Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Queen of the Damned

Go down

Queen of the Damned Empty Queen of the Damned

Post by mihaela 5th January 2008, 12:30 pm

Queen of the Damned

personaje
anna- o fata curioasa de firea ei...... va vrea sa afle cat mai multe despre vampiri...... si va afla, chiar de la un vampir adevarat
bill- vampirul care ii va sadisface annei toate curiozitatile si ii va arata k viata de vampir nu e numai moarte si k vampiri nus chiar asa de puternici precum par........
tom- tom este cel care la creiat pe bill.... este unul dintre cei mai vechi vampiri ai lumi, ii este lui bill mama, tata, frate si singura persoana( dak se poate spune asa care il invata pe bill cea ce inseamna sa fie un vampir)

capitolul 1
" vine timpul in care fiecare vampir, cand ideea k vampiri sunt inviata in eternitate devine de nesuferit, sa traiest in umbra sa te hranesti in intuneric si ai numai compania ta altauri de tine.... asta e nasol intro existenta pustie, imortalitatea pere o idee buna, pana iti dai seama k o sa perteci singur toata imortalitatea..... saa k am adormit sperand k odata cu trecerea anilor, voi putea uita tot, si un fel de moarte se va intampla, dar cat timp stateam acolo ceva nou, ceva bun ma facut sa ma trezesc, lumea nu parea ceea ce a fost cand am lasato eu.....asa k mam trezit, a meritat tot sacrificul sa ma trezesc.... lumea pe care o stiam nu mai era asa.....se schimabse totul, cei puternici deveneau zei pentru cei slabi, zi si noapte nu erau nici odata singuri. eu urama sa devin unul dintre ei.... asa k am plecat pe o alee intunecata, in cautare de hrana, in timp ce margeam am vazut k lumea e total schimbata, nu au frica de nimic si de nimeni, am mers am vazut un om care arata jalnic... cu siguranta nu avea familie.. ehe si imi era o faome asak lam luat de gat lam ridikt, cu toate k nu mai mancasem de mai bine de 100 de ani tot aveam putera sa il ridic in sus....... mam uitat spre gatul lui, am vazut cum curgea sangele prin venele lui imi era o foame,de nu mai stiam de mine asa k lam muscat iam supt sangele, dar nu pe tot ultima picatura o lasam, dak sugeam samgele pana la ultima picatura riscam sa mor, dak a fost hrana pe care am luato adineaurea sau cei 100 de ani de odihna nu sunt sigur.... dar dintr-o data mam simptit mai bine k nici odata, simpturile erau asa de mari incat ma dus direct la instrumentul treziri mele..... sa cant in vechia mea casa.....asa k mam dus, am observat im momentul in care am ajuns in fata casei k inca se tinea pe picioare.... am stat un moment dar parca ceva ma trezit era o muzica care mie imi placea... am intrat in casa si acolo am vazut niste oameni... dar diferiti de ce stiam eu, cantau o muzik care mie imi placea asa k iam acompaniat cu vocea mea, imi momentul in care mau auzit sau oprit speriat,poate curiosi asta sunt sigur
x: Doamne
w: vocea ta....... spuses fata nu avea era captivata de vocea mea.... nu avea curajul sa imi spuna insa unu dintre ei imi spusese cu o oare care frica
y: cine draq esti omule........ intrebarea provocase o irezistibila,curiozitate
B: eu sunt vampirul Bill( nu suna pea bn dar asta e)..... pur si simplu isise din gura mea... cu o singura propozitit miam tradat
pe cei de natia mea...... tardat codul secretelor...... fata cand a auzit, incepuse sa rada
w: vampie a?.......astai amuzant
B: intradevar amuzant....... toti sunteti asa de frumosi...si am pos mana pe obrazul fetei ea sa speriat si a spus
w: maile tele sunt...
nu am lasato sa termine
B: .....ca al unui mort?! si introdata toti sau speriat cel care ma intrebase sine sunt acuma q o adevrta frik ma intrebat
y: o sa ne omori?
B: nu am alte planuri cu voi............

avatar
mihaela

Female
Number of posts : 58
Age : 33
ChAt ToKiO HoTeL : Queen of the Damned Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

https://tokiohotelromania.forumotion.com

Back to top Go down

Queen of the Damned Empty Re: Queen of the Damned

Post by mihaela 6th January 2008, 7:58 pm

y: cine draq esti omule........ intrebarea provocase o irezistibila,curiozitate
B: eu sunt vampirul Bill( nu suna pea bn dar asta e)..... pur si simplu isise din gura mea... cu o singura propozitit miam tradat
pe cei de natia mea...... tardat codul secretelor...... fata cand a auzit, incepuse sa rada
w: vampie a?.......astai amuzant
B: intradevar amuzant....... toti sunteti asa de frumosi...si am pos mana pe obrazul fetei ea sa speriat si a spus
w: maile tele sunt...
nu am lasato sa termine
B: .....ca al unui mort?! si introdata toti sau speriat cel care ma intrebase sine sunt acuma q o adevrta frik ma intrebat
y: o sa ne omori?
B: nu am alte planuri cu voi............




B: tot ce dorinte ati avut eu o sa vi le implinesc....... astai e ziua voastra norocoasa............. a fost o miscare geniala sa recunosc dar din acel miment ei devanise prieteni mei, copii mei, formatia mea, dandu lumi un nou zeu....... PE MINE!
Din acel moment am inceput sa am inceput sa cant cu formatia mea, cu copii mei........hm, am ajuns sa siu cunoscut absolut pete tot in lume ori unde vreti, numitile.... Franta, Mexic, Japonia, Anglia, Germania..... ori unde.... in fiecare coltisor al lumi toata lume stia de mine de "Vampirul Bill"...... incepusem sa imi fac dusmani in randul oamenilor mei, in randul vampirilor, ei considerau ca iam tradat, probabil ca asa si era..... dar nu mai suportam nu mai suportam sa traiesc in intuneric, vroiam k lumea sa stie de existenta mea si nu numai.... vroiam k toti muritori sa fie la picioarele mele......
Marea Britanie........ acuma copii mei sunt in marea britanie..... eu nu am fost am fost ocupat cu "micul dejun"...... dar pana la urma dak ma gandesc, am sa imi fac apritaia dar nu in persoana........... o sala plina reporter fiecare avea cate ceva de spus, dintrodata se aude vocea unui om..... era managerul trupei Michail........
M: va rog, fiecare pe rand puneti cateo o intrebare. pe rand.......
R1: da deci dc ati ales londra?
y: haide omule noi suntem peste tot suntem k raia, ca ciuma lafel cum sunteti si voi reporteri.....
R2: ce va inspira voua melodiile..... textele?
w: noi ne inspiram din sex, droguri si dragoste.......
M: hei hei toata lume va rog sa faceti liniste.......... Doamnelor si domnilor vil prezint pe bill...... si dintr-o data toate aparatele de fotografiat erau indreptate spre un televizor urias............
B: bunaseara scuzatima k nu am fost defata, dar am incercat sa imi prind "micul de jun".. toata asla incepe sa rada...... eu nu pricepeam de ce rad.... hm muritori prosti........
R3: bill corecteazam dak am gresit..... dar eu din cate stiu vampiri isi tin identitatea ascunsa.........
B: da dar dece sa im ascund in zilele astea mama ascuns, in umbra prea mult timp, simpt k e momentul sa nu mai ascund nimic!
R3: poi sa dovedesti...... sti tu sa dai o demonstratie a puterilor tale........
B: dak vrei iti pot da o demonstratie privata in camera ta de hotel diseara..... am simptit cum imediat dupa cuvintele mele fata aceea incremenise nu mai avea curajul sa spuna un cuvant, ve vroia sa insemne asta....... frica nimic alt ceva
R4: bill concertul sin valea morti de ce ai ales doar un singur loc?
B: nu imi place sa repet.... ceea ce se stie deja........
R5: sunt o gramada de zvonuri pe internet cum k, prin textele melodiilor dai secretele vampirilor....... este adevarat?
B: poate incerc sa atrag atentia catorva prietenii........... provocandui sa iasa afara
R5: dar cei lalti vampiri nu for fi furisi k tu ne dai noua moritorilor.secretele voastre?
B: Imi imaginez k da... sunt suparati....... nu furiosi, mai bine spus
R4: ai vreun mesaj sa le dai celorlati, vampiri.........?
B: ca sa fiu sincer da am: iesiti afata de ori unde vati ascunde....... ne vedem in valea morti!

lasatimi mai si mie un comment k nu va cade mana
avatar
mihaela

Female
Number of posts : 58
Age : 33
ChAt ToKiO HoTeL : Queen of the Damned Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

https://tokiohotelromania.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum