Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Completeaza

3 posters

Go down

Completeaza Empty Completeaza

Post by Admin 15th September 2007, 3:23 pm

Jocul e simplu eu pun de ex o fraza k spatii libere iar voi cel dupa mine o completeaza si pune alta alaturi de cea pe care am scris-o eu

ex:TEXT ORIGINAL(NU TREBUIE SA-L PUNETI PE CEL ORGINAL DECAT PE CEL CARE LIPSESTE CUVINTE)

CEL MAI FRUMOS VIS…
Se intampla in viata sa iubesti dar sa fii ranit ... iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile sunt mereu in inima ta amintindu-ti ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta . Acum e tarziu sa mai adaug ceva la tot ce a fost frumos … s-au depanat ata...

TEXT
CEL MAI FRUMOS VIS
Se intampla in viata ________ iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile _______ amintindu-ti ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la _____. Acum _______adaug ceva la tot ce a fost frumos … s-au _________
COMPLETAT DE MINE

Se intampla in viata sa urasti si sa iti iei viata de la capat,vrei sa uiti tot,dar amintirile te chinuiesc,amintirile te rascolesc nu mai rezisti amintindu-ti k iubirea este cel mai frumos lucru care te poate comdamna la infern.Acum devine devinde cald fiind alaturi de mine si ca sa-l pot sugruma adaug ceva la tot ce a fost frumos... s-au sa-l uicid cu sange rece?
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Completeaza Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Completeaza Empty Re: Completeaza

Post by ecko_unltd 9th October 2007, 2:32 pm

Se intampla in viata _sa vrei_ iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile _stau bn ascunse undeva in inima ta__ amintindu-ti ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la _suferintza__. Acum __este timpul__adaug ceva la tot ce a fost frumos … s-au __inkis portile catre iad!!__




Poate ca eu _______________sau_____________________! Se intampla ________________________ incat nu ma mai cunosc! Oare_____? Sau toti ceilalti sunt importiva mea! Niciodata nu poate fi_______! Mereu este loc de mai bn! Cu totii cautam ____________________!! dar oare ne dorim ceva ireal?! Facem din aceasta__________ un ideal in viatza! ______si _______pentru a ajunge acolo,____________Dar nimeni nu le poate avea pe toate in viatza !!
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Completeaza Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Completeaza Empty Re: Completeaza

Post by Admin 9th October 2007, 2:52 pm

Poate ca eu din iubire sau tu am suferit prea mult! Se intampla cateodata incat nu ma mai cunosc! Oare de ce? Sau toti ceilalti sunt importiva mea! Niciodata nu poate fi asa cum am sperat la o viata fericita ! Mereu este loc de mai bn! Cu totii cautam adevarata implinire sufletesca!! dar oare ne dorim ceva ireal?! Facem din aceasta eroare un ideal in viatza!Trebuie sa zbori cat mai sus si sa ai vointa pentru a ajunge acolo,in acel loc unde te regasesti .Dar nimeni nu le poate avea pe toate in viatza !!





Trecuta ____ de 30 de ani, Oana Zavoranu a decis ________, asemenea dosarelor secrete, sa renunte la mistere si ___________. Dupa ce s-a intors din Statele Unite, de unde a avut grija sa se aprovizioneze cu lenjerie intima si, adaugam noi, foarte mica, vedeta a mai facut o scurta oprire pe litoralul bulgaresc, unde ________!. Sotia lui Pepe a iesit "de sub acoperire" in stilul bombastic ce o caracterizeaza, facandu-si aparitia pe plaja intr-un costum de baie a carui ___________, cu tot cu snurulete, 10 centimetri patrati. Cu toate ca face parte din galeria vedetelor care au refuzat sa se dezbrace in "Playboy" si care militeaza aprig pentru protejarea intimitatii, bruneta ___________corporale. In afara tatuajelor, Oana i-a pus la curent pe turistii de la________retusari estetice, etalandu-si ________silicoanele. Mai putin generos in acest sens, Pepe s-a _________, refuzand sa adopte si stilul _________. In cea de-a doua zi de plaja, cantaretul s-a afisat intr-un slip de _______, in aceeasi nuanta cu cea a ____________

Sa va vad ras
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Completeaza Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Completeaza Empty Re: Completeaza

Post by ecko_unltd 9th October 2007, 3:38 pm

Trecuta _de varsta de ___ de 30 de ani, Oana Zavoranu a decis __in sfarsit______, asemenea dosarelor secrete, sa renunte la mistere si __ascunzisuri_________. Dupa ce s-a intors din Statele Unite, de unde a avut grija sa se aprovizioneze cu lenjerie intima si, adaugam noi, foarte mica, vedeta a mai facut o scurta oprire pe litoralul bulgaresc, unde a cumparat si mai multi kiloti________!. Sotia lui Pepe a iesit "de sub acoperire" in stilul bombastic ce o caracterizeaza, facandu-si aparitia pe plaja intr-un costum de baie a carui _marime acoperea__________, cu tot cu snurulete, 10 centimetri patrati. Cu toate ca face parte din galeria vedetelor care au refuzat sa se dezbrace in "Playboy" si care militeaza aprig pentru protejarea intimitatii, bruneta _rezista tentatiilor __________corporale. In afara tatuajelor, Oana i-a pus la curent pe turistii de la mare cu retusari estetice, etalandu-si __in toata splendoarea______silicoanele. Mai putin generos in acest sens, Pepe s-a __mutat_______, refuzand sa adopte si stilul __oanei_______. In cea de-a doua zi de plaja, cantaretul s-a afisat intr-un slip de streeper____, in aceeasi nuanta cu cea a __oanei_______


Jennifer Lopez si Marc Anthony asteapta primul lor¬¬¬¬¬________. Recent, publicatiile de peste ocean au _______despre celebrul cuplu ca asteapta _______i. Speculatiile privind o posibila sarcina a divei au_______ de ceva vreme, dar viitori parinti au refuzat sa _______aceste zvonuri. Jennifer a surprins de curand pe ________cand a aparut intr-un concert alaturi de Marc Anthony intr-o rochie foarte_________, purtata in general de _________
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Completeaza Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Completeaza Empty Re: Completeaza

Post by nena_rocks 9th October 2007, 8:22 pm

Jennifer Lopez si Marc Anthony asteapta primul lor¬¬¬¬¬copil.__ Recent, publicatiile de peste ocean au ___spus____despre celebrul cuplu ca asteapta _______gemeni. Speculatiile privind o posibila sarcina a divei au___aparut____ de ceva vreme, dar viitori parinti au refuzat sa ___confirme____aceste zvonuri. Jennifer a surprins de curand pe ___scena_____cand a aparut intr-un concert alaturi de Marc Anthony intr-o rochie foarte_____larga____, purtata in general de ____gravide_____

Cu un ----- ---- de succes, un turneu cu Black ---- ---- care trece -- -- -- noi si un debut in
-------, Fergie are toate ------- sa devina o ------ pop cu ---- in regula!
:zambet:
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Completeaza Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Completeaza Empty Re: Completeaza

Post by Admin 10th October 2007, 10:21 am

Cu un cd de succes, un turneu cu Black Peas care trece in Romania la noi si un debut in cariera muzicala solo
, Fergie are toate calitatile sa devina o cantareata pop cu rock in regula!




Castravetele
Contine : Mucilagii, ____________ fosfor, magneziu, fier, sulf, siciliu si vitaminele A si B.
Utilizare : ____________, intrand in ______________pentru ingrijirea tenului, cum ar fi apa de fata, comprese si creme. De asemenea, sucul de castravete are un efect _________________ prelungite _____________acelasi _______sa scada in __________pistruilor si a altor pete de pe________
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Completeaza Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Completeaza Empty Re: Completeaza

Post by ecko_unltd 10th October 2007, 3:37 pm

Contine : Mucilagii, apa, fosfor, magneziu, fier, sulf, siciliu si vitaminele A si B.
Utilizare : _se pune intr-un vas___________, intrand in __bucatarie____________pentru ingrijirea tenului, cum ar fi apa de fata, comprese si creme. De asemenea, sucul de castravete are un efect __revitalizant,baile_______________ prelungite _______cu______acelasi _produs _ajuta_____sa scada in ___timp scurt numarul_______pistruilor si a altor pete de pe____corp____



Nu pot sa te ____ esti ca o ____ pt mine si pt ceilalti! Nu mai _____, mai bn sinucide-te! Ai face ______pt umanitate! Fara tine_________!! Dac as fi fost mama ta__________de la nastere!!! Stilul dau de______ imi face greata! Nu te mai _______! Cand deschizi______faci praf asa ca ______!!!mereu mi-am dorit sa ________!

Am o parere ______despre tine! Asa ca iti urez un calduros ______!!!!
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Completeaza Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Completeaza Empty Re: Completeaza

Post by Admin 13th October 2007, 9:11 am

Nu pot sa te cred esti ca o prostituata pt mine si pt ceilalti! Nu mai are rost, mai bn sinucide-te! Ai face un bine pt umanitate! Fara tine totul ar fi frumos !! Dac as fi fost mama ta as face avort de la nastere!!! Stilul dau de trotuar imi face greata! Nu te mai recunosc! Cand deschizi gura faci praf asa ca taci!!!mereu mi-am dorit sa dispari!

Am o parere "foarte buna"despre tine! Asa ca iti urez un calduros mormant!!!!

sper sa va placa ras

Putini parinti sunt ______ educatia sexuala din scoli a devenit ______, razboiul ducandu-se pentru ______. In decurs de peste o jumatate de secol, _______au muncit din greu pentru a depasi ______ si instinctele protectoare ale parintilor, prin _______obligatorii in scoli, prin oferirea de servicii_____al nasterii, fara cunostinta sau _______.

Dreptul _______copilul de la ore
Pe scena politica, una din problemele-cheie adusa in fata era: _____ trebuie oare sa fie _____? Sau parintii ____de a-si retrage copiii de la orele care contravin convingerilor lor religioase,____religioasa, sau filozofice.
Aceasta ___a avut loc in _______________________40 de ani.
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Completeaza Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Completeaza Empty Re: Completeaza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum