum...iarta-ma..mi-a fost frica ca o sa te pierd...am fost aseara la un club cu baietii...si am baut ceva...au venit niste fane si eram destul de ametzit,iar fetele,in fine...nu e ceea ce crezi..nu s-a intamplat nimic grav...m-au imbratisat si m-au sarutat,dar ...
D:de ce nu mi-ai zis de la inceput?dar nu mai conteaza...ma minti si eu nu pot sa stau cu indoiala in suflet.
Bill se apropie de ea si-o saruta...
B:iarta-ma!n-o sa se mai intample...
D:intradevar n-o sa se mai intample...ti-am gasit cateva scrisori de la o fata...din ele reies ca te-ai intalnit cu ea chiar in zilele in care mi-ai spus ca ai niste sedintze foto..interviuri...ce zici de ele?ai o explicatie?
B:scrisorile erau mai vechi...
D:bill,tu nu ma iubesti...nu stiu de ce mai stai cu mine...
Bill se aseaza pe un scaun si se gandeste ca dana are dreptate...probabil ca sta cu ea din obijnuinta si poate pentru ca are incredere in ea...vede pe masa o cutie rosie pe care scrie pentru bill...o ia si o deschide.e o bratzara din argint...ii place asa ca o aseaza la mana...o analizeaza neincetat si ajunge la concluzia ca...
B:am gresit...imi placi dana,dar nu te iubesc...poate nici tu pe mine...imi place ca ai grija de mine si se pare ca ma cunosti pe dinauntru mai bine ca mine...
D:da...poate ca nu ne iubim...
B:dar vreau sa ramanem prieteni...daca esti deacord...
D:da,poate...asa e cel mai bine...
Au trecut cateva saptamani de cand nu si-au mai vorbit...dar asta nu inseamna ca nu se mai gandeste unul la celalalt...ea a cunoscut o persoana care o iubeste,o respecta si care nu o inseala...e un afacerist de mare succes...travis guttier se numeste si in curand se vor casatorii asa ca dana il suna pe bill ca sa-l invite la nunta ei...acesta accepta imediat..
La petrecerea pentru nunta,aceasta fiind data in germania,in casa mare...
B:buna,dana...casa de piatra!
D:multumesc,bill!
B:wow...nu-mi vine sa cred ca te-ai casatorit...esti foarte frumoasa...
D:multumesc...da,iata-ma aici...casatoria...
B:nici eu nu ma las mai prejos...mi-am gasit perechea...in curand ne vom casatorii si noi...asa ca profit de faptul ca sunt aici si te invit sa vii la nunta mea...
D:cu sigurantza voi venii...daca te uiti atent la casa mica...
B:ok...ma uit!
D:luminile sunt aprinse...
B:wow..da,ai dreptate...
D:se pare ca are loc o noua idila...
B:da...imi aduce aminte de...
D:dar acum suntem buni prieteni...sper ca asa vom ramane...prieteni..
B:asa este...
Dupa un timp...
B:eu trebuie sa plec..e tarziu si maine am niste concerte...
D:ma bucur ca ai venit...
B:inca o data casa de piatra....
D:iti multumesc...
B:sa nu uiti sa vii la nunta mea..nu astept un refuz...
D:negresit voi venii...
Amandoi se apropie ca sa se imbratziseze si sa se pupe de ramas bun,dar apropierea buzelor...din greseala se saruta,amandoi tresalta...
B:imi cer scuze!
D:eu am gresit!
B:ba nu,eu!
D:in fine...a fost ceva nevinovat...
B:da,cu sigurantza...
Anii au trecut si cei doi nu isi mai vorbesc des,doar la telefon din cand in cand...




THE END
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)O porcarie Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

(+18)O porcarie Empty Re: (+18)O porcarie

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum