Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postarea parerilor

+41
Avril
blackpearl578
mihaela
endless_dark
kaulitz_nicole
plastic_doll
Emily_PuSs
...:::yoyo:::...
tony th ever
alin_#
_daniel_
boy_emo
blackpearl
dia_endless
hallowed_by_dark
HerA~AmY
ayana
midnight_girl97
Delia_TH
schwarzfee
very_2_sweet
auriu
clover_09
miki_th
alexuk
kaulitz_girl
angelik_engel_angel
nena_rocks
ardna_1987
~*~kYssA~*~
Chocolate
rainbow.yuly
clara
ecko_unltd
emokid
sara
lavy_luv tom
*lil^moonrise*
spejial
LucifeR's AnGel
Admin
45 posters

Page 5 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 8th November 2007, 6:54 pm

spejal..iti multumesc....dap..inca nu fic terminat..si ma bucur ca te-a emotionat sfarsitul...

in legatura cu nextul la ficul tau,spejal..multz'am...imi pare rau ca au avut o diferenta de "idei"sa le spunem..da..poate ca bill chiar nu avea chef...si a fost bine ca a fost sincer..imi are rau pentru yanna..dar se mai intapla..si cu fiece Nu primit esti mai aproape de un Da cert!!!!

o sa le treaca..lor..dar ma tot gandesc la tom si danna..ei chiar au o problema..ea nu se impune indeajuns,iar el nu stie ce vrea cu adevarat.. daca ar iubio pe danna cu adevarat ar incerca sa se schimbe,dar el nu face asta..nu uita de "viciurile"pe care le are...frumos ficul..un pic cam necizelat,dar e super ..bravo...
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by nena_rocks 8th November 2007, 7:24 pm

*iubire?!:
well... andra... in primul rand vreau sa te felicit 4 the fick... a fost superb, q toate k the end a fost atat d trist!!! lacrimi lacrimi lacrimi lacrimi lacrimi mi'au dat sh lacrimile d la ultima faza q tom & fiona pana la sfarsit lacrimi lacrimi lacrimi nu pot sa cred k era bolnava... nu a dat niciodata semne d boala, sau sa'i fie rau, cv... saracul tom cred k a fost distrus trist ...
anyway... a fost un fick intens, k sa zic asa... sh pls mai pune nexturi sh la celelalte fickuri: o coincidenta nefasta, why me? and o porcarie... pleaseeeeeeeee trist

*wnmg:
well... chiar nu inteleg atitudinea astora... naspa prea complicat pt mn la ora asta... anyway sunt nijte mari CRETINI! pt k au "orgoliul" prea mare... mai mare dekt trbe suparat x( ... eh... cred k si le rezolva ei :zambet: ... anyway, NEXT!!! agatand


Last edited by on 8th November 2007, 7:25 pm; edited 1 time in total
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by spejial 8th November 2007, 7:24 pm

ms de pareri ochi superbi
ma bucur ca ne citeste cineva ficul...personajele sunt asa cu un scop grin.. si..ardna nu e doar ficu meu..e si a lui lucifer's angel:X e munca in achipa:X
ms again de pareri!!
spejial
spejial
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 563
Age : 31
Location : somewhere i belong
Job/hobbies : statul degeaba
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 8th November 2007, 8:56 pm

imi cer scuze..nu am vrut sa o omit...sper sa mai posteze si ea...

inca o data felicitari pt fic..e foarte incitant din multe puncte de vedere...fetele m'ati facut sa amutesc de uimire..aveti un talent fascinant de a ma lasa cu gura cascata...

si acum..inca nu stiu ce se va intampla cu tom si danna..in plus..intervine acea problema de orgolii intre yanna si bill....

ma bucur sa vad nexturi cat ma dese....

inca o data imi cer scuze ca am omis a aminti si de lucifer's...dar cum nu am mai vazut postari de la ea..a trebuit sa-ti multumesc tie....
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 9th November 2007, 12:05 pm

ooo..auriu..un nou next..of si tom..

ce sweet tiom a adormit cu crima pe pat...imi si imaginez ce scumpici erau amandoi...

oh dar ce fain..ce grijuliu e bill cu ralu...a bandajat-o...super..apoi au trebuit s afaca si curat,dar mi-a placut ideea ca cei doi s-au alegat prin ploaie...e asa de sweet,de romantic...


mi-a placut nextul..dar pune si u mai mult..ca sunt dialoguri..si deh...k??:P
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 9th November 2007, 3:08 pm

spejal..thnx pt next.....wow..da-da...super hot nextul..mey fetelor de unde atat inspiratie?:P

uh..ce descrieri..ma bucur ca nu au facut-o...era normal ca ea sa se simta ciudat..dupa ce s-a purtat tom cu s-a purtat..si dupa acea discutie..era normal..ciudat mod de a iubi mai au cei doi..tom si danna..
in fine..bravo fetele..super hiot nextul..mai vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 9th November 2007, 6:44 pm

wow auriu..imi place din ce in ce mai mult...

ce'mi pare rau pentru raluk...bill e parca versiunea lui tom din viata reala..se schimba dupa cum bate vantul..

nu-mi vine sa cred..bill e attic..ar trebui sa se casatoreasca cu raluk..are o minunatie de fetita,pe crina..si totusi umbla cu alina?o fata pe care tom a adus-o?


si tom nu zice nimic?adica il lasa pe bill sa fie cu iubita lui?

nu stiu exact ce sa cred/.....pls nextul girl..kt de rapid poti...
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 9th November 2007, 7:55 pm

tom tom tom tom.... bouidiotcretin chiar ca esti idiot..pe deasupra nici nu o iubesti?? firai tu sa....... firai tu sa....... firai tu sa....... firai tu sa....... pe bune dak ..of 7654 gata m-am enervat prea tare.... totusi cred ca mai bine s-ar potrivi yanna cu tom shi bill cu danna dinte de aur orcum sper sa se intample cva hot in maldive ...pls next!!!!!!!!!!!! ca mor acilea!!! :zambet:
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by nena_rocks 9th November 2007, 8:33 pm

yoy girls!!! affraid pana akm nu prea aveam nexturi, sh akm ne asaltati q 1000 de nexturi(nu k nu mi'ar conveni uiiiuiiiiii )... so:
*WNMG:
ha ha ha... c funny a fost bill q yanna... c se tachineaza lol! ... d bill & tom nici nu mai zic... k au fost zooper tari... chiar k sunt telepatici bouidiotcretin ...
d tom c sa zic... a fost chiar jegy la faza q danna... auzi 2peu... sa o violeze... aici danna trebuia sa'i dea una la "mostenitori" de sa ramana fara p veci, nu numai knd nu are danna chef suparat x( ... sucker... sper k se vor impaca pe bune in maldive, sh vor ramane asa mai mult d 1 zi rasssssss ... well... i want next cuz ne'ai lasat km in bataia vantului trist

*o porcarie:
well... a fost super hot faza q danna & bill iubire2 ... dar vlad ma enerveaza q litere mari: E.N.E.R.V.E.A.Z.A.!!! auzi 2peu sa ii dea o palma danei doar k s'a culcat q bill... nu mi se pare un mot atat d inteleiat, mai ales k nu ii este parinte suparat x( ... p de'asupra ii mai da sh u pumn lu billutz... dar cn se crede asta??? x((((((((((( ... pls next... vreau sa vad qm o sa si'o ia vlad asta d la cnv(bill hope :zambet: )

*o coincidenta nefasta:
well... pot sa zic k tom a fost un mare SUCKER!!! suparat x( ... CIK: vroiam doar o pauza de relatie hi !... mda... frumos argument... pauza de relatie, k sa incerc q aia... sh apoi ma intorceam :zambet: ... bn i'a faqt vladia, k i'a dat papucii... chiar vreau sa vad c or sa faca astia knd or sa o vada p vladia change in a real girl! rasssssss ... cred k vine tom in genunchi la ea ras anyway next! :zambet:

*why me?!:
c ma bucur k david nu a dat'o afar p ania uiiiuiiiiii ... cred k ania este foarte trista akm, k david va da public faptul k ea este "DOAR TRANSLATORUL LOR!"... saracutza... sper k bill sa ii sara in ajutor uiiiuiiiiii ... well... altcv nu mai sh c sa zic, doar sa'i tin pumnii aniei sa il cucereasca p bill! ochi superbi ...

so... girls... don't forget our NEXT!!! ochi superbi ...
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 10th November 2007, 12:03 am

am ramas cu wow pe buze....

Bill si yanna...uh...e ciudata ca fata sa vrea mai mult ,iar baiatul nu..si totusi..nu el muncea..nu inteleg acel refuz....

danna...tom...ehe...el vrea mult mai mult...dannna are motivele ei bine intemeiate sa nu fie cu el...

eu totusi cred k yanna si cu bill se potrivesc...la fel si in cazul celuilalt cuplu...ousurile se atrag...

si totusi....what?tom n-o iubeste?..si nu ma deranjeaza acest lucru...dar de ce o minte?de ce o duce cu zaharelul pe danna?ar fi bine sa o lase..cu catr o amageste mai mult cu atat ea va avea mai mult de suferit...

multumesc pt next...super ficul..bravo...
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 10th November 2007, 1:46 pm

ficul lui spejial shi lucifer's_angel
bill shi mel lui nicole/?/ ras ce ma bucur ca s-au impacat!cat despre tom shi danna..sper sa ishi dea tom mai repede seama de ce simte pt danna shi sa nu o mai faca sa sufere! next!
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 10th November 2007, 3:56 pm

auriu am ramas cu un wow pe buze....raluca ce a patit?stiu ca bill e ingrozitor de nesimtit..nesperat chiar sa aibe o astfel de fire...

dar totusi..sa ia in mana un cutit si sa-s lase urme pe abdomen?asta chiar m-a surprins....tom e parca un fel de bill din viata reala....el e cel care e aproape de raluca...pe cand bill..


bill e ocupat cu alina..oare chiar sa-i placa asa mult respectiva tipa?hmm...dar firea omului e schimbatoare...next girl...deja mi-a captat toata atentia...un next girl...pls...cat mai repede cu putinta....


spejal and lucifer's....mey fetelor voi chiar vreti sa uimiti cititorii cu adevarat?ei bine reusiti de minune....

yanna si bill..chiar ma bucur pentru ei...se iubesc..si totul e minunat...

am tot tresarit..cand am citit de tom si danna...am ramas....wow....

se poarta atat de ciudat....

maldive...ehe..ce nu se poate intampla acolo?

iubire....da...impacari....certuri..

sper ca tom sa nu puna ochii pe vreo fufa pe acolo..sau mai stiu eu ce....in rest..super...nextum!!!!
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 10th November 2007, 6:08 pm

multz'am fain pt next...

e super ficul vostru..yanna si bill tot timpul se cearta...au fiecare motivele lui bine intemeiate....dar impacarile sunt intotdeauna super sweet..si asa s-a intamplat si in ultimul next...mi-a placut la nebunie..

tom si danna..mai frate..parca ar fi soarecele si pisica......apa si uleiul.....oh...ei chiar nu se potrivesc sau ce?



nextum girls!!!!!!!!!!!!!!!
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 10th November 2007, 6:16 pm

yanna shi bill.. ras god sunt penali..da macar bill o iubeste..cat espte tom shi danna..deci chiar nush..nu mi s epar o pereche asha reusita.mereu se cearta asta nu o iubeste ea nu are tupeu sa nush sa faca cva sa il trezeask pe tom !!!!!!!!!!!!!!asta este! NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!1
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by very_2_sweet 10th November 2007, 7:38 pm

wow jesus! nut noua pe aici! singurul fic pe care am apucat sa il citesc este "wenn nicht mehr gehts"

sa o iau cu inceputul:

bill este un tip super de treaba! se vede ca o iubest pe yanna... o "iubeste" de fiecare data cand o prinde singura!iubire2 mi-a placut ca aiertat-o kiar daca ea l-a inselat! el si-a dat seama ca ea are nevoie de el! el este cel care da ratiunea vietii ei!!! nu gasesti multi baieti asa de deosebiti ca el! il apreciez mult pt ceea comportamnetul lui! mai ales faza cu floarea... cand a cumparat-o in parc a fost mai mult decat sweet

tom: este tipul de baiat care e constient ca este iubit, dragutz.. mor fetele dupa el si el nu pune pret prea mare pe sentimente!
nu a spus niciodata in viazta lui scuze si ii e greu sa recunpsca atunc cand greseste! nu stie ink ce e dragostea! poate ca el e indragostit de danna dar ink nu si-a dat seama! ink nu constientizeaza lucrul asta! cu toate ca atunci cand se juca in parul dannei eu cred ca era simcer... sau poate vb ingerasul din tom!!

yanna: e fff indragostita de bill! e in stare sa isi dea kiar si viata pt el! a demonstrat de multe ori cat de mult tine la el! si el se pare ca apreciaza lucrul asta! imi place ca nu e "lesinata " dupa el ! ii mai da si replici taiose gen "sugeti-o singur" ata mi-a placut f tare! poate ca el nu voria sa o vada pe yanna in postura asta! nu stiu... asta e parerea mea!

danna: e o fata deosebita, cu adevarat! tom ink nu a cunoscut adevarata ei fatza! poate pt ca nici nu a avut ink rabdarea necesara! ea vrea sa fie un romantic... sa ii demonstreze iubirea! ea nu a fost nici pe departe slut cand a acceptat sa se culce cu tom cedandu-i rugamintilor lui... ci de fapt i-a demonstrat ink o data ca tine la el! a facut asta sa nu il piarda pt ca stie ca tom nu e genul care o freaca singur... ci sigur se relaza in bratele vreunei fufe d ela colt! ea vrea sa fie mereu pe placul lui.... dar s epare ca el nu observa asta!

dupa parerea mea cred ca cuplurile sunt perfecte! contrastele se atrag! nu mergeau 2 romantici si 2 care fac sex all the time! nu se mai certau... nu mai erau funny ! ce rost mai avea fic-ul??

hai cu next-ul!!!lol!
very_2_sweet
very_2_sweet
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 176
Age : 34
Location : bill's arms!!
Job/hobbies : gossip!
Humor : ma amuza prostii!!!!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-10

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 11th November 2007, 8:44 am

ardna_1987 multumim enorm pt nexturi la toate ficurile tale! wow2
very_2_sweet welcome!comm tau ma facut sa ma gandesc mai bine shi cred ca ai dreptate in totalitate! and NEXT! la toate ficurile bravo iubire2
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by LucifeR's AnGel 11th November 2007, 10:20 am

vai fetelor affraid kte commuri wow chiar asa? wow chiar asa?

nu pot sa cred :blush:
ma bucur k va place...ne-am straduit mult bounce2
si faza cu baby love nu a fost ideea mea dar a fost tare laught|||||

bine ai venit very_2_sweet hiiiiiii ma bucur sa vad si cititoare noi! grin..

thx ink o data kissingggggg2 kissingggggg2
LucifeR's AnGel
LucifeR's AnGel
Rette mich
Rette mich

Female
Number of posts : 144
Age : 31
Location : bucuresti
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by very_2_sweet 11th November 2007, 11:04 am

merci lucifer, si k-girl !!! imi pare bn sa va cunosc!!
very_2_sweet
very_2_sweet
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 176
Age : 34
Location : bill's arms!!
Job/hobbies : gossip!
Humor : ma amuza prostii!!!!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-10

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Admin 11th November 2007, 2:49 pm

auriu in primul rand bun venit pe forum sper sa te simti bn la noi si astept sa pui next .Nu prea imi dau seama ce o sa se intample ca e la inceput deci continuarea.
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 11th November 2007, 3:01 pm

cat ,a bucur sa mai citesc nexturi pe forum...


auriu..o dulceatza de fata..nextul e un wow ...ma surprinde..bill si alina..sarutandu-se?parca totul venea de la sine..dar faptul ca dupa bill ii spune raluk de faptul k o iubeste?ma dezgusta baiatul asta in ultimul hal...dar sper ca raluk,crina si tom sa nu pateasca nimic grav..sau nush..am un feeling nasol..bill..din partea mea poate sa se duca draq'...
nextul auriu..si mai vorbim:D



spejal..lucifer's....super sweet nextul...am ramas wow...de ce tom e asa de ciudat?ma nedumireste cat de derutat e...acum e dragasos cu danna,acum isi schimba atitudinea..

mi-a placut la nebunie schimbul de replici intre danna si tom despre "gemeni"....funny si sweet too...

girl..ficul e absolut super..sper sa nu se termine niciodata....
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 11th November 2007, 3:36 pm

iubire2 astai tom pe care iti vine sa il papi phhhhhhhhhh shi astai danna bravo bravo bravo tom asta deviaza de la un comportament la altul..desi ce bine ar fi sa ramana la acesta wow2 lovers. super tare fetelor (spejial , lucifer's angel) cum a spus shi ardna_1987 "sper sa nu se termine niciodata"
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by very_2_sweet 11th November 2007, 4:16 pm

pt " de pe alte vremuri" ficul abordeaza o tema ff interesanta! mai ales perioada in care se desfasoara este cu adevarat speciala! imi pare rau ca ink nu am reusit sa ajung la zi cu nexturile dar am vrut sa transmit felicitarile mele autoarei!

offtopic uitati-va la news am pus un link unde puteti asculta noua mel de la th! se numeste GEH!!!!!! uitati-va!!!!!!wow2
very_2_sweet
very_2_sweet
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 176
Age : 34
Location : bill's arms!!
Job/hobbies : gossip!
Humor : ma amuza prostii!!!!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-10

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ecko_unltd 11th November 2007, 5:51 pm

hey, anybody missed me?!??! vad ca ficurile au mers cu muulte multe music_____ next-uri inainte! felicitarile mele!!!
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 12th November 2007, 7:32 pm

auci ...s-au certat naspa ..pacat era frumos bouidiotcretin ...shi acum a plecat...SINGUR?? oops hmmmmmmmmm ..sper sa nu ishi caute vreo gajic.. judge,,,, ..app tom shi danna vor dormi impreuna lovers.
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 12th November 2007, 8:27 pm

wow c hot a fost nextul la inceput....

uh...de ce au ajuns sa se certe din prostii..le sta bine cand tac...:P


m-ati lasat mega curioasa..ce va descoperiii ea in maldive?

puneti next pls...k mor...oricum is very happy sa vad ca puneti next tot timpul..lucifer's thnx pt next...bravo..super ficul...no words.....kuss
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by nena_rocks 12th November 2007, 8:51 pm

thx spejial und yanna 4 the next!
well... c sa zic... yanna & bill sunt STUPIDS!!! rau de tot... c idioti... se simt zooper bn, sh se gandesc k dak celalalt isi gaseste altul ras ras ras geeze... dar danna & tom c au mai faqt??? :zambet: k de ei nu ati zis nik...
pls girls next!!! ochi superbi hi
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ecko_unltd 13th November 2007, 12:19 pm

la fic-ul "why me"

ideea e f interesanta! fetitza cea saraca isi implineste in sfarsit visul de a ajunge langa bill! dar dupa cate mi-am dat seama el nu prea ii da atentie! sau nu observa ea! totusi de se zvoneste ca ei sunt impreuna! mai bine ar fi be bune! asa barfele ar fi realitate!!!

"WNMG"

bill este ca toti baietii: adica nu stiu sa se exprime in cuvinte! de la un timp se poarta f ciudat si el! nu stiu ce pastile au luat gemenii! in fine! dupa parerea mea yanna trebuia sa ii accepte scuzele lui bill! poate ca vroia sa zica ceva mai inteligent...dar era dupa o partida de sex si nu s-a putut concentra k-lumea! era toata concentrarea picata undeva la nivelul boxerilor! sper sa se distreze k-lumea in club cei 4! asa se face in vacantza!


"o coincidentza nefasta"

vladis sunt sigura ca o sa ii alse masca pe gemeni! si lui tom o sa ii para f rau ca a inselat-o! oricum avea tot dreptul sa se desparta de el! nu a meritat dragistea pe care i-a oferit-o! bill vrea sa remedieze situatia! dar se pare ca nun poate sa ii skimbe comportamentul fratelui sau! "lupul isi skimba parul dar naravul ba" asa ca nu ma stept la o skimbare de comportament la tom, ba mai mult, acum ca a devenit vedeta flirteaza si mai atre cu toate fetele!
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by nena_rocks 13th November 2007, 6:59 pm

WNMG:
c bn o duc tom&danna uiiiuiiiiii ... c bn k au decis prin comun acord sa incerce makr sa se inteleaga bine!!! iubire2 ... sa vedem c fac astia la plimbare uiiiuiiiiii
eh... d bill c sa zic... am ramas absolut affraid affraid la faza q tony... prima data ma uitam yo mirata, k prima data am crezut k e fata-dar tony, nu e nume d girl! bn makr k bill a fost good boy sh nu s'a lasat dus de tony bine dispus ...
PS: tony sucks!!! nananana
pls yanna und danna, next inimioare !!!
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ecko_unltd 13th November 2007, 7:11 pm

WNMG...


nu pot sa cred affraid affraid affraid asta e un next de zile mari!rasssssss

tom si-a skimbat pastilele :dreapta ..: si vrea sa "ia de la capat rel cu danna" sa o cunoasca mai bn.. sa se inteleaga mai bn... dar oare ce a patit!? zborul la altitudine i-a facut f bine! felicitarile mele pentru comportament! mi-a placut ca a recunoascut ca nu o iubeste p danna a fost sincer aici, iar ea a acceptat lucrul asta pt ca vor sa se simta bine in vacantza...o sa fie o vacantza pe cinste!inimioare inimioare sper ca o sa se simta bine impreuna!!
acum admira stelele...inger inger si sunt cumintei.. poate o sa faca vreo baie in apa dezbracati.. asa e la plaja noaptea!!!!lovers.

asa.. acum sa trec la bill cel suparat! isi varsa amarul, ca orice boy.. in alcool! cum, altfel! eu..ideee credeam ca o sa il cucereasca vreo girl... f exotica... dar el este cucerit de tony!! pistoale geeze tony???.. nu pot sa cred ca el nici macar nu se prea opune pipaielilor... accepta sa il mangaie.. sa ii desfaca pantalonii??? mai??? omg bill??? nu era yanna.. hello!! wake up man!!! cred ca si el si-a skimbat pastilele, nu numai tom! sa accepte sa ii mai puna si mana pe buze!!!???? e kiar de tot! cred ca bause cam mult in seara aia bill ca accepta sarutul lui tony.. dar zice ca nu il vrea.. nu stiu.. nu cred ca avea destula fortza sa riposteze!cred ca deja incepe sa prinda gustul buzelor lui tony.... cand... vine tom!!nananana nananana si vrea si el sa simta gustul buzelor lui tony... geeze abia astept nextu'!!!


Last edited by on 14th November 2007, 3:19 pm; edited 1 time in total
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 13th November 2007, 7:54 pm

bravo lovers. ma bucur enorm pt tom shi danna..o plimbare?? lovers. lovers. lovers. lovers.
bill omule ce te-a apucat?? jump...... judge,,,, shi nu-mi spune ca apare yanna hmmmmmmmmm
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 13th November 2007, 8:17 pm

auriu...OMG...de ce s-au omorat?de ce raluk a renuntat asa de usor la viata?tom...bill..si ei s-au omorat..uh..din cauza a cele intamplate....iar crina?fructul unor nopti pasionale traite cu bill..si ea a murit..de dorul parintilor...uh...foarte ....foarte intretaiat ficul...acum e cu bill..apoi bill e afemeiat..moartea..a dominat sfarsitul ficului...totul kmoare..intr-un tablou apocaliptic..lasa o amaraciune i mintea oricarui cititor...bravo..un the end chiar neasteptat pt mine...


lucifer's multz'am d next...am rama cu WOW pe buze...in betia lui,bill a vrut sa incerce si altceva...e normal..fiecare vrem sa experimentam multe in viata..iar in nebunia lui a incercat ceva,c se pare ca-l va costa mult....tom si danna..ei au apucat-o pe cai bune:D
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 14th November 2007, 5:53 pm

lucifer's thnx for the next...my God...ma gandeam ca o sa-l vada...nu am inteles de ce a simtit sa-i mai dea un ultim sarut lui tony...

ma tot gandesc la tom...ma bucur ca ii e alaturi lui bill..desi nu e bun sfatuitor,totusi..timpul va rezolva cu adevarat aceasta "intamplare"...cert e ca vreau nextul....:D
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 14th November 2007, 6:23 pm

ouf saraca yanna nu merita asha cva nooo dak bill nu i cere scuze shi nu i explica jump...... cap taiat fiar al nai..... boxing ... date
frate facem progrese danna shi tom nu s-au certat... e de bine.. heart.... funnnn funnnn

NEXT!!!!!!
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ecko_unltd 14th November 2007, 6:47 pm

deja vacantza incepuse prea bn ca sa fie adevarata! toti se intelegeau perfect !!!! mda pai dupa parerea mea yanna ar trbui sa il ierte pe bill! si el a iertat-o cand s-a culcat ea cu X!! parca adam il chema! in fine... acum e randul ei sa il ierte! sper ca totul e ok si yanna sa nu cada in vreo depresie,ceva!! geeze!!!trist
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ecko_unltd 14th November 2007, 7:45 pm

bounce2 bounce2 bounce2 bounce2 bounce2 bounce2 bounce2 omg omg oh my fucking god!!!! da a toate impacarile sunt asa vrea sa ma cert in continuu cu prietenul meu:rasssssss: rasssssss

era si cazul ca yanna sa se impace cu bill! se iubesc prea mult! si altfel.. era o adevarata prostie cauza din care s-ar fi certat! nmu merita tony sa rupa legatura atat de speciala dintre ei!
cred ca atunci cand a auzit bill propunerea a fost pur si simplu socat! eu, prima data am crezut ca yanna ii zice la mijto lui bill! dar ea de fapt vroia intr-un fel sa se razbune pe el! cum s-ar zice... " sa il f**a pana ii sar fulgii lui bill! cred ca in scena asta se incadrau perfect nijte catuse! LOL

oricum imi pare f bine de impacare! si astept sa vad ce fuck cei doi porumbei pe plaja! hmm intuneric... romantic... oare poate tom sa isi stapaneasca "creierul" din pantaloni si sa nu strice momentul plin de romantism ????
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 14th November 2007, 8:04 pm

ras maiestros asta da impacare deci parteneri sau.. ..auci ce salbatica e yanna ochi superbi
tom shi danna ?? :zambet: speram cva frumos de la ei iubire2
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 14th November 2007, 10:39 pm

mey super ficul..no words for that...

yanna..meine gotten...salbatica..parca se razbuna..oare au simtit placere ?sexul e asa..sa fie..mi se pare ca bill a inghitit totul doar ca sa fie iertat..yanna nu l'a iertat nici macar el nu s'a iertat...

girls....nextul k murim aici..cred-ma ..k mai si citesc old-nexturi..ca imi place..e super ..BRAVO!!!!!
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by very_2_sweet 15th November 2007, 5:58 pm

ce sweet din partea yannei ca s-a oferit sa il ajute pe bill! sa faca pe sora medicala! mi-a placut f tare faza din baie! mi-l si imaginez pe bill suppy cu un botica lasat (de om suparat) si mandru.... nu vrea sa fie ajutat!! deci parteneri sau.. hai impacativ de tot.. nu va mai certati din tampenii... life's good! nu merita toate prostiile...ca sa fiti suppy!!!
very_2_sweet
very_2_sweet
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 176
Age : 34
Location : bill's arms!!
Job/hobbies : gossip!
Humor : ma amuza prostii!!!!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-10

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 15th November 2007, 7:06 pm

totul e bine cand se termina cu bine(cearta) ma bucur ca s-au clarificat lucrurile intre bill si yanna...acum cred ca e timpul sa mai vedem ce fac tom shi danna

ardna_1987 mai pune next!
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by LucifeR's AnGel 16th November 2007, 2:43 pm

"de pe alte vremuri" :
mersiiiiiiiiiiiii ca ai pus next deci parteneri sau.. mie imi place mult ficul inimioare foarte hot scena de la han:wow chiar asa? wow chiar asa?

mai vreau!!!! suzeta


i want the next:drunk2:
LucifeR's AnGel
LucifeR's AnGel
Rette mich
Rette mich

Female
Number of posts : 144
Age : 31
Location : bucuresti
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 16th November 2007, 4:10 pm

uh..ma-au luat caldurile..:P
ce scena la han..

super mega funny cand ea l'a lasat asa cum l'a nascut mama lui...costumul lui adam..oare cat de hot era "imbracat "asa?....


fetele eu vreau nexturi la toate ficurile...pls...nu uitati ca aveti cititoare multe..printre care ma aflu si eu:d
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by kaulitz_girl 16th November 2007, 5:24 pm

ardna_1987 multumesc/multumim pentru next! ce ma bucur pt vladia...deci merita sa saliveze toata planeta dupa ea iubire2 ..sper ca tom este suzeta dupa ea..merita shi asta..bill e asha de GASK(se uita in dec ei ras nebun ) :blush:
super fic..NEXT!
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by very_2_sweet 16th November 2007, 7:04 pm

haideti fetele q next!!! :zambet:
very_2_sweet
very_2_sweet
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 176
Age : 34
Location : bill's arms!!
Job/hobbies : gossip!
Humor : ma amuza prostii!!!!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-10

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by nena_rocks 16th November 2007, 7:09 pm

o coincidenta nefasta
wow... vladia kiar k da all the boys pe spate!!! affraid affraid affraid cred k bill e km in love uiiiuiiiiii ... k sh tom d asemenea rasssssss ... sh ne'ai lasat km... q buzitza umflata... sh sa nu'mi spui k tom o sa'i zica sa'i lase chitara k ii ia luciul, k atunci e chiar nesimtit q litere mari: NESIMTIT!!!
app: can i ask for next?

WNMG
well... i'm waiting 4 next lacrimi ... app... saracutzul billutz in c hal l'a zgariat yanna...
dar las k merita! agatand ...
app lucifer: iubesc semnatura ta... inimioare iubire2 inimioare iubire2 ... mai ales poza iubire2 inimioare iubire2 iubire2 inimioare


Last edited by on 17th November 2007, 3:44 pm; edited 1 time in total
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Admin 16th November 2007, 7:55 pm

very_2_sweet wrote:haideti fetele q next!!! :zambet:

am spusa la regulament fata commentari gen "next" te rog lol!
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ardna_1987 17th November 2007, 12:28 am

super sweet firuile....


spejal thnx for the next./....imi plac impacarile...tarm,..stele luna..super...ma bucur pentru ei...

sa vedem la tom si danna...astept nextul girls kt mai reped..pls:D
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by ecko_unltd 17th November 2007, 12:02 pm

o coincidentza nefasta*

oopsy cred ca tom sa o se cam infurie ca i-au luat kitara fara sa ii dear voie.. imi si imaginez cat de tare se distra vladia cu bill pana cand a aparut tom sa le strice distractia! poate ca pt vladia asta e un mod in care se razbuna pe tom... cine stie!!
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by very_2_sweet 17th November 2007, 12:08 pm

de pe alte vremuri: asta inseamna ca fic-ul s-a terminat????trist imi placea mult!!!fericit

ps: sry dar se vede ca sunt noua pe aici!suzeta
very_2_sweet
very_2_sweet
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 176
Age : 34
Location : bill's arms!!
Job/hobbies : gossip!
Humor : ma amuza prostii!!!!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-10

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Admin 17th November 2007, 12:10 pm

cum sa se termine? nu am spus THE END
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by very_2_sweet 17th November 2007, 12:14 pm

ah ce super! abia astept sa vad ce o sa se mai intample!!petrecere
very_2_sweet
very_2_sweet
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 176
Age : 34
Location : bill's arms!!
Job/hobbies : gossip!
Humor : ma amuza prostii!!!!
ChAt ToKiO HoTeL : Postarea parerilor - Page 5 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-10

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Postarea parerilor - Page 5 Empty Re: Postarea parerilor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum