Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Impotriva vietii (+18)

Go down

Impotriva vietii (+18) Empty Impotriva vietii (+18)

Post by nena_rocks 20th November 2007, 11:18 pm

Impotriva vietii (+18) Robh3bg6


Relle...o nemtoaica frumoasa..cu trasaturi fine, corp de sirena..ochi patrunzatori, negri si nishte maini ca de ceara..iti era teama sa o atingi si cu o floare ca nu cumva sa o ranesti...acum statea pe banca, imbracata in rochita ei neagra si cu balerinii albi in picioare...Isi astepta iubitul...la locul secret...il astepta pe...Bill...Da..Bill...acel inger de pe pamant imbracat in negru, cu pletele fluturandu-i neglijent in vant, cu ochii luciosi ...Erau impreuna de un an si jumatate si pana acum pastrasera secretul chiar si fata de fratele lui geaman, Tom, caruia se presupunea ca ii zicea totul..gasea diferite pretexte sa plece din casa si pe langa asta era un expert in minciuni. Acum era la el in camera si se imbraca pentru intalnirea secreta pe care o avea in jumatate de ora cu Relle, cand in camera dadu buzna Tom.
T: Bill...vreau...sa...mergi cu mn undeva...Da' ce faci asha gatit si ferchezuit?
B: ...aa...pai..sa vezi...
T: Aveai de gand sa pleci pe vreundeva? ridica din sprancene suspicios
B: ...a...pai...da...zise el mai cu jumatate de glas..am..putina treaba...
T: Ce poate fi mai important decat sa mergi undeva cu fratele tau mult iubit?si ii trase un zambet cuceritor
B: Nu..Tom..fara glume acum...chiar tre' sa plec undeva
T: Pot sa vin cu tn?
B: Nu..asta ar fi ultimul lucru pe care l-as face..si incepu sa rada fals
T: Te vezi cu vreo bunaciune? si ii trase iar un zambet enorm
B: Da..si parul meu e blond natural...
T: Pai este...si incepu sa rada...deci te vezi cu o gagica?
B: Nu mey..de cate ori am facut eu asha ceva?
T: Pai...dak ar fi sa numar pe degete ar insemna sa fiu ciung...olog....si incepu sa rada si mai tare..
B: Hai da- te la o parte...ca tre' sa plec, si il impinse de langa usha apoi o tuli repede de frica sa nu il urmareasca.
Ajuns la locul unde se intalnea cu Relle, o zari iar ea se ridica de pe banca si ii sari in brate.
B: Perla mea....roza mea imperiala...si o saruta cu foc...mi-era atat de dor de tn...
R: Si mie...crinul meu....si ii raspunse la fel.
B: Inainte sa plec m-a prins Tom...
R: Si ce i-ai zis?
B: Pai...i-am zis ca am putina treaba si am tulit-o cat de repede am putut...
R: Nu cred ca o sa se prinda vreodata..orikum...suntem de atata timp impreuna si nu shtie decat mama de noi asha ca...
B: Cred ca ai dreptate, dar gandul ca ne-am putea desparti vreodata, ma innebuneshte...nu ash suporta ca Tom sa afle...cred ca si-ar bate joc...asha cum face intotdeauna cand imi citeshte versurile de dragoste...sta in fata mea, cu foaia in mana si se scalambaie citindu-le...ofta el din greu
R: Oooof...shtii ca asha face mereu...asha e Tom...si nu-l vei putea schimba vreodata...
B: Shtiu...dar ma doare totushi....
R: Sa nu mai vorbim despre asta...si il saruta dulce
B: Ai dreptate...si o stranse in brate si incepu sa ii mangaie corpul...

Degetele subtirele ii alunecau lin pe spinarea pe jumatate goala a fetei...pe sanii ei micuti si...apoi se incalcira in parul ei..si...
R: Bill...nu....zise ea si se trase in spate...
B: Imi pare rau...nu am vrut....si pleca capul ( scuzati cacofonia ) rushinat....imi pare rau..
R: Nu e...vorba de asta..doar ca...nu e momentul si...suntem afara...si...
B: Da..am inteles..totushi imi pare rau...nu am vrut sa se intample asta doar ca....doar ca..si doua lacrimi se prelinsera pe obrajii fini, acum palizi...
R: Bill...nu plange te rog...si ii sterse lacrimile cu mana...Doar ca....? ce ai vrut sa spui...
B: Doar ca...iar acum obrajii capatara o nuanta roshiatica...doar ca...
R: Zi...te ascult...
B: Cand te vad simt ca innebunesc...fiorii imi joaca feste iar ochii imi iau foc...dorinte nestavilite imi cutremura trupul...mi se usuca gatul..iar limba imi freamata...cautand alinare...si isi pleca iar, capul, rushinat...
R: Nici cel mai mare poet din lume nu ar fi putut zice asta mai frumos....Ce ai spus tu e exact ce simt si eu....si iti voi da alinarea dupa care tanjeshti...
Si il saruta adanc...simtind cum cu fiecare secunda ii era mai cald....Dar Bill se opri si se trase ushor in spate...
R: S-a intamplat ceva? zise ea un pic buimacita
B: Nu...dar...si roshi din nou...dar dak mai continui...nu cred ca o sa mai pot sa ma opresc..si...
R: Si...?
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Impotriva vietii (+18) Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Impotriva vietii (+18) Empty Re: Impotriva vietii (+18)

Post by nena_rocks 23rd November 2007, 6:54 pm

B: Si...nu ash vrea sa fac ceva necugetat...
R: De ce zici necugetat?
B: Pai...pentru ca...shtii doar ce ar urma....
R: Dar nu mi se pare deloc necugetat si pe langa asta poate...
B: Poate...? si isi ridica sprancenele plin de speranta...
R: Poate nu vreau sa te opreshti...adk...suntem de atata timp impreuna si...
B: Continua....te rog...
R: Si...ma gandeam ca poate ar fi timpul sa pecetluim iubirea ce ne leaga...si sa....facem pasul cel mare...
B: Vorbeshti serios? si facu ochii cat cepele...
R: Da...asha cred...ash vrea sa nu te opreshti...
B: Bine..cum vrei....si se intinse si o saruta
R: Dar...nu acum...si se ridica de pe banca...diseara....la mn acasa....mama e plecata..
B: Cum zici tu....zise el si ii zambi cu drag
R: Ne vedem diseara...la..10...sa nu intarzii...si apoi pleca
B: Nu o sa intarzii...si inspira mirosul de iasomie pe care Relle ( scuzati cacofonia ) il lasase in urma...
Ajuns acasa, Bill avea un zambet cat toate zilele...peste doar cateva ore avea sa se intample un lucru minunat pe care il ashteptase de ceva timp incoa'. Cand deschise usha si dadu sa intre il vazu pe Tom pe canapea "devorand" o fata.
T: Eshti tare buna gagico...zise el printre saruturi...te vreau...sa mor...io...
B: Si eu te vreau...zise el cu o voce de fetita...
T: Ce naiba?? Ce cauti aici?
B: Pai imi cer scuze ca mi-am invadat propria casa....Si parca iti zisesem sa nu mai duci aici toate taraturile
F: Ai grija da? Io nu sunt taratura nimanui...fac asta pentru ca mi place de Tom...cred ca deja il iubesc...
B: Da...da..il iubeshti la fel ca toate milioanele alea de balene...hai care-te..
T: Auzi...nu pleaca nicaieri..am pofta si o sa o fac da? Sa fim inteleshi...Dak tu eshti impotent asta nu inseamna ca io am sa mor de pofta da?
B: Impotent?? Boule!! si pleca suparat in camera lui..
Ii pierise orice chef de viatza. Se mai certase cu Tom din cauza unor fete dar niciodata nu il jignise atat de tare. Nu avea de gand sa-l ierte prea curand pentru ce ii zisese. Fusese chiar nesimtit la faza aia. Se duse in baie sa se spele si apoi se intoarse in camera si incepu sa numere minutele pana cand avea sa se duca la Relle acasa.Nu ma putea de nerabdare. Se imbraca si se machie cam cu vreo ora inainte, iar cand in sfarsit veni ora de plecare, cobora scarile si cand ajunse la parter nu mare ii fu mirarea cand zari privelishtea...Tom pe canapea, gol pushca, dormind si fata langa el, goala si ea, murdara de sange pe picioare. Bill rasturna intentionat o sticla de bere de langa canapea. Fata se trezi.
B: Hai pune mana si te imbraca...scarba..hai...si ii arata cu degetul o rochie mototolita de pe jos..
F: Imediat...doar nu crezi ca stau sa ma vada unul ca tn...schilodule...
B: Taratura dreak...mishkte inainte sa iti dau vreo doua shpitzane...hai...
Fata se imbraca in graba si iesi pe usa afara cat de repede putu. Bill tranti usa in urma ei, iar din cauza zgomotului se trezi si Tom.
T: Ce se intampla? si se freca la ochi de somn...
B: Nimic..am facut curat in casa....
T: Unde e aia?
B: Taratura? am dat-o afara din casa...a cata e pe care ai dezvirginat-o luna asta? zise el incruntat...a...si pune ceva pe tn..si ii arunca un tricou de pe jos
T: Nu era taratura...si se acoperi in jurul braului cu tricoul...era chiar buna la pat, si ca sa-ti raspund la a doua intrebare...nush...cre ca a treia...ork ma excita foarte tare sa le dezvirginez pe astea...si ele mi se ofera singure pe tava...
B: Ma scarbeshti...teribil...nu credeam ca o sa ajungi asha vreodata...imi pare rau sa-ti zic dar ai intrecut de mult timp masura...
T: Si ce? Cu ce te deranjeaza? Eshti invidios?
B: Nu am pe ce sa fiu invidios...nu mi-as dori sa fiu ca tn...
T: Apropo...unde pleci iar? zise el vizibil iritat
B: Nu te interseaza..am treaba...
T: Pai in ultima vreme ai cam multa treaba....
B: Si in ultima vreme te cam bagi unde nu iti fierbe oala, si zicand asta tranti usha in urma lui
Pasea apasat din cauza nervilor, dar in cele din urma se calma caci avea sa se intample ceva minunat...Ajunse la usa casei si Relle ii deschise imediat si ii sari in brate.
R: Nu credeam ca timpul trece atat de greu...credeam ca mor de nerabdare..si il saruta.
B: Miroshi extraordinar...si o saruta pe gat, iar apoi o lua in brate...o duse in dormitor continuand sa o sarute incet...
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Impotriva vietii (+18) Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Impotriva vietii (+18) Empty Re: Impotriva vietii (+18)

Post by nena_rocks 27th November 2007, 9:04 pm

O intinse in pat, iar limba jucausa, mangaia gatul ei fierbinte...mainile dezmierdau parul matasos, iar picioarele tremurau de emotie...Bill vru sa ii dea breteaua de la rochita intr-o parte si o intreba.
B: Eshti sigura?
R: Da...si se intinse si il saruta pe gat
Ii dadu rochia jos, incet si apoi isi scoase tricoul...Fata ii mangaie abdomenul si ii desfacuse pantalonii...el ii dadu jos..continua sa o sarute intr-un joc frenetic...buzele moi ii alunecau pe pulpele ei iar mainile deschisera grijuliu, sutienul...Ii privi sanii firavi...o picatura de transpiratie se scurse pe tampla lui...ii era cald, dar totushi nu simtea nimic....era ceva in neregula , dar continua sa o sarute pe tot corpul...ii mangaia sanii si acestia se zbarlira de placere...Relle gafaia...era innebunita...voia mai mult...dar Bill tot nu simtea nimic...ceva acolo " jos" nu mergea...incerca iar sa nu se mai gandeasca la asta...o dezbraca pe fata de boxeri....o privea in toata splendoarea ei...si continua sa o mangaie si sa o sarute...incepu de la gat...cobori pe sani...pe abdomen...si mai jos....dar tot era ceva in neregula...dupa ink vreo jumatate de ora de mangaieri si saruturi..Relle voia sa ii dea jos boxerii lui Bill...acesta o prinse de maini si continua sa o sarute facandu-se ca nu s-a intamplat nimic...dar Relle se desprinse din sarutare si il privea fix...Bill se intinse spre gatul ei, dar fata il opri...
R: Bill....
B: Da...se uita el speriat la ea
R: Te simti bine?
B: Da...cred ca da...simtindu-se un pic amenintat de replicile ce aveau sa urmeze din partea ei
R: Eshti sigur? simt ca se inatmpla ceva cu tine....
B: Poate...iar inima ii batea sa-i sparga pieptul...
R: De ce?...am greshit cu ceva?
B: Nu...nu ai greshit cu nimic...nu s-a intamplat nimic...si se intinse iar spre gatul ei
R: Bill...nu incerca sa ma minti, il opri ea din nou...ce ai patit? am gresit cu ceva?
B: Nu...iar ochii i se umezira si se dadu jos de pe ea....eu sunt de vina...iar doua lacrimi mari se prelinsera pe obraji...
R: Nu plange...
B: Ba da...nu se intampla nimic...nu pot...pur si simplu nu pot sa continui...nu am forta...si incepu sa planga si mai tare
R: Bill...linishteshte-te..nu se intampla nimic...o sa fie bine...
B: Nu o sa fie bine...nu pot...intelege ca nu pot...si isi afunda chipul in palme zguduit de suferinta
Intinse mana si lua tricoul de jos, si se imbraca...apoi se intinse si spre pantaloni..
R: Bill...ce faci? Nu trebuie sa pleci...nu vreau sa pleci...
B: Si la ce folos sa mai stau? se rasti el, cu lacrimile inca scurgandu-i-se
R: Cum adica la ce folos? Nu imi pasa de ce s-a intamplat..eu...eu....
B: Mie imi pasa, tipa el..poate Tom a avut dreptate...Poate sunt IMPOTENT !
R: Nu-i adevarat ! si se infasura in cearceaf .
Bill isi puse pantalonii pe el si se ridica de pe pat....voia sa plece..sa scape de rushinea ce il copleshea.." Poate Tom are dreptate..." isi zise el privind spre usha camerei "...poate chiar...nu...pot..."si puse mana pe clanta , deschise usha si iesi...cobori scarile in graba si ajunse in fata ushii de la intrare. Relle cobori scarile in graba, abia tinand cearceaful pe ea si impiedicandu-se putin.
R: Bill..nu pleca!
B: Nu are rost..intelege...nu pot! si iesi afara din casa.
Mergea cu capul plecat iar lacrimile ii siroiau. Se simtea groaznic..oribil...fata ramase in pragul usii pentru cateva clipe si il privi ingrijorata dar apoi intra in casa...Merse vreun sfert de ora fara sa il intereseze unde il duceau picioarele.In cele din urma se opri la un bar. Se aseza in fata tejghelei stergandu-si obrajii, desi machaijul se intinsese destul de tare. O chelnerita draguta, blonda, cu o funda roz prinsa intr-o parte si cu rochita ei scurta, ce dabea ii acoperea picioarele, veni si il intreba.
C: Doriti sa comandati ceva?
B: Da...un..coniac..
C: Imediat, zise ea pitigaiat si apoi ii zambi expunand o dantura aproape perfecta, de un alb enervant.
" Daca ar inchide gura aia si nu ar mai zambi ca o proasta ar fi perfect" isi zise Bill. Chelnerita se intoarse dupa cateva sceunde cu un pahar.
B: Multumesc..zise el un pic glacial.
C: Ati patit ceva? afisa ea o falsa ingrijorare cu privire la starea lui.
B: Nu...nu va intereseaza...
C: Dar cum se poate ca un tanar asha frumos si care arata bn..sa sufere....zise ea prefacandu-se indignata in continuare
B: Va rog sa ma lasati in pace, si dadu pe gat paharul...ink unul..
C: Poftiti..se intoarse ea dupa cateva secunde..Sunteti sigur ca nu v-as putea fi de ajutor cumva? si isi lasa decolteul de la rochie mai jos astfel ca Bill mai avea putin si ii zarea sfarcurile.
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Impotriva vietii (+18) Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Impotriva vietii (+18) Empty Re: Impotriva vietii (+18)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum