Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tu esti imposibilul meu[+18]

Go down

Tu esti imposibilul meu[+18] Empty Tu esti imposibilul meu[+18]

Post by LucifeR's AnGel 19th November 2007, 2:02 pm

Tu esti imposibilul meu[+18] Robh3


un fic nou...facut de mine...sper sa va placa




Totul a incept acum 2 ani.Eram doar o fata normala,singura la parinti,fericita,cu o stare materiala destul de buna,insa fericirea mea s-a sfarsit intr-o zi de toamna ploioasa-23 octombrie.Mergeam prin ploaie pe starzile goale ce duceau spre casa.Abia iesisem de la scoala ,invatam dupa-amiaza,asa ca la acea ora era deja intuneric.Dupa un colt a aparut o masina mare,neagra…incepu sa mearga incet in urma mea.Simteam cum imi creste pulsul cu fiecare secunda ce trecea,eram inspaimantata si simteam ca nu o sa fie bine…am incercat sa maresc pasii…in zadar.Masina se opri in fata mea,iar din ea coborara 3 barbati imbracati in costume negre.S-au apropiat rapid de mine si m-au imobilizat,eu neavand timp sa fac nicio miscare,am scos insa cateva tipete de ajutor care au fost calmate de cateva palme zdravene.Apoi m-au bagat in masina…eram mai mult ametita si plangeam.Nu am reusit sa vad decat fata unui om de vreo 40 de ani,destul de chipes,cu niste ochi caprui diabolici si patrunzatori…mi-a zambit pervers,si-a pus o mana pe piciorul meu mangaindu-ma.

“Cine esti?cine sunteti?ce vreti de la mine?” am strigat eu speriata

“Prea multe intrebari papusica!” imi spuse barbatul de langa mine jucandu-se in parul meu castaniu,lung pana la umeri si putin ondulat.

“Oh! Ia-ti labele,javra!” am spus si i-am dat mana la o parte

“Pustioaico,nu mai vorbi asa ca nu o sa-ti mearga bine!”ma trase de par cu brutalitate

“ Bine!gata!am inteles!” am tras aer in piept si mam “calmat” ca sa zic asa…

Am fost dusa intr-o cladire destul de frumoasa,cu 3 etaje.In interior, am dat de cateva fete imbracate sumar,care fumau de zor…cred ca erau si drogate printre ele.Ma uitam atat de speriata la ele,erau niste trafe ordinare….ah!...insa realizam ca asa o sa ajung si eu in curand daca am fost adusa printre ele.Am urcat la etaj…am fost bagata intr-o camera draguta ,desi intunecata, cu mobila de culoare rosu sangeriu.

“Ok! Acum ca ai ajuns in camera hai sa facem prezentarile.Eu ma numesc Paul si sunt proprietarul acestui local.Tu de acum incolo vei lucra pentru mine,vei fii o… “dama de companie” …sa zic asa ca sa nu folosesc cuvinte gen “curva de lux”.La tine in pat vor ajunge numai celebritati si oameni importanti” spunea acesta calm

“Ce? Vrei sa spui ca o sa fiu o prostituata?O sa ma duc la politie! O sa te denunt! Nu pot sa devin o tarfa care isi vinde corpul la toti mosii libidinosi!’tipam eu ingrozita

“Nu o sa te duci nicaieri! Vei sta aici,nu iti va lipsi nimic si voi avea grija de tine,insa de viata ta de dinainte ,de parinti,de prieteni poti sa uiti! Esti prospatura asa ca voi castiga bani frumosi cu tine aici.” Imi zambi diabolic si foarte satisfacut

Imi aduc si acum aminte de toate clipele de groaza,de tristete,de toate durerile indurate,de toate momentele in care imi doream sa mor…sa scap de acel calvar!



Paul

Tu esti imposibilul meu[+18] Johnnydepphh0.th
LucifeR's AnGel
LucifeR's AnGel
Rette mich
Rette mich

Female
Number of posts : 144
Age : 31
Location : bucuresti
ChAt ToKiO HoTeL : Tu esti imposibilul meu[+18] Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Tu esti imposibilul meu[+18] Empty Re: Tu esti imposibilul meu[+18]

Post by LucifeR's AnGel 20th November 2007, 5:01 pm

...sorry 4 the short next!

Astazi s-au implinit 2 ani de cand sunt in acest loc demonic, numit “Sweet Place”.

Numele meu este Daiana si sunt o “curva de lux” cum ii place lui Paul sa imi zica.M-am obisnuit aici, desi nu vorbesc cu nimeni in afara de Paul.De obicei stau la mine in camera si astept sa imi fac “meseria”.Chiar daca de 2 ani nu am mai fost la o scoala normala,Paul aduce profesori particulari numai pentru mine(celelalte fete fiind deja mari),sambata si duminica.

Din pricina singuratatii si a tristetii mele de multe ori scriu poezii,care normal ar trebui adresate persoanei iubite…dar cum acea persoana nu exista…Uneori visez la acel print pe cal alb care vine si ma salveaza din acest loc...As vrea sa existe un baiat caruia sa ii pot spune un sincer “Te iubesc!” fara retineri,fara temeri.Oare voi intalni acea persoana vreodata?Ahm….dar sa revenim…in acest loc am invatat sa pretuiesc obiceiuri care inainte mi se pareau diabolice,scarboase….ba chiar demonice….Acum fumez, ma droghez din cand in cand…si…am ajuns sa imi fac si semne,cu lama,cutit…ce am la indemana…Deseori Paul ma face sadica,insa nu imi pasa!

De cand sunt “femeie”- ce cuvant mare pentru o adolescenta de 15 ani- imi place durerea,iar clientii mei stiu ca daca vin la mine vor pleca cu zgarieturi destul de grave,dar spre surprinderea mea si a lui Paul, chiar le place!

S-au obisnuit cu mine si chiar ii fascineaza caracterul meu salbatic…Paul are destule cereri si castiga bani frumosi pentru o partida de sex cu mine.


Daiana
Tu esti imposibilul meu[+18] Yanna0051ky9.th
LucifeR's AnGel
LucifeR's AnGel
Rette mich
Rette mich

Female
Number of posts : 144
Age : 31
Location : bucuresti
ChAt ToKiO HoTeL : Tu esti imposibilul meu[+18] Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Tu esti imposibilul meu[+18] Empty Re: Tu esti imposibilul meu[+18]

Post by LucifeR's AnGel 25th November 2007, 6:11 pm

Imi aduc aminte cum a fost prima data,prima mea experienta sexuala-cu Paul.S-a intamplat la o luna de cand am fost adusa la “Sweet Place”.Timp de o luna s-a purtat frumos cu mine,mi-a castigat increderea,m-a ajutat sa ma acomodez si mi-a devenit prieten bun…poate eu il vedeam ca pe un barbat…si nu ca pe un prieten.

Dupa o luna in care m-a cunoscut, intr-o dupa-amiaza, pe la ora 16:20,Paul a intrat in camera mea cu acelasi zambet pervers ca prima data cand l-am vazut.
“Trebuie sa incepi sa muncesti!” a spus el calm

“Dar…eu sunt vrigina…nici macar nu stiu ce trebuie sa fac! Imi e frica si sila! Te rog,Paul, nu imi face asta!Te implor!” am cazut in genunchi in fata lui sperand ca o sa imi dea drumul de acolo.

“Imi pare rau,Daiana! Am mai vorbit despre asta si stii prea bine ca nu vei scapa de aici! Uite,ca sa nu te las pe mana altora si sa iti faca rau de prima data,ma ofer eu sa fiu primul.Voi incerca sa fiu cat mai bland.”

“Dar imi e foarte frica!Nu vreau!” incepu sa planga isteric.
Paul se apropie de ea,incepu sa o mangaie incet,apoi o saruta pe gat facand-o sa tresara…ajuns la buzele ei,le atinse usor,fata se dadu in spate,insa Paul se lasa peste ea,magaindu-i corpul firav.

“Imi e frica! Nu vreau! Paul, te rog!”se uita in ochii lui implorandu-l parca,desi ea il placea destul de mult…poate era prima ei iubire
LucifeR's AnGel
LucifeR's AnGel
Rette mich
Rette mich

Female
Number of posts : 144
Age : 31
Location : bucuresti
ChAt ToKiO HoTeL : Tu esti imposibilul meu[+18] Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Tu esti imposibilul meu[+18] Empty Re: Tu esti imposibilul meu[+18]

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum