Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I dare you love me (+18)

Go down

I dare you love me (+18) Empty I dare you love me (+18)

Post by nena_rocks 27th November 2007, 10:10 pm

Nu pot sa cred. In cele din urma, o sa-i vad live" a zis Bill Kaulitz, in timp ce batea din palme si mai avea putin si sarea de fericire.

De langa el, fratele sau Tom, mai avea putin si murea de plictiseala.

"Tu iti dai seama ca esti obsedat de ei. Parca ar fi modelul tau in viata, sau ceva de gen"

"Nu e vorba de asta" a raspuns Bill "Mi se par niste oameni foarte originali. Si sper doar sa-i putem intalni"

"Stii, nici noi nu suntem prea departe de ei.." a mormait Tom

"Dar nici ca Green Day nu suntem"

"Unii ar zice ca suntem mai buni" a ridicat Tom din sprancene

"Nu si eu" a dat Bill din cap, si s-a uitat din culise pe scena, observand cum pe ecran aparea scris NE PARE RAU, CONCERTUL S-A ANULAT.PLECATI ACASA. In acel moment, s-a iscat isterie in public, iar tipetele fanilor disperati ca nu aveau sa-i mai vada pe preferatii lor zguduiau pamantul.

"Nu se poate" a tipat si Bill, dezamagit la culme

Tom se stramba si isi dadu ochii peste cap "Daca ai fi un pic mai atent, ai observa ca s-a pus tipul la tobe, si ca nu ar fi facut asta daca concertul ar fi cu adevarat anulat" a zis el, si a aratat cu degetul.

In cateva secunde, publicul s-a calmat, si au inceput sa se auda acordurile de chitara.

"Astia canta de pe Nimrod" a zis Bill, aratand de parca venise Craciunul mai devreme

"Canta bine, dar numai la instrumene ?" a carcotit Tom.

Exact in acel moment, Billie Joe a coborat pe scena, iar publicul a turbat de tot. Pana si Bill tipa cat il tineau plamanii. Tom disparuse din peisaj, si probabil se dusese cu vreo fana Green Day, ratacita prin culise. Dupa ce au cantat mai bine de 15 melodii, Billie Joe a anuntat "Pe mine nu ma mai tin plamanii. Daca sunteti cuminti si asteptati 5 minute, o sa va las pe voi sa alegeti ce vom interpreta" si a coborat de pe scena, in timp ce Mike si Tre ramasesera la locul lor si cantau cateva acorduri.

Billie trecea pe langa Bill, si s-a oprit in fata lui, iar Bill s-a uitat la el cu ochii mari cat cepele

"Ce-ai patit pustiule ?" a intrebat Billie, ridicand din sprancene

Bill s-a chinuit sa raspunda in engleza. De stiut, stia, dar de vorbit.. asta e alta poveste

"Esti fan ?" a ranjit Billie, observand ca Bill parca intrase in stare de soc

"D.. da" a reusit el sa raspunda "Apreciez mult muzica dvs, dar nu va simtiti bine ?" a intrebat Bill "De ce ati facut pauza ?" a intrebat el

Billie Joe a ras si apoi a spus "Nu esti de pe aici, nu ? Imi pare rau, dar imi pari cunoscut, te stiu de undeva ?"

"Pai si eu sunt cantaret" a zis el

"Asa pustiule, sa-ti urmezi visul. Cum se numeste trupa, poate te pot ajuta" a zis el binevoitor

"Suntem destul de cautati in Germania"

"De acolo accentul. Pai, cum te cheama. Din Germania ii stiu pe unii Tokio Hotel, ca mi-a zis cineva ca ii place solistului muzica noastra"

"Eu sunt ala" a ranjit Bill
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : I dare you love me (+18) Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum