Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiss women

Go down

Kiss  women Empty Kiss women

Post by leb_die_sekunde_angel 28th September 2007, 9:41 pm

Fiku asta l-am facut mai d mult , e primu meu fik , sper sa va placa ......
personajele sunt :
Ema : o fata d 17 ani ,foarte frumoasa , dar oarba

Kiss  women 866908a191846782zk9

Ana : sora emei , are 17 ani si ii place sa cante la chitara

Kiss  women Avatarkl3


Bill si tom : nu au nevoie d prezentari
Georg si gustav : idem , apar decat foarte putin


Ema are 17 ani locuieste cu sora ei ana intr-o casa foarte mare si foarte frumoasa , nu-si cunosc parintii adevarati , stiu doar k au fost adoptate foarte d mici . sunt fericite in aceasta famile , nu le lipseste nimic … nu numai din punct de vedere material . ema si ana sunt fane infocate tokio hotel , ana este innebunita dupa tom , iar ema dupa bill – mai bine zis dupa vocea lui , ptr k ema a ramas oarba in urma unui accident nefericit in urma cu 2 ani si d atunci ana este ochii ei , ea i –a descries p cei din trupa , si pe bill cel d care s-a indragostit cand inca putea vedea . au fost multe operatii care nu au reusit ,ceea c a facut-o p ema sa nu mai spere k intr-o zi va putea vedea din nou , desi medicii spun k o ultima operatie ii va reda vederea . ema cunoaste fiecatre loc din casa , si fiecare coltisor din parcul din apropiere , si nu s pierde niciodata cand merge acolo , dar tot timpul ana e cu ea .
Ana : mama , tata noi ne ducem sa dam o tura prin parc
Mama : ok , dar aveti grija
Ema : k mama , nu mai suntem niste copii
………
Ana : vin-o trebuie sa iti arat ceva
Ema : c ?
Ana : asculta cu atentie : “ mega concert tokio hotel , luni “ . bill poarta o vesta d piele maro si p dedesupt are un tricou negru , are bluci inchisi la culoare si are freaza zbarlita , mai iti zic si d ceilalti ?
Ema : zi-mi d tom
Ana : pai ca d obicei are niste blugi largi ,tricoul lung si negru si o sapca alba . in afis georg si tom stau p margini , iar bill si gustav in mijloc , toti cu mainile p langa corp .
Ema ar fi vrut sa il poate vedea p bill sa ii vada p toti , lucru asta o intrista foarte mult
Ana : c ai ?offf Ema ar trebuiisa fac operatia aia , doctorii zic k sigur o sa iti recapeti vederea
Ema : nu ma mai bate la cap ,lasa-ma inpace , si incepu sa planga , u crezi k eu nu asi vrea sa vad , din nou , sunt 2 ani d cand nu am mai vazut chipul mamei .
Ana : nu am vrut sa t super , t rog nu mai plange
Ema : lasa-ma . si o lua la fuga
Ana : ema stai unde t duci , parku nu e in directi aia ? emaaaaaaaaaaaaa?
Ema fugea iar lacrimile curgeau parka fara oprire din ochii ei mari si albastii. tot alergand intra in cineva

X : uita-te p unde mergi – ema purta o bluza cu semnul formatiei th p ea . baiatu’ s uita la ea si fu fascinate d ochii ei . emei I se paru cunoscuta voce ,era bill kaulitz solistul trupei favorite
Bill : a vrei un auograf ?
tom : o alta fana frumoasa
Gustav : pari nelamurita ai patit ceva ?
georg : iti e rau vrei putina apa ?
Intre timp ana o ajunse din urma
ana : ema esti bine , ai patit ceva ? da-mi mana hai acasa ? mersi ca ………. Ttttoomm , bill …… ?
bill : alta fana ,sa inteleg ?
tom : la fel d frumoasa , sunteti prietene ?
ana ; surori
Ema : cu c e imbracat ?
ana :s mai uita o dat la Tom iar apoi la ema : bill ? pai are bulgi albastru inchis si un tricou rosu si paru intins si desfacut

Baietii ramasera nelamuriti nu itelegeau d c o intreaba cum e inbracat
Ana : ne dati un autograf ? eu sunt ana iar sora mea e ema . bill ii intinde mana in semn d salut anei si apoi emei , dar aceasta nu reactioneaza
Bill : s pare k ema nu vrea sa dea mana cu mn
Ana : ema da-mi mana . el e bill – si ii pune mana in mana lui
Toti raman uimiti ,isi dadusera seama k fata era oarba
Ana : noi plecat acu . ema intoarcete si mergi incet k esti langa strada
Merse cativa pasi si apoi s oprira inca erau aproape d baieti care ramasesera uitandu-se la ele
Ema : imi pare rau k am fugit asa ?
Ana : suntem in fata la hotelul ala la care ne-am serbat ziua inainte d ………
Ema : gata stiu . era asa d mare ……. Acum cum e? au plecat baitii ? cum era bill , era cu vreo fata cu el , dar tom ,nu-mi spune k era cu una si u erai sa ………
Ana : soptindui la ureche ………..nu au plecat si te-au auzit
Tom : razand: si… ana , park asa ai zis k t cheama , c ai fi facut dak eram cu vreo fata ?... nu vreti sa mergem sa bem un suc ?
ana : c zice ema ?
ema : ok
s-au dus la resctaurantul hotelului si au baut cate u suc , au vorbit . nu era in obiceiul baietilor sa invite toate fanele la un suc dar era ceva la fete care ii determinase sa faca asta . bill se uita in continuu la ema cat de frumoasa e , si nu ii venea sa creada k e oarba . il fascinase profound
tom : si ce fac 2 fete asa frumoase singure ?
ana : ne plimbam ?
georg: si cum ati ajuns in fata hotelului
ema : e vina mea m-am suparat si am fugit d langa ana . nu m-am gandit k pot sa patesc ceva , desi cred k era mai bine dak ma calca o masina si ma scutea de chin
bill : nu vb asa , d c sa mori . sunt destui ingeri in cer ,( o ia d mana ) mai trebuie sa ramana si p pamant cativa . - fata rosi
ema : vreau sa te rog ceva , daca se poate
bill : orice
ema : nu pe tine , pe tom . rase
bill : ma scuzi am crezut ca de mine zici
tom : mandru de el si zambid : orice , numi daca imi aranjezi o intlnire cu sora ta
ema : ok . ai putea sa imi dai notele ptr chitara de la melodia Vergessene kinder ? eu cant la chitara si asi vrea sa invat , defapt ana ma ajuta sa cant .
tom : ok , sigur
ema : bill , p tine pot sa t rog ceva ?
bill : bucuros k ii cere ceva si lui : orice , vrei sa iti cant melodia ?
Ema : nu , nu asta ….. imi dai voie sa-ti ating fata , vreau sa stiu cum arati mai indeaproape , ceea ce mi-a povestit ana nu imi e deajuns , sti eu sunt o fana th
Bill : sigur . si ii ia mana si o pune p fata lui . fata ii atinge frunte , ochii , nasul si buzele … in momentul in care ea ajunge cu mana p buzele lui acesta ii saruta degetele suav. ema isi duce cealalta mana la buze ,is apoi p obrazul lui bill
ceilalti ramasera fara cuvinte uitandu-se la faza dintre cei doi
Ema : cred ca e timpul sa plecam , nu ?
Ana : aaa , da , mergem . ridicate usor si ia-o la dreapta
Tom : ema nu uita de ce mi-ai promis
Ema : razand : nu uit . stai linisti , dar ar trebuii sa-ti dau numarul meu de telefon sa ma suni sa-ti spun ce am rezolvat si sa imi dai notele ca asa ne-am inteles
Tom: da sigur . zi-mi numarul
Fata ii zice numarul , iar apoi pleaca ….
Gustav : ce pacat de ea , asa frumoasa si nu poate sa vada
Georg : cred k bill a vazut cel mai bine , cat d frumoasa e - si ii da cu mana prin fata ochilor ca sa s trezeasca din vis
Bill : da , c ?
T & gu & ge ; razand :trezeste-te !!!!!!!!!!!

Fetele ajung acasa si s duc in camera emei
Ana : cum ai putut sa-I dai nr meu lui tom ?
Ema : dar nici tu nu m-ai oprit cand ai auzit ce nr ii dau ,in plus sunt sigura ca ti-ai facut deja planuri cu ce te imbraci la intalnirea cu el …. desi nu sti daca o sa te sune
Ana : hai mai k nu e asa ………bine asa e , dar e super dragut , mai frumos in realitate decat in poze . a si zici d mine , tu l-ai vrajitttttt pe Bill . a ramas uitandu-se dupa noi in gol si cand i-ai pus mana pe fata parca era in al 9-lea cer
Ema : da sigur , crezi ca un super star ca el se uita la o oarba ca mine ?si sunt sigura ca are prietena
Ana : nu are , a avut o deceptie in dragoste si acu asteapta fata perfecta si tu esti aia - Incepura sa rada
Acasa la gemeni

Tom : super gacica , te-a cucerit complet , pacat ca e oarba , desi cand am vazut-o prima oara nu a-si fi spus asta …… si sorsa.- isi musca buza d jos - e buna rau d tot , exact tipul meu , ia-si arata camera mea . bill , billllllllllll ? pamantu catre bill ? trezestete omule !!!!!
Bill : c vrei ma , am inteles vrei sa te culci cu ea , ceva nou nu imi spui , tu vrei sa te culci cu toate fetele pe care le vezi si arata bine
tom : bine ?ana arata chiar foarte bine , cum imi trebuie mie : inalta , forme bine definite , si cel mai important VIRGINA , asta imi trebuie nu am avut parte decat de vreo 2 din astea
bill :d unde sti ca e virgina ? da-mi telu tau
tom :s vedea p fata ei . de ce ? pe cine suni ? pe mama ? ii da telefonu ‘ … vezi ca am trecut-o “ ochii albastri “ – zambeste !!!
bill : nu mai rade de mine , ca iti stric apele cu ana dak ii spun cat de porc esti
tom arunca cu o perna in el
tom : da , pai daca eu sunt porc si tu esti ca doar suntem frati
bill se duse la el in camera si nu stia ce sa faca , statea cu telefonul in mana si se uita in gol pe geam . vroia sa o sune sa ii mai auda o data vocea ,angelica , dar nu indraznea . desi o vazuse o singura data simtea ca s-a indragostit d ea , o iubea , iubea lucru care ea il considera defect : ochii ei minunati ce il fermecasera si nu vroiau sa ii mai iasa din minte . se hotara sa sune .
leb_die_sekunde_angel
leb_die_sekunde_angel

Number of posts : 18
Age : 33
ChAt ToKiO HoTeL : Kiss  women Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-26

https://tokiohotelromania.forumotion.com/index.htm

Back to top Go down

Kiss  women Empty Re: Kiss women

Post by leb_die_sekunde_angel 29th September 2007, 10:47 pm

Ema dormea in camera ei , iar ana inca se frinchinea cu telefonul langa ea sperand sa o sune tom , cand telefonul incepu sa sune
ana : alo , cine e ? – sa fi tu , sa fi tu - isi zicea in gand
bill : ema ? sunt ….bi
Ana : nu sunt ema sunt ana ? cine esti ? – p un ton dezamagit si rautacios in acelasi timp
Bill - sta putin nu zice nimic - sunt …………b
Ana : zi mai cine esti ca inchid , care b ?
bill : nu … te rog nu inchide ,pot vorbi cu ema , sunt bill , am crezut ca asta e numarul ei
Ana : bill , adik bill cu care ne-am intalnit azi , cel faimos ? aaaaaaa stiam eu , sorry ema doarme
Bill : ok scuze de deranj ………………. Pot sa t rog ceva ?
ana : da sigur , spune
Bill : te rog sa ma ajuti cu ema , vreau sa o mai vad o data , dar nu stiu daca ea simte la fel ca mine
Ana : sigur , ii spun si va intalniti maine .
Bill : nuuuuuuuuuuu , nu ii spune , mai bine zi-mi daca am vreo sansa cu ea , ochii ei m-au innebunit numai la ea ma gandesc de azi
Ana : aha, stiam eu , fi linistit ca ai sanse mari , ema e super indragostita de tine – oups … mi-a luat-o gura pe dinainte ma omoara Ema spune fata in gandul ei - , mai bine zis de vocea ta , dar dupa faza de azi de la restaurant asi zice sigur ca si de fata ta , c sa mai zic ….pai te ajut
bill ii da toate detalii si se pun deacord cu planu . ana avea sa se duca cu ema in parc si sa o lase apoi singura cu bill , iar bill trebuia sa il ia p tom cu el si sa il faca sa in intalneasca cu ana .
A doua zi insa lucrurile nu au mers asa cum au planit bill si ana . tom s-a dus la o intalnire , inainte sa vb bill cu el , iar ema a plecat la controlul anual ptr ochii impreuna cu mama ei , inainte ca ana sa se trezeasca . ana se trezeste in suneltul telefonului
Ana : alo ? cine e? frecanduse la ochi
bill : ana… ce faci va astept de o ora si nu mai apareti , si am o veste proasta ptr tine , tom nu e acasa si nu am vb cu el
Ana ; bill ? cat e ceasa , nu am apucat sa vb cu ema si nici nu stiu unde e , eu acu m-am trezit . scuze ca te-am facut sa astepti
Bill : nu face nimic , nu a fost sa fie ,poate alta data . dar unde e ?
Ana : stai ca acu’ citesc biletul de la mama , wow minune s-a dus cu mama la controlu ptr ochii , ma mir , pana ieri ne-am certat mult p teme asta ca nici nu vroia sa auda
Bill : pai … exista sanse sa vada din nou ?
ana : da , trebuie sa faca o operatie , dar ii e fica , a trecut prin prea multe incercari nereusite si a incetat sa mai sper .hai ca eu trebuie sa plec , am lectii de chitara .
Bill : ok , si pe mine ma asteapta studiou . pa – inchide telefonul si ofteaza lung , mai sta putin pe canapea , se ridica si pleaca spre studiou
Ana :pa
Ana se duce la lectiile de chitara , cand iese de la ore se opreste in fata unui magazine cu chitari se uita cu ochii plini de dragoste la ele , simte cum cineva sta in spatele ei , atat de aproape ca ii simtea rasuflarea in ceafa
Tom : ce marca esti ? pardon am vrut sa spun ce marca iti place cel mai mult ?
ana : cu un zambet viclean pe fata : Gibson
Tom : zambeste : si … ana Gibson …. c zici d un suc ?
ana nu apuca sa raspunda ca ii suna telefonul . mama ei o roaga sa vina sa o ia pe ema din fata spitalului , ea si tatal fetelor trebuiau sa se duca la o intalnire importanta de afaceri
Ana : ok mama si la ce spital e ?ok , ma duc acum , ca incepe si ploaia .ok ..pa pa- s intoarce cu fata catre tom - Scuze dar nu pot sa-ti accept invitatia , trebuie sa ma duc sa o iau p ema de la spital
Tom : de ce , a patit ceva , cum a ajuns acolo ?
ana : a nu , a patit nimic , in sfarsit a acceptat sa se duca la control . ma duc sa o iau … - cu un chip dejamagit ca nu poate sa-I accepte invitatia ii zice un pa mai cu jumatate de gura
Tom : stai ……am o idιe si mai buna , bill mi-a cerut nr ei aseara , vroia sa se intalneasca cu ea ( fata s uita la el mirata ca si cand nu ar sti nimic) il sun si ii spun sa s duca el sa o ia , oricum se vaita ca nu are ce face la studiou , iar noi puetm sa mergem sa bem un suc .
Ana : nu stiu ce sa zic ,pai…….
Tom : ce sa zici , ca accepti , bill nu o sa-I faca nimic o duce acasa si atat
Ana : ok
Tom : il sun acum ……alo bill –ii spune tot ce s-a intamplat si spitalul la care era fata . Bill mai bucuros ca oricand se ridica din pat ,ia o umbrela mare si pleaca ca fulger spre spital
Kiss  women Clipimage002ws0fk3


Intre timp in fata spitalului
Mama : scumpo trebuie sa plec , Ana trebuie sa vina , darn u vreau sa te las singura
Ema : stai mama … nu o sa patesc nimic
Mama : bine - mama Emei chema un taxi si pleca
Intre timp incepuse sa ploua , ema ridicase capul in sus ca si cand ar vrea sa se asigure ca asa e , intinse mana sa simta picaturile de ploaie , chiar daca nu putea vedea simtea fiecare picatura cum ii cade pe trup si cum se sparge in mi de bucati pe trotuarul rece , cineva ii prinde mana si dintr-o data picaturile de ploaie nu ii mai atingeau fata , fata ofteaza putin
Ema : nu mai veneai , te-am asteptat o gramada
Bill : imi pare rau dar nu stiam bine unde e spitalul asta si …… ok nu am scuza imi pare rau
Ema : cine esti , si isi trage mana din mana lui , vocea ta imi pare cunoscuta ,dar nu cred ca esti cine cred eu
Bill : si cine crezi ca sunt , nu-mi spune ca ai prieten si ca pe el il asteptai
Ema : nu ,nu am , cine ar vrea sa fie cu o oarba ? si oricum nu ma las p mana soramii cand vine vorba de baieti ( zambeste scurt , iar apoi devine din nou serioasa ) . imi spui cine esti , ca altfel tip
Bill : pai sper ca nu m-ai uitat atat de repde , ii ia mana si o pune pe fata lui , acuma sti ?.....
Ema : trase aer in piept ca si cand nu mai putea respira , esti……..esti el …… bill , dar cum ai ajuns tu sa vi sa ma iei ?
bill : tom s-a intalnit cu ana si m-a rugat sa vine u sa te iau
Fata se intrista putin , simtea ca venise obligat ,si o lacrima ii cade din ochii goi , nu voia sa planga si isi sterse repede , de parca vroia sa prinda lacrima si sa o puna inapoi in ochii
Bill : ce s-a intamplat ?
Ema : imi pare rau ca te-au obligat sa vi sa ma iei , nu vreau sa iti pierzi timpul atat de pretois cu mine in loc sa fi cu iubita ta
Bill : am venit ca am vrut , nu m-a obligat nimeni , am venit pt ca vroiam sa te mai vad .
Ema : roseste si nestiind cum sa iasa din situatie vrea sa place , dar se loveste de el , de buzele lui moi , pentru cateva secunde buzele lor se ating, apoi se retrage speriata
Mergem , a inceput sa-mi fie frig - spune ema cu tonul vocii putin tremurat
Bill : o ia in brate : mergem
Ema : ce faci ? da-ma jos , te rog :si il strange spre ea speriata
Bill :nu cred ca vrei sa faci o baie , e o baltoaca destul de mare in fata ta si e deajuns ca m-am udat eu ….si in plus masina e aproape
Ema : daca tu ma ti in brate cine tine umbrela ca nu ma picura , dar nici nu s-a oprit ploaia inca aud stropii de ploaie picand ?ai cumva trei maini ?
bill : nu , am doar 2 , chiar nu stiu , se uita putin in sus si incepe sa rada : e un balcon chiar deasupra noastra , ciudat parka nu era aici cand am venit
Ajunsi in masina
Bill : si … ce vrei sa facem ? mie imi e cam foame , tie ?
ema : ce poti face cu o oarba ? putin ,dar nu cred ca ai vrea sa te faci d ras daca apari cu mine intr-un restaurant ,mai bine du-ma acasa
Bill : trist : bine … se intoarce spre bancheta din spate si ia un trandafir rosu din buchetul mare de trandafiri de mai multe culori : ptr tine : si ii pune trandafiru in mana
Ema : il miroase si apoi il saruta . bill se uita la ea si ar fi vrut sa fie el in locul trandafirului : ce culoare iti place cel mai mult ?
bill : putin uimit de intrebare : rosu si portocaliu , trandafiru e… nu apuca sa termine fraza ca fata il intrerupe cu un ras innocent
Ema : rosu – este o culoare vie .evoca vitalitate ,energie ,forta ,dar si brutalitate , violenta , dificultate , orgoliu , suferinta . este de asemenea culoarea dragostei . o dragoste pasionala si fara sfarsit .
Baiatul ramase uimit de vorbele fetei
Bill : si portocaliul ,ce semnifica ?
ema : portocaliul este rezultatul amestecului dintre rosu si galben ceea ce ii da o dubla semnificatie . indica in aceea masura pasiune ,brutalitate , caldura , ipocrizie si actiune . este culoarea focului , a soarelui care s trezeste si apune …… dimineata si seara
Bill : deci asa ma vezi tu pe mine o bruta , un ipocrit , un …
Ema : nu , te vad ca apusul , ca rasaritul , cald , plin de trandete , putin egoist , asa cum apusul dureaza numai putin ,dupa ce te fascineaza cu frumusetea lor , apoi dispare , dar lasa luna sa-I ia locul . imi placea sa privesc apusul si ….rasaritul ,acum vad numai negru , de 2 ani asta e singura culoare pe care o stiu a devenit culoarea mea preferata . cine se uita in ochii mei vede un abis , vede un ocean fara sfarsit , in care intri dar nu mai iesi
Bill : nu spune asta , cand ma uit in ochii tai , vad cerul si marea , vad intelepciune , pace si profunzime , necunoscut si frumusete , protectie si dragoste sincera
Ema : poti sa dai drumu la radio , imi place sa ascult muzica cand merg cu masina
Bill da drumu la radio era o mel pe care el nu o stia – within temptation - forgiven
Ema : da-o mai tare , te rog frumos , e melodia mea preferata …… se zice ca trebuie sa-ti aduca amnite de cineva sau ceva cand asculti melodia ta preferata , dar mie nu imi aduce aminte de nimeni si de nimic , pur si simplu o ador , ma linisteste . o sti ?
Bill parka regretand ca nu o stie : nu
Ema : ma asteptam sa zici asta …. Nu ma intreba de ce dar ….simteam ca nu o sti … si unde mergem ? mergem de ceva timp , nu sti adresa mea , dar vad ca ai oprit
Bill : pai am ajuns in fat unei case destul de mari , alba , cu doua etaje , cu o gradina in fata , in care e un leagan cu spatele la noi
Ema : ana ti-a dat adresa ?
Bill : da . se da jos din masina , se duce , ii deschide usa emei , din nou ajung destul de aproape unu de altul , isi simteau respiratia , pulsul , dar nu indrazneste sa o sarute , o ia de mana – avea niste maini calde si moi , o duce pana in fata usii …
Ema : ana o fi venit ? cat e ceasul ? mai iti e foame ?nu vrei sa intri putin ?
bill :aaaaaaaaa …… multe intrebari : nu cred ca e nimeni in casa , e 14:25 , da si da – incep sa rada amandoi , apoi intra in in casa nu era nimeni , bill a pus ceva de mancare , la cererea Emei
Intre timp Tom si Ana au baut mai mult de un suc , apoi au mers la o expozitie de chitari , lucru ce ii pasiona pe amandoi . stomacul lui tom le aminti ca a trecut de ora pranzului . nici la expozitie nu au putut scapa d fane
Ana : nu mai support , fetele astea sunt insuportabile , nu vad ca esti cu mine , si imi e foame
X : tom imi dai un autograf te rog - aceasta trece pe langa ana uitandu-se la ea ca si cand i-ar fi superioara , lucru ce o enerva la culme p ana -
X : ai iesit la o plimbare de relaxare inainte d concert cu….. cine e….. verisoara ta ?
tom : aaaaaaaaaaa , se uita la ana care nu mai putea rezista , lucru ce ii aduse un zambet pe buze
Ana : nu sunt verisoara , sunt iubita lui –se duce la el si il saruta pasional pe gura – ai luat autograful acum poti sa pleci , de fapt nu te dernja , plecam noi .
Il ia p tom de mana si iese de acolo plina de furie . tom se uita la ea cat era de suparata si nu mai putea de ras
Ana :serioasa : nu mai rade !!! nu te-ai saturat de atatea nesimtite care se dau la tine , care oricand ar fi gata sa se culce cu tn ? “ai iesit la o plimbare de relaxare inainte d concert cu….. cine e….. verisoara ta ? “ – ingana fana ce ii ceruse autograful lui tom -
normal ca nu te-ai saturat cum sa te saturi tu de fete care ti se ofera pe tava , mai era si urata zicea ca e o spe…..nu reuseste sa termine cuvantul ca tom o ia de mana o trage spre el foarte aproape
Tom : de buzele tale nu ma si satura niciodata –si ii fura un sarut
Ana se smuceste din bratele lui si ii da o palma
Ana : te-am sarutat acolo ptr ca nu o mai suportam pe nesuferita aia … eu nu sunt una din fetele cu care esti obisnuit – si vrea sa plece , tom fuge dupa ea si se opreste in fata ei
Ana : vreau sa trec , te rog da-te la o parte
Tom : vrei sa fi prietena mea ?
Ana : ramase uimita , dupa ce se desmeticeste putin : ce ? acum iti bati si joc de mine ?
tom : nu , nu imi bat joc de tine . mi-ai placut de cand ne-am intalnit prima oara , am crezut ca esti una dintre fanele care vor numai sa se culce cu mine , dar palma ta : duce mana la obraz in semn ca inca doare : mi-a aratat ca nu e asa
Ana : a si aveai nevoie de o palma peste fata sa iti dai seama de asta ?
Tom : se apropie de ea : si ce zici , vrei sa fi prietena mea ?
ana : trebuie sa ma gandesc - tom lasa capul in jos dezamagit ,inima ii zicea sa accepte propunerea lui dar ratiunea ii zicea sa nu accepte , insa asculta vocea inimii , ii ridica capul si il saruta ducle : accept , dar cand mai vad o fufa ca aia langa tine , va tund pe amandoi chel
Tom incepe sa rada si o ia in brate , apoi o saruta
leb_die_sekunde_angel
leb_die_sekunde_angel

Number of posts : 18
Age : 33
ChAt ToKiO HoTeL : Kiss  women Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-26

https://tokiohotelromania.forumotion.com/index.htm

Back to top Go down

Kiss  women Empty Re: Kiss women

Post by leb_die_sekunde_angel 22nd October 2007, 4:26 pm

Intre timp la fete acasa bill aranjeaza masa
Bill : vrei sa te ajut ?
Ema : nu ,mananc singura m-am obisnuit de 2 ani ….
Bill : ok , nu am vrut sa te jignesc
Ema : nu ai facut-o
Dupa ce termina de mancat , bill se pregateste sa plece , desi ar fi vrut sa stea mai mult cu ema , sa-I spuna k a inceput sa se indragosteasca de ea de prapastia (cum considera ea ) din ochilor sai
Bill : merci ptr pranz , eu plec acum , cred k esti foarte obosita – si se indrepta spre usa , spernd k fata sa-l opreasca sa ii spuna sa mai stea o clipa cu ea
Ema : bill ….. nu ai vazut casa inca , nu vrei sa mai stai putin , macar pana vine ana , nu imi place sa stau singura , dak nu vrei nu are nimic nu ma supar , te inteleg , decat sa stai in compania mea , mai bine …..
Bill ; cu un zambet pana la urechii : esti o companie excelenta
Fata ii intinse mana lui bill si il conducea prin casa ; mergea prin casa ca si cand ar vedea , stia unde e pus fiecare lucru ,bill fusese uimit de lucrul asta . vazuse aproape toata casa
Ema : asta e camera anei , nu cred k vrei sa intri acolo , o sa te sperii , eu dak intru acolo nu mai ies toate sunt aruncate deavalma , nu ma pot orienta
Bill : stiu cum e , asa arata si camera lui tom – zambi
Ema : pai cam asta e casa , ti-a placut ?
bill : da : cu un glas stins: dar camera ta , sau tu nu ai camera ?
Ema : ofta lung : bine , dar sa nu te sperii
Bill : de ce ma-si speria ?
Cand intra in camera ramase masca , camera era decorate in stil oriental , cu multe lumanari parfumate de difeite culori , intr-un colt al camerei se afta o masuta joasa plina de parfumuri , pe unu din pereti erau o multime de postere cu tokio hotel , toate de acum 2 ani , nici un poster nou ,bill se uita la ele si simtea k s-a intors in timp ,isi trecu mana prin par park sa verifice dak mai e lung , pe alt perete era o oglinda destul de mare Sparta - cred k a spart-o cand a ramas oarba (gandi bill ) - , in fata ei era o lada destuld mare , deschisa ,plina de voaluri negre si albe ,deasupra lor era unu rosu . bill nu putu sa reziste si lua voalul in mana era ceva la el ce il fascina , dar nu culoarea …… nici el nu stia ce , ramasese cu voalul in mana ; cat timp i-a arata casa au trecut ceva ore , dar ptr ei parea sa nu fi trecut deloc timpul
Ema : iti place ? bill ? mai esti aici ?
Bill : da , e foarte frumoasa , am ramas fascinate d colectia ta de voaluri
Ema : cel rosu era preferatul meu , e ceva la el ce ma fascineaza ………
Bill : te inteleg : es uita pe geam si vede k aproape apunea soarele : apune soarele
Fata se intrista ar fi vrut sa vada apusul ata de drag . bill o lua de mana , in cealalta avea voalul , si cobora scarier , iesi in gradina , langa leaga
Ema : ce faci ? unde m-ai adus , sunt desculta si imi este frig . ploaia se oprise , simtea iarba inca uda
Bill : ii pune voalul pe umeri si o cuprinde in brate : ridica capul , in fata ta e apusul
Ema : iti bati joc d mine , ai uitat k sunt oarba , nu vad nimic , lasa-ma ! si vru sa plece , dar bill o opri
Bill :stiu k nu il poti vedea , dar il poti simti ; ce inseamna apusul ptr tine ?
ema : apusul ………. E…. e un sarut intre doi iubiti care nu stiu nimic unu despre celalalt , doi muti care isi spun “ te iubesc “ uitandu-se la el , doi surzi care aud “ te iubesc “ doar uitandu-se la el , doi orbi care si-ar fi dordit sa fie muti …sa fie surzi ..numai sa
il poata vedea ………e un sarut intre negu si rosu …..
Bill : o cuprinse din nou in brate si ii sopti incet la ureche : te iubesc ! vreau sa-ti arat apusul . si ii saruta tandru buzele catifelate , fata ii raspunde la sarut , parka vedea apusul , de fapt il simtea , simtea caldura soarelui in bratele lui , in sarutul lui , simtea ca sunt unu , o singura persoana , putea vedea apusul prin ochii lui .
Ema : nu vreau sa sufar .imi este greu si asa , te rog nu ingreuna si mai mult situatia .
Bill : ce te face sa crezi k o sa te fac sa suferi ? te rog accepta sa fi iubita mea .
Ema : strangandu-l si mai mai tare in brate : sa nu ma faci sa sufar ! mergem in casa , mi s-a facut somn ?
Bill : ok – o ia in brate si o duce in camera sa , o pune pe pat si o saruta de noapte buna –
Ema : pai ce faci , pleci ? park ai spus k stai cu mine macar pana vine ana .
Bill : nu plec nicaieri , se aseaza pe pat langa ea si se invelesc cu voalul rosu .fata se trase langa el si se puse cu capul pe pieptul lui si adormi , el se uita la ea fermecat de frumusetea ei.
Ajung si ana cu tom acasa , ii suna telefonul anei
leb_die_sekunde_angel
leb_die_sekunde_angel

Number of posts : 18
Age : 33
ChAt ToKiO HoTeL : Kiss  women Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-26

https://tokiohotelromania.forumotion.com/index.htm

Back to top Go down

Kiss  women Empty Re: Kiss women

Post by leb_die_sekunde_angel 5th December 2007, 7:36 pm

Ana :alo . aaa buna mama , ema ? … a e bine , da am luat-o de la spital , acum doame era obosita , eu sunt la magazin , am crezut ca a-ti ajuns acasa pana acum .
Mama : scuze iubito , dar afacerile tatalui tau nu merge prea bine , mai sunt multe de rezolvat si nu stiu cand ne intoarcem
Ana : ok mama . dar ce a zis doctoral ,ca mie nu a vrut sa imi spuna nimic ema
Mama: operatia asta e foarte importanta si multi doctori ne asigura ca ii va reda vederea , dar ema nu vrea , vezi poate reusesti tu sa o convingi . pa
Ana : o sa incerc .pa
Tom : si , ce a zis ? vesti bune ?
Ana : dap , parintii mei sunt plecati si nu stiu cand se intorc ,ramanem singure acasa .
Ajunsi acasa
Ana : nu e decat o lumina pala in camera emei , de obicei ea sta cu luminile aprinse in toata casa
Tom : zambind : da, dar e cu bill si nu cred ca au nevoie de lumina prea multa ptr ceea ce fac ... s misca repede fratemiu’ …. si se zice ca eu sunt ala care …nu reuseste sa termine fraza k primeste o “palma” peste umar de la ana
Ana : te gandesti numai la prostii , daca bill a plecat si ema a patit ceva , hai mai repede in casa !
Intrati in casa ana incepe sa o strige pe ema , bill o auzi , dar nu putea sa zica nimic sa nu o trezeasca pe ema , se da jos din pat si vru sa iasa din camera dar privirea ii fusese atrasa d un jurnal care statea langa oglinda sparta , il ridica si il rasfoieste putin … se oprise asupra unor randuri
“ simt ca il iubesc pe claudiu din ce in ce mai mult” dadu alte pagini “ de ce a trebuit sa plece ? urasc Romania , vreau sa se intoarca “ mai da alte pagini “ au trecut 7 luni de cand a plecat si el tot nu mi-a scris nici un rand , nu a dat nici un telefon , oare m-a uitat ?” , da paginile pana la sfarsitul jurnalului “ dorul ptr el a disparut , nu stiu de ce ,poate ca nu il iubeam , acum m-am indragostit de un super star ,stiu ca nu o sa-l intalnesc niciodata dar pot visa “ p pagina era facut o inima mare in care scria LOVE BILL TH , da la inceputul jurnalului si ramane la randurile “When a GIRL is quiet ... millions of things are running in her mind. When a GIRL is not arguing ... she is thinking deeply. When a GIRL looks at u with eyes full of questions ... she is wondering how long you will be around. When a GIRL answers " I'm fine " after a few seconds ... she is not at all fine. When a GIRL stares at you ... she is wondering why you are lying. When a GIRL lays on your chest ... she is wishing for you to be hers forever. When a GIRL wants to see you everyday... she wants to be pampered. When a GIRL says " I love you " ... she means it. When a GIRL says " I miss you " ... no one in this world can miss you more than that. ” inchide jurnalul auzind din nou strigatul anei , coboara in salon stergandu-se la ochii ca si cand atunci s-ar fi trezit din somn , desi numai ii vegease somnul emei
Bill : sssssssssssssttttt , ema doarme
Tom : uitandu-se la ana : ti-am spus eu ! :fata ii mai da o „ palma” : auuu
Ana : mama ce sensibil esti ... nu am dat tare . deci a adormit Ema .
Bill : ce sa-i spui , la ce te gandesti ? perversule tu crezi k eu sunt tu ? si sari p el si incepu sa-l „bata”
Ana : heeeeeeiii, park ziceai ca doarme ema
Bill : scuze . hai sa mergem ca maine avem de munca la studio . spune-i emei ca vin maine sa o iau in oras .
Ana : bene
Tom : pa roackaro ! ne vedem maine o saruta si pleaca

Pe drum
Bill :ce e intre tine si ana , vezi poate o faci sa suferi si imi strici mie apele cu ema
Tom : pai dupa ce termin cu ana , trec la ema ( s uita la bill care era ganditor si rade )
Bill :dupa ce se dezmeticeste putin : ce ai zis ? si incepe sa-l alerge pe tom ,acesta vrea sa fuga dar se impiedica in pantalonii prea lungi si pica , bill era si el pe jos , dar de ras

Acasa la fete
Ana intra in camera emei sa vada daca doarme , ema o simte
Ema : bill .......?
Ana : nup , sunt eu , baietii au plecat , bill a spus ca trece maine sa te ia in oras
Ema : aaaaa, nu , i-am spus ca nu imi place sa merg in oras - sta putin p ganduri - ... o s-o fac ...
Ana : ?????????? ceeeeeeee , cu cine , cu bill ?
Ema : operatia , ultima operatie , sunt pregatita sa o fac , nu eram convinsa dar dupa toate petrecute cu bill vreau sa vad din nou – ofteaza indelung – sper numai sa nu se intample ca si pana acu
Ana : o sa iasa bine , cat ma bucaur ca in sfarsit te-ai hotarat , sa vezi ce o sa se bucure bill cand o sa-i...
Ema : nuuu, nu-i spune , vreau sa fie o surpriza
Ana : si cat timp o sa stai in spital , ce o sa-i spui ?
Ema :o sa-i spun ca am plecat cu mama undeva ......nu stiu ...la tara
Ana : ia ghici !!!!.........
Ema : ??????? c ?
Ana : sunt cu tommmmmmmmmmm
Ema : super , ptr cat timp ? cred ca dupa ce obtine ce vrea , se face disparut , de fapt nu cred sunt sigura , tu ti la el , dar el tine la tine ?
Ana : hai ma , de ce esti asa , poate tine la mine si nu e asa cum se zice , de unde sti ca nu e bill asa ?
Ema : bill nu e asa el e ....- au vb asa fiecare luandu-i apararea iubitului pana dimineata , cand veni mama lor dimineata le gasi pe amandoua in camera emei dormind . au dormit pana la pranz si au uitat d intalnirea cu baietii
Suna la usa
Tom : c bine ca nu e soacra acasa :D
Ma : cine o fi ? deschide usa , tom convins k e ana
Tom : iubire – aproape ca o saruta pe „ soacra „ –sare speriat cat colo rosu tot , nu stia ce sa mai zica , bill incremenii si el
Ma : buna iubitule , nu mi-ai spus ca vi
Bill : buna ziua !!! aaaa ... ana si ema sunt acasa ? trebuia sa ne intalnim azi
Ma : dorm , amandoua , intrati le trezecs ,-bill intra primul , tom ezita putin - si tu iubitule poti sa intri
Tom: buna ziua

Mama vrea sa se duca la fete , dar fetele coborau, fara sa stie ca baietii sunt acolo
Ana : mamaaaaaaaaaa , tataaaaaaaaaaa ghiciti ce a hotarat ema sa faca , nici nu a trebuit sa incerc eu sa o conving
Ema : da sigur , mai tare nu poti sa tipi poate te aud si vecinii
Ana se opri cand ii vazu p baieti
Ema : acu de ce taci hai nu ii mai spui ? ii zic eu daca nu ii zici tu , parca vroiai sa le zici tu -vazand ca nu mai zice nimic - anaaaaa?
Ana : tommm –si sari in bratele lui -parca uitase ca mama lor e acolo – aaaaaa buna bill
Ema : bill , tom ?
Bill & tom : buna
Bill : iubita –zambeste - ...aaa pardon mama voastra ne-a lasat sa intram
Mama : ce vroiai sa imi zici asa de bucuroasa ? ai convins-o sa ce ? sa faca .....
Ema : sa merg cu tine la tara ptr cateva zile
Ana ii facu semn mamei sa intre in joc
Mama : aaaaa bine , ma bucur , se duce spre ema si ii zice in soapta
Mama : faci operatia ? ma bucur o sa vorbes cu medicul sa te programeze .- vb normal - si ei cine sunt ? unu stiu , este prietenul meu , dar brunetul cine e ?
Ema & ana : ccccccc ? iubitul tau ?
Mama : va lasa singuri , trebuie sa plec la birou , tatal vostru ma asteapta de ceva vreme . cand ma intorc o sa-mi spune-ti voi mai bine cine sunt
Ana se duce la tom si ii da una in picior
Tom : aproape plangand : auuuuuuuu , de ce dai ... m-ai umplut de vanatai
Ema : plange ?
Bill : dap , se duce la ema o ia in brate si o saruta tandru pe obraz
Ana : hai ca nu am dat tare , nu te mai face
Tom : da , pai tu nu ai dat tare ......da yo am cazut ieri din cauza lu’ tampeala asta – si arata spre bill
Bill : cu o fata de nevinovat - nu ia-m facut nimic , dar a vrut si el sa fuga si s-a impedicat in fusta ...aa pardon pantaloni
Ema a fost programata la operatie peste 2 sap din ziua aceea . lui bill nu i-a spus nimic , dar ana s-a scapat la tom , totusi l-a pus sa jure ca nu zice nimic , si asa a si fost .bill se indragostea tot mai mult de ema ...de adancul ochilor ei . Fiecare gest al ei insemna ceva , ceea ce citise in jurnalul fetei , dar totusi il framanta ceva ... gandul ca poate nu e sincera ,ca inca se ganseste la celalalt baiat , cel pe care il iubea inainte de accident , cel care o parasise ... daca inca mai tinea la el – asta era gandul care il framanta pe Bill ... vroia sa o intrebe mai multe sa stie ce a fost intre ei , dar nu aveam curaj . Desi nu s-ar zice si Tom tinea tot mai mult la ana , desi nu vroia sa recunoasca asta , isi repeta mereu ca tot ce vrea e sex si ca nu o sa se indragosteasca niciodata
Ana : maine plecam la tara
Bill : „ plecam „ adica tu si ema sau venim si noi ?
Tom : ana , ema si „ iubita mea „
Ema : ana nu sta decat cateva zile , eu trebuie sa raman cu mama cam 2 saptamani sau mai mult
Bill : se intrista : si eu cum o sa stau atata timp fara tine ?
Ana : pai o sa iesi cu mine si cu tom , ca nu ne suparam
Tom : nu te superi tu , eu m-am saturat de el , de 18 ani il vad in fiecare zi
Bill : cat ma iubeste fratemiu’......
Ema : o sa vorbim la telefon , te sun cum ajungem si dupa ope.....
Bill :dupa ce ?
Ana : dupa ope...operatiunea ...placinta de mere ... aa face buni o placinta de mere excelenta , te lingi pe degete
Bill : putin mirat : bine , eu o urasc , se duce la ema o ia de mana , o trage spre el si o starnge atat de tare in brate incat fata simtea ca nu mai are aer
Bill : te iubesc ! o sa-mi fie foarte dor de tine , o sa innebunesc de dor , o sa te sun in fiecare zi
Tom : vrei sa spui dupa fiecare concert , peste 2 zile plecam in concert si ana vine cu noi , nu? te intorci chiar in timp sa vi cu mine .... cu noi
Ana : nu stiu cat o sa stau , trebuie sa o mai ajut si eu pe bunica nu o las numai pe ema
Tom: bine , numai ptr ema accept
Bill : cum adica numai ptr ema ?ia vino incoace sa explici...- incepe o bataie ca intre frati ( fara pumni si picoare in gura ) .ana se prapadea de ras , ema insa statea ganditoare , bill o vede devine serios inceteaza bataia cu tom si se duce la ea , se aseaza in genuchi in fata ei
Bill : c ai patit ingerasul meu ?
Ema il ia in brate si incepe sa planga
Bill : ce e ? am zis ceva rau ? 
Ema : te iubesc !!! sa nu uiti asta niciodata
Bill : si eu te iubesc ... nu mai plange ... hai linisteste-te
Bill : sa iti spun ceva important :imi e foame
Ema : ras
Tom & ana : si noua
Tom : pai hai la noi ca suntem singuri si va pregatim ceva de mancare
Ema : ceva comestibil , sper
Ana : ce?
Bill : comandam ceva , ca nu vreau sa moara fetele
Tom : nu fi prost facem ce ne pricepem mai bine : PASTE , bill le pune la fiert , taie tot c trebuie ptr sos si eu torn sosu’ peste paste
Bill : dap tu faci toata treaba , saracutzu ......
Tom : cel mai important lucru la paste e sa sti cum sa pui sosu pe ele
Fetele si-au sunat parintii si i-au anuntat ca vor dormi la o prietena si ca a doua zi la prima ora vor fi gata de plecare .
leb_die_sekunde_angel
leb_die_sekunde_angel

Number of posts : 18
Age : 33
ChAt ToKiO HoTeL : Kiss  women Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-26

https://tokiohotelromania.forumotion.com/index.htm

Back to top Go down

Kiss  women Empty Re: Kiss women

Post by leb_die_sekunde_angel 5th December 2007, 8:04 pm

Acasa la gemeni , bill si tom s-au chinuit sa faca paste , noroc cu ana care i-a ajutat ca altfel mureau de foame , dupa masa tom si ana s-au uitat la un film, iar ema si bill vorbeau stand imbratisati pe o canapea in alta camera
Bill : ce ai avut azi ? ai fost tacuta si ganditoare toata ziua , s-a intamplat ceva ?
Ema : nup nimic , sunt trista ca maine plec , o sa-mi fie dor de tine , vreau sa .... dorm imi e foarte somn
Bill : iti pregatesc o camera
Ema : nu e nevoie pot sa dorm cu tine in camera ta , sau nu ?
Bill : normal ca poti , vroiam sa iti propun eu asta dar nu stiam cum sa–ti zic sa nu para deplasat . cei doi urca in camera lui bill
Bill : am uitat am un cadou ptr tine
Ema :ce e ?
Bill : intinde mainile - fata intinde mainile si simte un material fin ca de matase
Bill : e un voal , am vazut ca ai o colectie destul de mare ,m-am gandit ca o sa-ti placa , e rosu
Ema : merci mult , unde e baia ?
Bill : p-aici si o conduce pe fata la baie , ii da un tricou lung ca a lui tom si o lasa s schimbe
Bill statea in pat asteptand sa iasa ema de la baie , cand fata iesi ramase uimit , era acoperita numai cu voalul de la el , formele corpului se vedeau prin el , sanii , pulpele , parul desfacu ii cadea pe umerii goi . bill incremenii , nu stia ce sa zica
Bill : ema ..... fata se indrepta spre locul de unde isi auzi numele , bill se da repede jos din pat si se duse spre ea , fata il simti apropiinduse si se opri , ii intine mana si ii sopti
Ema : vreau sa fiu a ta
Bill incremeni nu stia ce sa faca ... o ia de mana si o trage spre el , de jos se auzea o mel lenta pe care tom si ana dansau , o prinde in brate si o saruta bland pe buze
Bill : esti sigura ca vrei asta ?
Ema : lasa voalul sa cada ca un raspuns si il saruta
Baiarul o ia in brate si o aseaza pe pat . ema inchide ochii , fiecare sarutare a lui o facea sa tresara , nu trebuia sa il vada , stia ca este baiatul pe care l-a visat mereu si ca nu o sa regrete nici odata ce face acum .Fata lasa capul intr-o parte , simtea ca pluteste , ca aripile ii cresc mai mari la fiecare sarutare si la fiecare atingere a lui , intoarce capul spre fata lui si il saruta , putea sa vada cu ochii inchisi , il saruta ducandu-se cu buzele direct spre buzele lui , ii atinge fata cu mana si ii sopteste
Ema : te iubesc
Melodia d jos parea sa nu s mai termine parca dura de o viata . mainile lor erau impreunate , corurile lor formau unu singur

Nu poate sa ma vada
Dar ma simte-atat de bine
Cu mana ei citeste pe fata mea uimire
Cum as putea s-o mint vreodata...
Ea....
Ea priveste dincolo de masca
De parte de lumina
Si totusi stie drumul
Si eu si ea simtim de parc-am fi doar unul
Pot sa ma pierd in chipul ei angelic,oh
Inautru-i lumina afara-ntuneric.


Numai tu, chip angelic
Ce stai pe intuneric
Hai mai aproape
Sa te sarut sarut sarut usor pe pleoape

Tu, chip angelic
Ce stai pe intuneric
Hai mai aproape
Sa te sarut sarut sarut usor pe pleoape

Numai tu, chip angelic
Ce stai pe intuneric
Hai mai aproape
Sa te sarut sarut sarut usor pe pleoape

Tu, chip angelic
Ce stai pe intuneric
Hai maο aproape
Sa te sarut sarut sarut usor pe pleoape
leb_die_sekunde_angel
leb_die_sekunde_angel

Number of posts : 18
Age : 33
ChAt ToKiO HoTeL : Kiss  women Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-26

https://tokiohotelromania.forumotion.com/index.htm

Back to top Go down

Kiss  women Empty Re: Kiss women

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum