Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(+18)Virus excentric

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

(+18)Virus excentric - Page 2 Empty Re: (+18)Virus excentric

Post by Admin 13th September 2007, 9:21 am

“Mi=ai promis Relle…mi-ai promis..”si inclesta dintii



“Si tu Bill…”si barbia ii tremura din ce in ce mai tare



El inghitii in sec..Desi in subconstientul lui nu putea face asta,risca si o prinse puternic de par,o trase spre el si o saruta afundandu-si limba calda in gurita ei..Relle isi plimba mana si ea prin parul lui la fel de matasos



Bill o tranti de stalp si continua sa o sarute cum nu o facuse niciodata..Trebuia sa recunoasca ca I ifusese dor de ea…Abia astepta sa o revada ,sa o simta a lui..



Dar Relle il impinse..”Nu Bill…nu rezolvi nimic cu asta,…s-a terminat”



“Da stiu…voiam sa vad daca mai exista ceva din ceea ce a fost/?”



“A fost ceva vreodata?eu nu cred..”



“A fost…si nu mi-e rusine sa o recunosc…a fost mult…poate ca te-am iubit…dar…ai reusit sa ma indepartezi”



“Imi pare rau acum,ca am riscat atat de mult….voiam doar sa fim impreuna…liberi…dar nu ai stiut sa apreciezi..”si se intoarse vrand sa plece



“Stai…”zise baiatul



“Ce mai e?”



“Sa stii ca eu chiar te-am iubit..”si pleca privirea inecandu-se in lacrimi



“Daca tu crezi ca marturisiea asta m-a incalzit….te inseli..”si pleca fara sa mai priveasca in urma





Uitase intalnirea cu el si inca o saptamana trecuse..Se afla in camera de hotel asteptandu-si clientul…Acesta nu intazie sa apara ..



”Buna iubitule.”zise ea dandu-I sacoul jos…Mereu se purta frumos incercand sa le atraga cat mai mult atentia



Sampanie,atmosfera calda,corpul,zambetul ei sensual…toate duceau la o arta a…prostitutiei…Insa la ea nu se putea nimi asa…Niciodata nu ajungea sa faca sex…Ii promisese lui Derek ca va fii doar a lui



Asta insa presupunea si un anumit prêt…moartea lor…



“Banii se dau in avans.”si il tranti in pat dupa care ii scoase portofelul si isi lua suma dorita



Ei nu comentau nimic..Stiau cine e Derek si ce poate face daca nu este ascultat



“Incepem cu sampanie nu?”intreba aceasta intorcandu-se cu spatele si punand bautura in dou pahare…



Profia de momentele de neatentie a barbatului si scoase din san o cutiuta cu otrava care urma sa ii produca moartea in mai putin de 5 minute



Se intinse langa el..”Sa fie pentru viata vesnica..”zise ea si lua o gura ateptand ca el sa faca acelasi lucru



O facu in timp ce Relle se imbraca in haine de strada privind in acelasi timp cum el se ineca,se sufoca…Il lasa intins pe jos cu ochii deschisi ai atintiti spre tavan si cobori la masina lui Derek



Intra elegant in scaunul asezandu-se pe scaunul din dreapta lui si scotandu-si pudriera din geanta



“E gata?”intreba el luandu-si ochelarii de pe ochi



“Da…terminat complet…uite banii…”si ii inmana jumatate dupa care continua sa se fardeze



“Imi place ca asculti…si ca esti numai a mea”



“Stii bine ca nu as putea fi altfel…tu m-ai format,tu mi-ai redat viata scotandu-ma de acolo…stii bine cum eram…batuta,murdara….iar tu m-ai facut din nou femeie”si I izambi dulce



“Sper sa te porti ca o femeie de acum in colo…sis a nu treci prin crize adolescentine”



“am trecut de acea faza..”zise ea fara s ail priveasca







Ajunse acasa…acum casa ei era mare…traia doar ea cu Derrek,Jay si cei care inconjurau resedinta…Nu putea face niciun pas fara a fii controlata desi uneori mai fugea cu ajutorul lui Jay…



Isi lua de pe noptiera pastilele…mai bine zis drogurile..nu renuntase la acest viciu…mai mult acum bea mai mult ca de obicei…fiecare moment de stress il stingea cu alcool…



Nu mai avea deloc acel; chip de adolescenta,acesta fiind acoperit de machiajul strident care o facea sa para o adevarata doamna,apta sa cucereasca orice barbat…fara sa se mai puna probolema pustanilor..



Din nou era drogata si se invartea in patul imens sub privirile pline de superioritate ale lui Derrek…Era deja obisnuit cu ea insa nu avea in gand sa o piarda doar din cauza unei prostii



Daca el sau Jay au putut scapa de asta…ea de ce nu ar face-o?



El incepu sa rada dupa care ii intinse o tigara



“Vrei sa ma ametesti si mai tare?”intreba ea privindu-l cu pchii tulburi



“Hai lasa…ca nu eu te-am pus sa te droghezi din nou…”si isi dadu camasa jos



“Si ma vei certa?”intreba ea incepand s ii faca masaj si intinzandu-l pe burta



“Nu ma culc cu tine in starea in care esti”



“nici nu ti-am cerut asta..altceva vreau sa te rog”



“Ce e?”



“Vreau sa ma razbun pe cineva…si pentru a face asta…vreau sa imi dai voie sa fac sex cu un baiat”







Derrek se intoarse cu fata astfel incat Relle era deasupra lui…”What?”



“Ce ai auzit scumpule..nu vad nimic rau in asta…si in plus nu ai auzit cine va fii personajul care va suferii”



“Hai spune..sa vedem..”si o prinse cu ambele maini de fund



Relle se lasa in jos,ajungand la urechea lui…”Bill…”si il musca usor



“Bill..”repeta el…”Si de ce vrei sa te razbuni?”



“Ehhh nu fii atat de curios…”si continua s ail maseze



“Si cum ai vrea sa o faci?Asta macar ar trebui sa stiu”



“Pai…facamd sex cu fratele lui..insa nu stiu daca va accepta asa ca am alt plan”



“Drogata drogata dar vad ca iti fuge mintea”



“Asa e….deci cum spuneam…as putea s ail invite sa bem ceva mintindu-l ca verau sa ii vorbesc despre Bill…il ametesc,il droghez,il dezbrac si fac poze..ce zici?”



Derrk ranji…”Relle…esti magnifica…oricand se poate intampla asta…”



“Chiar si in seara asta?”



“Exact…insa mai inainte de a vorbi cu el ar fi ibine sa faci un dus rece….esti drogata si in plus mirosi a alcool”



“Mda bine…doar nu vrei sa spui ca mai nou sunt si alcoolica..”



“chiar deloc..”isi dadu el ochii peste cap

Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)Virus excentric - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

(+18)Virus excentric - Page 2 Empty Re: (+18)Virus excentric

Post by Admin 13th September 2007, 9:38 am

Relle lua telefonul si forma numarul lui Tom pe care il luase chiar de la Bill…astepta sa raspunda batand din picior



“Mda…”se auzi vocea lui plctisita



“Tom?”intreba ea desi il recunoscuse



“Da eu…”zise el



“Buna..Relle sunt…”



“hmm ce…hmm surpiza?”



“Sper ca da…uite ca sa fiu mai directa…te-as ruga sa viI la mine…daca vrei…am ceva de discutat cu tine”



“Cu mine?Esti sigura?”



“Absolut….e legat de Bill..te rog…fa asta pentru mine si promit ca nu te voi mai deranja”



“Ok…dar…”



“Da da…ia si noteaza adresa..”zise ea zambind



Fata I idicta lui Tom adresa si pana la urma el promise ca va fii acolo in maxim o ora



Relle incepu sa se aranjeze,instalandu-si si un aparat de fotografiat,in coltul camerei care avea vedere exact inspre pat…El putea face poze fiind programat asa ca fata isi putea face treaba in cel mai linistit mod



Peste o ora cum era de asteptat Tom intra fiind condus de unul din oamenii lui DDerrek



Relle il intampina si I isari in brate..””Tom…ma bucur ca ai venit”



El fu putin buimacit insa ii raspunse la imbratisare..”Ce s-a intamplat?”intreba el



“stai jos..”zise aceasta in timp ce ii dadu hanoracul jos..”Fa-te comod…am atat de multe lucruri sa iti spun..”si se intoarse cu spatele razand miseleste





“Pai stii…ai putea sa imi spui repede?Nu as vrea ca Bill sa banuiasca ceva..”zise fiind agitate



“Relaxeaza-te nu s eva intampla nimic…”sip use coniac in pahar dupa care baga doua pastille zdrobite



“Ce faci acolo?”



“Pai am pus niste coniac…vreau sa prin curaj ca sa iti povestesc…”si ofta..”De fapt nici nu am inventat nimic pana acum..”gandi ea



Relle se aseza langa el pe pat si ii dadu paharul..”Hai bea”



“Nu prea am pofta acum..”si isi indeparta coniacul de la gura



“Asa ca pentru mine…s-ar putea sa nu ne mai vedem..”si lua o gura de bautura



Tom fu pe punctul de a face acelasi lucru insa renunta”De ce?”



“Pai..”si stranse din dinti”Ma va duce Derrek…s-ar putea…sa muncesc in alta parte…”



“Nu stiu ce sa zic…dar de ce nu i-ai spus-o direct lui Bill?”



“Imi era rusine,teama…tin prea mult la el ca s ail ranesc in mod direct…”



Tom o privii trist si duse oaharul la gura…”He ice e cu aparatul ala?”intreba el renuntand la idée



Relle stranse pumnul..”De décor..ma inspira..”si ii lua mana cu coniacul ducandui-o la gura…



“Nu lasa asta..imi place foarte mult..”si il puse pe noptiera mergand sa inspecteze aparatul de fotografiat



“Tom..”striga fata..”Te-am chemat aici ca sa vorbim serios”



“’Da asa e scuza-ma..”



“stai jos si asculta-ma…si bea paharaul ala o data ca ma ametesti…”







“Ok Ok”si incepu sa rada dupa care dadu pe gat bautura..”e bine acum?”



“Perfect..”zise Relle si incepu sa ii povesteasc despre relatia ei cu Bill pana cand baiatului incepoura sa I ise inchida ochii



“Ce faci drag ate uiti in decolteul meu?”intreba ea indepartandu-si usor hainele



Tom isi musca buza..”A…pai..”si casca..”Da…de ce nu?”



“Atunci…”zise ea si continua prin al dezbraca



“Relle ce faci?”



“sssst taci..nu spune nimic…”si ii dadu jos tricoul,sapca si mai apoi blugii lasandu-l doar in boxeri



In timp ce ea potrivi aparatul de fotografiat,Tom adormi,efectul pastilelor fiind mult prea mare



Il dezbraca de tot,iar apoi se baga langa el in pat si il trase peste ea incepand s ail mangaie in timp ce aparatul ii prindea in pozitii convenabile



Il saruta,se urca peste el,facea tot ceea ce voia,pozele fiind foarte credibile.,..



Cand termina,il lasa pe baiat sa doarma in timp ce ea radea alaturi de Derrek pe seama lui



“Fratii astia sunt chiar….foarte prosti..”zise el



“Mda stiu…si foarte frumosi..ehhh”



“Frumusetea lor nu te-a dus la nimic bun”



“Da asa e…dar nici pe ei…abia astept sa vad ce fata va face Bill’”



Desi fu total buimacit pana la urma Tom pleca acasa fara sa o mai intrebe pe Relle ceva..Aceasta avu grija ca el sa stie ca s-a imbatat si nu s-a intamplat nimic altceva



A doua zi avea deja pozele in mana plus copiile lor…Erau cele mai reusite..Putea sa jure ca a avut o legatura sexuala cu Tom



Radea in timp ce le privea desi inima ei nu putea fi la fel de bucuroasa…trebuais a recunoasca ca inca il iubea pe Bill si ca ar fid at orice s ail poata ierta



Isi lua rapid geanta si pleca la posta notand pe un plic adresa gemenilor..Introduse pozele acolo…



Nu putea sa dureze totul mai mult de doua zile asa ca era linistita…Se intoarse acasa unde Derrek o astepta in biroul lui



“Ce vrei?”inreba ea aruncandu-si geanta



“Cum ti-a mers?”



“Bine…mult prea bine…peste doua zilec cineva ma va uri intratat de mult incat va venii probabil pana aici..”



“As putea avea eu grija de el..”



“Nu nu…nu te baga…stiu sa imi fac treaba foarte bine..doar am avut un maestro destul de bun nu?”



“Prea bun zic eu..”

Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)Virus excentric - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

(+18)Virus excentric - Page 2 Empty Re: (+18)Virus excentric

Post by Admin 13th September 2007, 9:38 am

“Ha ha…nu cred…mai degraba eu o eleva eficienta..”



“Desi prima data n uai prea cooperat”



“Hai sa lasam trecutul sis a privim viitorul…”



“Da asa e…abia astept sa plecam de aici”



“Si eu…indata ce voi termina cu Bill…plecam departe…incat sa nu mai am amintiri”



Derrek zambi..”Ma bucur cand te aud vorbind asa…eu trebuie sa plec..”



“Ok…doar ca…lasam droguri…vreau sa am ce priza..nu voi sta degeaba”



“Vezi ca eu nu am nevoie de o dementa in echipa..”



“Ti-ai asumat demult riscul asta..”si I ilua plicul din mana..”Pa..”si il pupa scurt



*

* *



O ploaie amara se lasa peste chipul ei…Relle statea si radea in fata casei alergand desculta prin ploaie…Ca de obicei era sub efectul drogurilor…nici nu se putea altfel…



Stia insa ca Bill trebuia sa apara..de aceea nu voia sa fie foarte lucida…nu voia sa sufere



Statu mai mult de doua ore in frig band coniac din sticla,fumand si asteptand…Si astepta….insa el ajunse…



“Bill..”zise ea fericita si rase



“Esti beata..”zise el si o trase un sus fiindca statea in fund



“Iti place sa fi infrigurata?”



“Imi place durerea..”si rase isteric de aceasta data



“aha..cred si eu….si mai ales cea provocata celorlalti”zise el fiind foarte calm



“e si normal..”si se clatina putin…”De ce ai venit?”



“Voiam sa te vad…sa vad ce ai ajuns”



“Si ce am ajuns?’



“Ceea ce ai fost mereu..”



“Adica?”



“O curva..”



Relle incepu sa zbiere sis a rada…”Ce te face sa crezi asta?”si se prinse cu mainile de dupa gatul lui muscandu-l de gat”



“Tot ce tine de tine ma face sac red asta”



“Crezi ca m-ai ranit?”



“Dar pe tine oare te raneste ceva?”











“M-ai ranit tu odata”



Bill zambi si o indeparta..”Dar tu?Cat rau mi-ai facut?”





“Eu??”si facu ochii mari”Eu doar te-am iubit…asta a fost tot”



“Si ma iubesti?”



“D ate iubesc…dar mai mult de urasc…asta e..”si isi puse mainile in sold strambandu-se fiind beata,drogata









“Cred ca eu am mai multe motive s ate urasc..”



“Cum ar fi?”si il privi mirata cu ochi mari



“Ceea ce ai facut cu…fratele meu?Chiar asa ai ajuns?’si o lacrima se scurse



“Hai nu fi las…nu plange…care e problema ta?Oricum..m-am simtit foarte bine…El nu e de aceeasi parere?”



“Din pacate nu isi aminteste nimic..”



“Nu??”se preface ea..”Pacat…”si zambi cuceritor

Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)Virus excentric - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

(+18)Virus excentric - Page 2 Empty Re: (+18)Virus excentric

Post by Admin 13th September 2007, 9:38 am

“Relle..esti beata..ce naiba e cu tine?”



“chiar asa:ce e cu mine?”



“Tu nu te gandesti cat rau iti faci?”



“Mai conteaza asta?Spune..nu ar fi pacat daca as muri acum…Oricum am trait tot ceea ce a fost de trait..”



“Nu vorbi asa…nu ai dreptul”



“E viata mea..de ce sa nu am?”



“Fiindca ar trebui sat ii la viata ta?”



“Da asa e..mai ales ca e foarte reusita aceasta…viata..daca se poate numi asa”



“Dar privestete..ai cearcane,esti palide…buzele iti sunt uscate..ce naiba?”



“Imi pare rau..”si ridica din umeri..”Oricum voi pleca departe..”



“Ce vrei sa spui?”



“Voi pleca cu Derrek..departe…”



“Cand?”intreba el mai scurgandu-i-se o lacrima dara fara sa fie observata fiindca se intercala cu picurii de ploaie



Relle se apropie de buzele lui.”Cand voi termina cu tine”











“Nu vei face asta stii bine”



“De ce esti atat de sigur?”



“fiindca ma iubesti…fiindca te-ai culcat cu Tom doar ca sa ma faci sa sufar”



“Si nu am reusit?”



“Bad a trebuie sa recunosc…ai reusit sa distrugi relatia mea cu el”



“Si mai spui ca nu sunt in stare sa te distrug”



“O spun..fiindca abia astepti sa te sarut,sa facem sex,san e drogam impreuna…nu are rost sa te preface”



“Ce perspicace esti mai Bill…dar de data asta imi pare rau ca te dezamagesc insa…gresesti…nu ar trebui sa ai atat de multa incredere…o sa ai de pierdut”



“Dar tu?”



“Eu ce as mai avea de pierdutr?”



“Pe mine..”si zambi de data aceasta



Relle rase fortat..”Pe tine te-am pierdut atunci…cand m-a luat politia…tine bine minte asta..”



“Da dar nu ai incetat sa te gandesti la mine”



“Posiibil…mai ai ceva de spus?”



“Te grabesti?”



“Imi vine sa vomit..”si dadu sa plece



Bill o prinse de mana..”Din cauza mea?”



“Se poate spune si asa?”



Baiatul insa o trase puternic spre el…”Te urasc..”si o saruta pasional strangand-o din ce In ce mai tare la piept



“Si eu..”spunea ea printre saruturi



“Stiu asta..”si o mangaie pe fund..



“Vrei sa ma f**I aici?”



“Ar fi o posibilitate nu crezi?”



“Si ce te face sa crezi ca voi accepta?”



“Esti excitata..”si o saruta pe gat



“Ar trebui s anu iti pese de mine”



“Nu imi pasa…imi pasa de mine si nevoile mele..”



“Nu stii sa minti”zise Relle si il trase dupa ea



“Unde ma duci?”



“In camera unde crezi?”

Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)Virus excentric - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

(+18)Virus excentric - Page 2 Empty Re: (+18)Virus excentric

Post by Admin 13th September 2007, 9:39 am

“Daca ne prinde?”si o urma fara sa se intoarca



“Sunt stapana pe tot iubitule..nu uita”



Pana la urma ajunsera in camera…Incuie usa si se dezbraca rapid facand acelasi lucru si cu Bill…Totul nu dura mai mult de 10 minute fiind destul de brutali unul cu altul dar destul de galagiosi in acelasi timp



“Bill..”zise ea sprijinindu-se de capatul patului si aprinzandu-si o tigara



“Spune..”zise el facand acelasi lucru



“De ce nu ma lasi?”



“DDe ce sa te las?”si dadu drumul la fum afara usor



“Ca sa nu mai sufar”



“Tu suferi fiindca vrei…nu aveai de ce sa faci acel lucru cu Tom”



“A fost o greseala”



“Care a costat prea mult”





“Da a costat…nu e el de vina”



“Si atunci?Tu ai facut toata treaba?”



“L-am drogat..”raspunse ea scurt si pleca privirea



Bill ramase calm..”Trebuia sa imi imaginez”



“Ai putea sa fi putin mai brutal?Esti prea calm pentru mine”



El rase…”Ar fi trebuit s ate obisnuiesti pana acum..”si I iatinse umarul cu buzele insa fu interrupt de o impuscatura



Derrek deschise usa avand pistolul indreptat spre ei..Se apropie usor cu o privire diabolica



“Am avut incredere in tine..”si il indrepta spre fata



“Hai omoara-ma…Nu e asa greu”zise ea linistita



“Mai intai pe mine..”replica Bill



“Tu sa iesi pustiule….acum…daca nu vrei sa moara sub ochisorii tai”



“Dar…”



“Afara….”si ii lua hainele aruncandu-I –le in fata”



“Nu te mai intoarce..”zise Relle



In cateva minute Derrek reusi s ail dea pe Bill afara..”Tarfo…”zise el si o apuca pe fata de par aruncand-o pe jos…



“Hai dai..”zise aceasta enervate de reactia lui



Derrek nu mai ezita si incepu sa o loveasca cu picioarele,Relle incovoindu-se de durere..”Asta meriti…am crezut in tine…proasto”









“Derrek..”zise ea calma..”Stii bine ca uneori am nevoie de cineva care sa ma satisfaca..ar fi trebuit sa intelegei ana acum ca nu esti tu acela”



Atunci barbatul o mai lovi odata cu piciorul si o lua de par tarand-o pana afara..”Multumeste-mi ca nu te omor pe loc..”si o tranti intr-o balta ploaia incarcand in continuare asfaltul



Derrek dadu sa iasa insa se intoarse..””Ti-a cam trecut efectul drogurilor hah?”si scoase pastila din buzunar



“Nu mai iau..”si I idadu peste mana



“Dar nu te-am intrebat..”io indesa in gura stand acolo pana o inghiti..”’Vei sti itu sa te intorci..”si incepu sa rada zgomotos



Statu pe jos cateva minute…ii era rau..era prea mult…nu mai putea suporta..Deja era dependenta si nu isi dadea seama de acest lucru…Ochii incepura sa prinda o nuanta rosiatica,in timp ce cearcanele se lasau grele…



Buzele ii erau albe si crapate,putandu-se vedea firicele de sange ce isi faceau loc prin pielea subtire...Nu stia ce se intampla cu ea..Privea in fata,in spate,in lateral dar nu si din ea…



Incepu sa respire di nce in ce mai greu si des…aceleasi crize pe care le avea mereu…Se ridica si facu cativa pasi nereusind sa ajunga undeva..Cazu pe jos,insa nu isi putea tine ochii deschisi…



O tuse seaca,ce oprea respiratia o infunda…se chinuia sa o duca la capat dar nu putea inecandu-se mereu…Vru sa vomite dar nu putu asa ca se lasa pe spate,picurii de ploaie cazand pe tot trupul ei



“aaaahhhh…”gemea ea de durere parca si isi misca mainile si picioarele incontinuu…Tremura din ce in ce mai tare,fiindu-I cuprins tot corpul…Cufundata in spasme,nu putea s avada nimic…nu simtea nimic,doar mintea mai putea descifra un singur lucru…chipul lui





Deschise ochii usor,o lumina lasa mangaind-o usor…Ii inchise la loc,impactul fiind prea puternic…ii deschise din nou…De data aceasta era mai intunecat,…Evident cineva trase draperiile



Ii era frica si ii inchise…Un miros placut ii gadila simturile..Zambi subtil si deschise ochi imari de aceasta data



“In sfarsit..”se auzi vocea baiatului care se puse pe marginea patului



“Bill…ce faci aici?”intreba ea cu jumatate de voce



“Hmmm e camera mea..”raspunse el si se baga langa ea in pat



“Ca…mera ta?Cum?”zise ea nedumerita



“ai d egand sa imi asculti toate explicatiile?”



“Chiar te rog sa mi le dai”



In jumatate de ora,Bil lreusi sa ii dea fetei toate detaliile in legatura cu sederea ei la el acasa…Cum o gasise lesinata si cum a reusit sa o aduca…



“bill…de ce ai facut asta?”intreba ea avand lacrimi in ochi



“Fiindca…nu as vrea sa te vad ajunsa dependenta de droguri..”si isi muta privirea dep[arte de ea



“Sunt deja dependenta…poate ai facut-o fiindca ma iubesti nu?”



“Te-am iubit Relle…foarte mult”



“Si inca o faci...”



“Poate ca da…dar nu vreau sa mai sufar”



“Iarta-ma…”zise ea inghitind in sec



“De ce?”

Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)Virus excentric - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

(+18)Virus excentric - Page 2 Empty Re: (+18)Virus excentric

Post by Admin 13th September 2007, 9:39 am

“Pentru ce am facut cu Tom..unde este?”

“Nu stiu..de atunci nu a mai dormit acasa”

“Te iubesc..”

“Nu isi avea rostul declaratia asta”

“Bad a..”

“Nu era momentul potrivit”

“Pentru a spune asta nu exiosta u nanume moment”
***|


Zilele trecura repede,iar Relle statea impreuna cu Bill…Erau din nou un cuplu care se iubea,erau fericiti…sau poate doar o aparenta?

Ea se driga in continuare ceea ce nu ii placea prea mult lui Bill…Mereu beata,mereu drogata,fara sa fie in stare sa faca ceva

“Relle..”incepu Bill intr-o dimineata cand o gasi in stare buna

“Da spune..”

“’Trebuie sa vi cu mine..”

“Unde?”si il saruta insa Bill o respinse…

“Imbracate’”

Relle facu precum I se spuse si intr-o ora se aflau pe strazi amandoi de mana

“Stii…pentru ceea ce se va intampla sar putea sa ma urasti toata viata”

“De ce spui asta?Ce se va intampla?”

“Ai sa vezi..si nu iti va placea dar..e spre binele tau”

“Bill ma sperii…de cateva zile esti ciudat”

“Nu…de cateva zile tu esti..adica nu esti tu…Mereu drogata,nu pot vorbi cu tine nimic..esti dependenta”

Relle incepu sa rada..”Asta era.Stai linistit,nu voi muri…daca Derrek nu ma omorat”

“A murit el…am aflat ieri?’

“Ce????”se opri ea din mers”De unde stii,de ce nu mi-ai spus?”

“A murit intr-o incaierare cu o banda adversa..ceva legat de droguri..”

“God nu…”

“Nu imi spune ca iti pare rau..”

“Pai nu dar….am nevoie de o pastila”

“Nuuuu…vezi cum incepi?Si mai spui ca….ahhh Relle”

**

Nu mai spusera nimic tot drumul…Ajunsera in cele din urma in fata unei cladiri destul de mari…Ciudate chiar

“Unde suntem?”intreba ea

Bill o fta..”Relle…sa stii ca tot ce fac…fac din dragoste pentru tine.Esti cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat in viata..Te iubesc”

“Bill..ce se intampla?”se infricosa ea

Baiatul insa o saruta lung,ca si cum ar fi fost ultima oara…Se trase si privi spre cei doi babati imbracati in alb care o prinsera pe fata,fiecare de cate o mana

“Ce se intampla?”se trase ea

“”Te vei interna aici…e centru de dezintoxicare..trebuie..e spre binele tau..”

“Nuuu…Billl…”si incepu sa dea din maini din picioare in timp ce barbati iabia o puteau stapanii

“Bill..te iubesc nu..”si intinse mana spre el in timp ce era dusa spre cladire..”Nuuuu….te roooogggg…..”striga ea lacrimile curgandu-I fara oprire

Baiatul statea si privea in timp ce inclesta pumnul si il duse la guraO conduse cu privirea pan ace aceasta ajunse inauntru…Acum lacrimile ii curgeau si lui

Se intoarse usor si pleca…nu stia incotro..Doar vantul subtoire il acompania si se juca printre parul lui….Semana cu o umbra trista ce isi cauta stapanul…O pierduse..stia…dar avea o consolare…Totul facuse din iubire pentru ea…Poate ca asa va reusi sa o scoata din acel virus care puse stapanire pe corpul ei..Nu virus atat de excentric

EPILOG


[…]O lasa imediat jos,dandu-se intr-un colt,cu genunchii la piept si clatinandu-se
“Nu te rog…nu…”repeta mereu cu o voce durereoasa.”Nu” zise Relle din nou
Toate aceste imagini se derulasera in mintea fetei.Isi amintise acum toate detaliile.Era perfect lucida.Banca,Boss,dezvirginarea,Derrek,Jay,Bill..BILL.Sirul amintirilor se opri aici.
“”Doar tu esti de vina ca sunt aici,ca sunt nebuna”striga ea.Insa merse din nou la poza.O privi..Isi aminti acum cat era de frumos,aroganta lui,felul in care o invatase sa iubeasca,felul de a vorbi,de a o atinge.
“Bill”ofta e atrista
Se duse pe balcon si privii curtea sanatoriului in care fuse transferata.Se simtea oarecum superioasa fata de toti ceilalti.Era mai normala ca oricand
In amintirile ei il vede ,acum,pe Jay.Cat ar fi vrut sa Il mai atinga macar odata pe cel care fusese atat de bun cu ea.Poate daca Bill nu ar fi inchiso aici,poate daca…Dar gandurile ii treceau
Acestea erau momentele ei de luciditate.Nu mereu ii se intampla asa.Dar atunci cand le avea,acestea erau singurele imagini.IOsi traia si acum trauma In care cazuse,traia in virusul ce puse stapanire In totalitate pe ea
Se intoarse inapoi in camera si se proti in fata oglinzii”Daca nu erai tu,Bill”si o lacrima se scurse.Dar apoi chipul I se lumina,iar zambetul ii revenii.Incepu sa alerge prin incapere

[b]sis a dea din maini


“Sunt un fluturas…zbor…Bill…prinde-ma”

Relle venise la starea ei.Era declarata nebuna,capacitatile mentale fiindu-I aproape minime,dupa spusele medicilor

“Bill…fluturele meu…vino”si se propti de peretele alb.In mintea ei mai existau numai doua persoane..Bil lsi Jay.Ei erau mereu prezenti,nu doar cand avea momente de luciditate

Aceasta se puse in fata usii de la baie.Isi plimba man ape ea”Jay salveaza-ma..”si incepu sa rada dupa care isi trecu degetele pe clanta

“Bill…oral,anal sau vaginal?”





THE END
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : (+18)Virus excentric - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

(+18)Virus excentric - Page 2 Empty Re: (+18)Virus excentric

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum