Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa ne cunoastem mai bine

+112
VanityKills
frau
alexa-love-Bill
wanna_have_fun
yyynnnaaa
@alexandru#
_@ron_
elgin
irinalovebill
tokio girl
Mela
alin_#
EMOtional
silvy_love_th
dyda
funda alina
myo_luv_th
libe.bill
oana_tokio hotel
princess_of_darkness
yana
demon@kid
Emily_PuSs
_daniel_
luv-tommy
...:::yoyo:::...
tony th ever
Roxi
boy_emo
siza
Augusta
Iubesc patratelele
kaulitzanamaria
Lynda_yubeshte_TH
dark_angelytza
bilutz:*
schwarzfee
Delia_TH
mihaela
BlackBoy
NyX
hallowed_by_dark
luvbill
mady_love_bill_4ever
very_2_sweet
rebeldes
its_me
Alynna_lovesTom
VisezColoratAlbNegru
anita kaulitz
~xXxemotionlessxXx~
::DarkAngeL::
love_tom
mititika23
leb_die_sekunde_angel
emmy_liebe_tom
kaulitz_kinga
Ciukalata PikantAa
manuela
xXxNenaWhiteAngelxXx
red_smile
rarayta
david_frank_linke_nt
kaulitz GiRL 4 Tom
...:::...adry...:::...
Elly
littlepinkbutterfly
angelik_engel_angel
midnight_girl97
Dark_Fades_Away
pretty-in-pink
ardna_1987
bubble_kiddo
lary_tokio_hotel
kara
cata_th
PuFf ^.^
bubulina
dAdA lUv LaPtIk kU KiOkO
xXxBluEngelxXx
kimo.sad
Pucca*luvs*Bill
Aleerai
lolo
kaulitz_girl
I'm a angel
bubble_wrap
hell_way666
Reila_Rei
miki_th
clover_09
CrinaLoVeTHandBill4EvEr
clara
kaulitz girl love Bill
camy_92
chiry
ecko_unltd
*XoXo*
showofdark
lavy_luv tom
alex
Bang the Drums
^MiniMax^
roxybkz
darya_loves_musik
spejial
goth_angel
sara
LucifeR's AnGel
*lil^moonrise*
little_angel4tom
Admin
116 posters

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Dark_Fades_Away 12th September 2007, 11:55 am

Hello all ma numesc Cristiana am 16 ani si vin din Bucuresti.Imi place foarte mult sa-mi petrec timpul cu prietenii,sa scriu poezi si sa vb pe mess.In rest sunt clasa a 10a la ''Colegiul National I.L Caragiale'' si sunt o persoana dinamica,prietenoasa si amabila.Imi place foarte mult sportul si practic gimnastica de la 3 ani.Culorile mele fav sunt:mov,galben si maro.Am un catel Shitzu si adesea il plimb prin parc.Genurile de muzica favorite sunt:Alternativ,pop si rapcore.Multumesc! :zambet:
avatar
Dark_Fades_Away

Number of posts : 3
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-12

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Admin 12th September 2007, 11:59 am

hiiiiiii sa pui niste poze cu u sunt curioasa sa vad cum arati jjjjjj
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by midnight_girl97 13th September 2007, 6:56 am

mda....am 14 ani...sunt din targu-ocna, bacau.....zodia rac (9 iulie '93)....imi place sa'mi petrec timpul cu prieteni, in orash sau p mess sau aksa la cineva knd parintzii nu's aksa:->...facem mici mici petreceri...loool....cu junk-food shi redbull shi bere shi ne uitam la tv sau jukm adevar sau provocare sau dam muzik la maxim sa auda totzi vecinii....in rest iubesc literatura....nu intzelegetzi greshit...nu sa citesc...ci sa compun...shi liric shi epic...iubesc shi muzik...mai ales chiatara....sunt obsedata d chitara:))....kmera mea e destul d mik shi e acoperita cu 26 d postere...2 mega-postere...shi un giga-poster:D...urasc galbenul...urasc manelele, akon shi rbd...p fani lor nu'i urasc..n'am nimic cu ei (dekt dak ma injura:-W)...mda...trupele mele favorite sunt GreenDay, Tokio Hotel shi solista Avril Lavigne...dar ascult shi alte trupe punk shi emocore...shi hip-hop ..shi cum se zice "muzik comerciala" laught||||| ...mda...nu prea dorm noaptea...sunt dependenta d cofeina ....nu shtiu sa pastrez un secret...imi plac ochii caprui ....imi plac bratzarile...bla bla bla....vorbesc mult:D...
midnight_girl97
midnight_girl97

Female
Number of posts : 28
Age : 30
Location : Targu-Ocna, Romania
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-08

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by angelik_engel_angel 13th September 2007, 9:39 am

hallo!!ma numesc iulia si sunt din ploiesti,am 17 ani sunt innascuta pe 31 martie 1990,sunt berbec...ii iubesc foarte mult pe cei de la tokio hotel in special pe bill si pe frate-miu(georg)iubesc muzik...imi place sa cant...cant intr-un cor deocamdata,culoarea mea preferata este negru si galben...imi place combinatzia asta negru cu galben:) sunt la liceu in clasa a 11-a mate-info,imi place foarte mult japoneza si chineza...ma fascineaza tot ce are legatura cu Japonia,desenul meu preferat a fost sailor moon si cu inuyasha,nu-mi place sa citesc obligata adik de la scoala.....insa citesc cu drag cartile lui dan brown,sunt innebunita dupa doua seriale taiwaneze(devil beside you si kamisama mou sukoshi dake (God please give me more time)),iubesc rockul ,ascult si rock japonez nush ce sa mai zic....cred ca am scris destule...va pup pe toate formatie
angelik_engel_angel
angelik_engel_angel

Number of posts : 82
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-12

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by littlepinkbutterfly 13th September 2007, 10:37 am

hy everybody! ma numesc Teodora....imi place s mi s zik Teo...asa imi zic prieteni..sunt din fagaras...am 14 ani....sunt nascuta pe 2 iunie deci sunt zodia Gemeni....ma pot lauda k intru in a 8-a :zambet: ..... ador s cant s dansez(iau lecti pt amandoua) ,....ador catei...am unul ..il chema Tom grin.. ....am si o pisicuta...o iubesc si p ea k doar i a mea grin.. ...imi place s patinez..s joc tenis ..s ma plimb cu colegele...s stau in ploaie.....s manak inghetata inghetata (deasta is racita acuma)....s vb o groaza despre tot...s ma prostesc...s rad....s ma uit la Casa Foster pentru prieteni imaginari(I'm still a kid 4568458648 )....bineinteles...imi place mult Tokio Hotel....dar nu sunt fff fanatik...adik s nu pot trai dak ratez o revista cu ei sau asa.....imi place rockul alternativ formatie ..... Avril Lavigne....Green Day....etc....
aaaaaaaaaaaaaa......km atat despre mn
littlepinkbutterfly
littlepinkbutterfly

Female
Number of posts : 5
Age : 30
Location : ....... in a flower......
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-13

http://www.fairy-flower.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Elly 14th September 2007, 1:22 am

Hy ... eu sunt Elly am 17 ani j sunt din Buc ...
Scorpion astept sa termin lic ... acum intru in cls a 12 ... iau BAC ul j dau la ceva legat d Ecologie, imi place sa lenevesc, sa ascult muzik, imi plac frunzele toamna, imi plac lumanarile, tipii slabuti [nu mi plac tipii cu multi muschi], jeleurile, caramelele, etc (am o lista f lunga)
Nu mi plac laudarosii, mincinosii, manelele, icrele, ramele, gandacii [etc]
aflati mai multe despre mn pe parcurs inghetata
Elly
Elly

Female
Number of posts : 71
Age : 34
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-14

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by ...:::...adry...:::... 14th September 2007, 8:08 am

ma numesc adry....is in clasa a6a......crek cea mai mika d aici.zambet: ....inka nu am cuparaT revista my band......sh regret...insa tataia lucreaza la un chiosc d ziare....sh are 5 reviste.....sh imi da sh mie una....asa a zis......dak MINTE TATAIA MINT sh yo....eo il cred.....in general .....sunt sagetator...il urasc p lary.....un tip d 12 ani.......care crezi k are 2......in decembrie p 11 ....1995....is nacuta......parctic....prostia...lenea sh tot ce s poate numi anti-scola/......desi multi imi zik k is tocilara (9.83)media.....nu imi place sa ma laud sau sa fiu laudata...imi place sa imi fak noi prieteni.....sa cant sa dansez...apropo dak aveti o problema nu ezitati sa ma contactai......ma voi face psiholog,...q taote aste p mn ma pasioneaza mai mult actoria..insa.....mami zice k yo is mai buna in Aasa ceva....dak aveti vreo problema nu ezitai va rog sa ma contactati....va voi ajuta q placere... :zambet: nu voi spune nmk la nimeno promit sters a dda sunt o fire nebuna...intorc casa mereu cu fundul in jos......ma jok d a indianul.....adik ma urc p mobila.....uasc sa fiu cuminte....insa cand imi vine izbirea(andrei) devin un ingeras... ras maiestros urasc o persoana numita maria...care imi vine sa ii tai capul cap taiat....ascult avril lavigne....are o voce mumoasa....eo ascult sh pop...cred k paris hilton e o estrabalata.....aa da sh inca ceva.....folosesc colgate rasssssss tre sa port sh un aparat dentar stupid care ma irita aparat dentar cam atar despre mine papa
avatar
...:::...adry...:::...

Number of posts : 8
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-14

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by kaulitz GiRL 4 Tom 15th September 2007, 10:33 am

Sall! Sunt Raluka din Slobozia, jud IL..deci parteneri sau..
Am sunt naskuta pe 5 martie '94....zodia pesti..imi place f mult TH...in tmpul liber imi place sa asc muzik..in special TH....sunt prietenoasa...nu imi plak oamenii mincinosi...grin.. kam atat
kaulitz GiRL 4 Tom
kaulitz GiRL 4 Tom

Female
Number of posts : 11
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-03

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by david_frank_linke_nt 15th September 2007, 3:11 pm

sallz all...eu sunt Alexandra Diana Cristina(da stiu,am f multe prenume)....sunt din Bucuresti,fac 14 ani pe 2 octombrie...sunt balanta...sunt fana NT heart.... heart.... heart.... si TH heart.... ...ma enerveaza rozul,fanii rbd(imi vine sa-i omor),copii plangaciosi,fustangii,afemeiatii....imi place sa ascult muzica pana crap :zambet:,imi plac tipii bruneti cu ochii albastrii heart.... heart.... heart.... ,nu-mi prea place fotbalul...imi plac motocicletele....ce sa va mai zic hmmm......imi place matematica si urasc romana...cam atat pentru moment inger
david_frank_linke_nt
david_frank_linke_nt

Female
Number of posts : 4
Age : 30
Location : Bucuresti
Job/hobbies : listen to music
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-15

http://www.liebe-nevada-tan-und-th.piczo.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by rarayta 16th September 2007, 11:27 am

Buna ma numes luciana,am 14 ani si sunt din rm.valcea..prietenii imi spun"rarayta" urasc minciuna si imi place sa imi traiesc viata la maxim!!!
avatar
rarayta

Number of posts : 1
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-16

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by red_smile 16th September 2007, 8:05 pm

hello all.....ma cheama andra si is din medias........am 14 ani(*mik da ma bucur k is asa :zambet: .....imi place fff sa desenz(*ii hobby meu kre imi acapareaza majoritatea timpului.....majoritatea timpului is bn dispusa(*clar dak numi freaca cineva nervi suparici .......ehm...nu stau sa zic tot despre mn k nu cred k este chiar asa de necesar:P
red_smile
red_smile

Number of posts : 2
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-16

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Admin 17th September 2007, 3:52 am

bun venit tuturor sper sa va placa pe forum hi
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by xXxNenaWhiteAngelxXx 17th September 2007, 12:19 pm

Salut :blush: ....my nabe este Ioana,am 14 ani,sunt din Bucuresti si imi place foarte foarte mult o anume persoana de la Tokio Hotel...iubesc oamenii sinceri si care au suflet bun...si cred ca voi sunteti unii dintre ei hi nice too meet ya
xXxNenaWhiteAngelxXx
xXxNenaWhiteAngelxXx

Number of posts : 14
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by manuela 17th September 2007, 6:17 pm

hey! sunt manuela,am 15 ani,sunt din bistrita.imi place mult th...shi p langa ei mai asc:avril,linkin park,simple plan,green day,fall out boy,panic!at the disco,cradle,30 seconds to mars,ligabue,good charlotte,finley...bla bla bla...sper sa ne intelegem bine :zambet:
manuela
manuela

Number of posts : 34
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Ciukalata PikantAa 20th September 2007, 6:21 pm

dinte de aur hallo...soont ji yo new paikea...k sa va zik abb me...pey in primu rand sunt krissa...ji il ube moolt pe mr. billa...sau billutza :zambet: fak 14 ani sunt balantza... wow chiar asa? ji imi plake sa stresez omu kare ma streseaza... cap taiat imi plake sa stau la taclare ku girls ji sa merg la party`uri... rege rege rege urask diminetzile cafea--- cafea--- cafea--- ji ador funditzele ji toonsorile trendy frendy castigator castigator a da....n` nice to meet u all hi hi hi hi hi hi hi hi wow2 wow2 wow2 wow2 wow2 wow2 wow2 wow2 wow2 wow2 wow2 wow2 wow2 :wow2:si inghetzata iubire2 iubire2 iubire2
Ciukalata PikantAa
Ciukalata PikantAa

Female
Number of posts : 11
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-12

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty kaulitz_kinga

Post by kaulitz_kinga 22nd September 2007, 2:28 pm

sal! ma numesc Kinga am 12 ani si ador th.......in special bill........si sunt din satu mare!!!!!I love you drinni! uiiiuiiiiii
kaulitz_kinga
kaulitz_kinga

Number of posts : 2
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-22

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by emmy_liebe_tom 22nd September 2007, 7:45 pm

hy...sunt emmy din oradea(porecla)am 13 ani trupa preferata tokio hotel(normal)...p langa imi mai place avril lavigne nena green day aerosmith kelly clarkson...imi place d tom...dar stiu k nu am sanse mort2 ...sunt satena am ochii caprui...ziua mea e p 30 iulie...cine vrea sa vorbeask cu me :love_4ever_kaulitz_twins
emmy_liebe_tom
emmy_liebe_tom

Number of posts : 5
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-22

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by leb_die_sekunde_angel 29th September 2007, 11:26 pm

sunt Oana , am 17 ani sunt din Plopeni , Prahova , sunt zodia gemeni , am in jur d 1,80 , satena , ochi caprui ........ ador animeurile si tot c tine d Japonia .... sunt cam nebuna eu d fel dar numai cu persoanele apropiate , nu ma exteriorizez cu oricine si cam atat despre mine ochi superbi ......... aaaaaaaaa era sa uit multa lume zice k sunt rea ... dar nu e asa sunt timida si dar las impresia d raceala lacrimi nush d c ............
leb_die_sekunde_angel
leb_die_sekunde_angel

Number of posts : 18
Age : 33
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-26

https://tokiohotelromania.forumotion.com/index.htm

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by mititika23 2nd October 2007, 3:45 pm

[size=18]saluty ma cheama andra,am 21 de ani si sunt din iasi.Imi place TH, Green Day,Evanescence,Him,Linkin Park,Nightwish,Within Temtation......... formatie
mititika23
mititika23
Rette mich
Rette mich

Number of posts : 103
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-14

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by love_tom 7th October 2007, 10:47 am

sunt ioana am 15 ani paru saten spre blond ochii albastri sunt din bd...shi km atat:-?:D
avatar
love_tom

Number of posts : 4
Age : 31
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-10-07

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by ::DarkAngeL:: 10th October 2007, 1:52 pm

salut!!!! hi ma numesc Laura,am 17 ani,sunt din bucuresti.sunt o berbeak nebuna (k totzi berbecii).imi plac animalele,sportul (baschetul)...urasc scoala! suparat x(
imi plac culorile rosu si negru...si alb...fara MUZIK as muri!!! sau fara baietzii d la TH...asc muzik...rock,rapp,pop,dance,house...aproape orice,in afara d manele si RBD!!!

dak mai vretzi sa stitzi ceva,intrebatzi si va zic...;) sper sa n intzelegem bn! :):)
::DarkAngeL::
::DarkAngeL::

Female
Number of posts : 1
Age : 34
Location : my magic world
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-10-10

http://www.tokiohotelrock4ever.3xforum.ro

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by ~xXxemotionlessxXx~ 10th October 2007, 3:50 pm

hi!sunt rox...sunt emo....am 16 ani,sagetator....sper sa fim prieteni si...........dak vretzi sa stitzi mai multe despre me luatzi idu meu bine dispus ....
~xXxemotionlessxXx~
~xXxemotionlessxXx~

Female
Number of posts : 43
Age : 33
Location : ~mY0wnWORLD~
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-10-10

http://dark3mOm3rox.piczo.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by anita kaulitz 12th October 2007, 4:18 pm

ma numesc anita,am 13 ani,imi place mult mult mult muzik....il iubesc pe bill mult de tot....imi place romana urasc matematica dracccc sunt inalta am ochii albastri satena.....imi place sa dansez sa cant.....si km atat 56846846 56846846 56846846 56846846 56846846
anita kaulitz
anita kaulitz

Female
Number of posts : 1
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-10-12

http://kaulitz-sweet-anita.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by VisezColoratAlbNegru 12th October 2007, 6:45 pm

well..

Nume: Ana
Varsta:12..
Oras:Alba Iulia
Likes:am o slabiciune pt inghetzata chiar dak numi plac dulciurile :lol:, preteni, sa stau in casa:-| (nuj dc da imi place:lol: ), parties:w00t: , mov , forumu asta :lol:, iarba, plooaiaa, muzik, sa lenevesc, sa rad pana ma doare burta, sa fac poze:-) etc
Dislikes: prieteni falsi, mincinosi, prieteni mei cateodata, soarele, masinile parcate pe trotuar, manelari, faza cu "emo" ii o tampenie & i think that's it! :-)

Music: avril Lavigne. Linkin Park, Sum 41, Evanescence, Red Hot chilli peppers and the list goes on..

Scurta descriere: Poi.. in primu rad ma cheama Ana.. urasc fakerii . Prieteni sunt singuru lucru care ma tine in viatza lol.. poi ce sa mai zic :-/ nuj.. dak mai avetzi alte intrebari... intrebati :lol:
VisezColoratAlbNegru
VisezColoratAlbNegru

Number of posts : 10
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-30

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Alynna_lovesTom 12th October 2007, 9:42 pm

Sal! Sunt Aly shi am 14 ani juma. Sunt in zodia capricornului , am ochi caprui, par shaten shi 1, 61(ce mik sunt lacrimi ). Sunt o fire socabila shi prietenoasa. Ii iubesc pe cei de la Tokio Hotel in special pe Tom!
Alynna_lovesTom
Alynna_lovesTom

Female
Number of posts : 15
Age : 31
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-10-12

http://y0-sw33ty-ally.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by its_me 14th October 2007, 3:16 pm

aloha to everyone....sunt Ada din cluj....:>....mda am 13 ani.. fericit ....je nush franceza....dar vb fluent engleza shi germana....am un caracter dificil....de necontrolat...cand ma apuca nimeni nu scapa :devil:.........

sper sa ne intelegem ochi superbi
avatar
its_me

Number of posts : 5
Age : 29
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-10-14

http://tagged.com/trifada

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Admin 14th October 2007, 3:17 pm

bine ati venit pe forum sedere placuta hi
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by rebeldes 14th October 2007, 5:40 pm

salut
eu sunt Ioana, sau Andra, sau pingu...sau pingi :zambet: si sunt din oradea
imi place foarte serialul Rebelde Way (adevaratii REBELI) si formatia Erreway
urasc copiile de la rbd care cica se considera "rebeli" si "originali"
cat despre th nu pot sa zic ca sunt fana dar stiu sa apreciez ce e bun
:zambet:
avatar
rebeldes

Female
Number of posts : 6
Age : 33
Location : oradea
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-10-14

http://felipeluisana.forumup.ro/

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by spejial 5th November 2007, 7:10 pm

hello ioana sau andra sau pingu sau pingi laught||||| hiiiiiii hiiiiiii
oradeanca like me laught||||| sper sa te simti bine pe forum!!!
spejial
spejial
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 563
Age : 31
Location : somewhere i belong
Job/hobbies : statul degeaba
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by rebeldes 6th November 2007, 7:51 pm

spejial wrote:hello ioana sau andra sau pingu sau pingi laught||||| hiiiiiii hiiiiiii
oradeanca like me laught||||| sper sa te simti bine pe forum!!!
thx :zambet:
faza ii k nu prea apuc sa intru k am o groaza de inv si nu imi mai ramane timp ptr nimik altceva cry....
avatar
rebeldes

Female
Number of posts : 6
Age : 33
Location : oradea
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-10-14

http://felipeluisana.forumup.ro/

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by spejial 6th November 2007, 8:01 pm

ehh asta e ..intri cand poti fericit
nici eu nu prea intru..cand sunt home alone imi permit k in rest ..mai mult in weekenduri naspa
spejial
spejial
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 563
Age : 31
Location : somewhere i belong
Job/hobbies : statul degeaba
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Admin 8th November 2007, 8:26 pm

bn ai venit pe forum rebeldes hi
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by very_2_sweet 11th November 2007, 10:58 am

hey, sunt noua pe aici! cum e atmosfera?!??petrecere
very_2_sweet
very_2_sweet
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 176
Age : 34
Location : bill's arms!!
Job/hobbies : gossip!
Humor : ma amuza prostii!!!!
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-10

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by kaulitz_girl 11th November 2007, 12:40 pm

atmosfera e incarcata! ningeeeeeeee sters bine ai venit!!!!!!!!!!!!!!!!! deci parteneri sau..
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by mady_love_bill_4ever 11th November 2007, 12:54 pm

POI....ma numesc mady..imi place foarte mult Th dar ma refer la muzica lor....adevarul e ca Bill e sexy,Tom frumusel,Gustav dragutz foc si Georg simpatic dar imi plac mai mult Th pe muzica....a fost o perioada in care muream dupa Bill..dar acum nu ms....

sunt din cernavoda,fac 14 ani in ianuarie,cant la chitara ca nu am voce,iubesc rockul si sper sa-mi fac multe prietene pe forum.... deci parteneri sau.. beer2 barfind
mady_love_bill_4ever
mady_love_bill_4ever

Female
Number of posts : 3
Age : 30
Location : In inimioara TH!!!!
Job/hobbies : music,play guitar because my voice is......
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-08

http://www.mady_love_bill_4ever@yahoo.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by kaulitz_girl 11th November 2007, 1:51 pm

ador avatarul tau..... iubire2 iubire2 chitara?? iubire2 WELCOME!!!!!!!!!!!!!!sper sa te simti bineeeeee pe forum!
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Admin 11th November 2007, 2:38 pm

bine ati venit pe forum hi
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by luvbill 11th November 2007, 6:36 pm

Tag...sunt Anna ..am 15 ani..st bruneta q oki kaprui ...etc...km atat ...aaa shy sa nu uit sunt fan TH rasssssss
avatar
luvbill

Number of posts : 4
Age : 31
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-11

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Admin 12th November 2007, 7:24 pm

bine ai venit
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by hallowed_by_dark 15th November 2007, 1:19 pm

Tadaima! ^_^
Sunt Ioana, am 13 ani si sunt din Campina, judetul Prahova.
Am foarte multe preferinte in muzica, imi place in special goth-extreme metal si black metal. TH, desi o trupa comerciala, canta bine. Sunt interesanti, imi plac :D
sunt in zodia Capricorn, sunt foarte incapatanata, rea.
Am foarte multe defecte, si intr`un fel sau altul, nu sunt de acord cu viata pe care o am.
Asta este, dar de cele mai multe ori ma vezi razand ca o tembela, asa sunt eu.. mai nebuna .
deci, urati`mi succes pe forum, sper sa nu va enervez prea tare! hmmmmmmmmm
hallowed_by_dark
hallowed_by_dark

Number of posts : 61
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-14

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Admin 15th November 2007, 1:30 pm

bn ai venit sper sa te simti bn pe forum si la cat mai multe postari hi
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by NyX 15th November 2007, 5:34 pm

salut tuturor!!! ma numesc Gabriela si am primit nickname-ul de la Mirabela. sunt din Galati dar stau la tara in Tulucesti, am 14 ani abia impliniti, imi place Bill Kaulitz iubire2 , imi place sa scriu versuri pe engleza si mai nou pe germnana, mi-ar placea sa am o chitara dar deocamdata am o mandolina, sunt clasa a 8-a B, imi place la nebunie engleza si germana (care o invat singura), mi-ar placea sa ma stabilesc sau sa merg la un liceu in Germania sau in Marea Britanie, nu-mi place RBD (ii urasc ingrozitor de mult), imi plac calatoriile, sa citesc carti ca Harry Potter sau Cronicile din Wardstone, as vrea sa plec din Romania oricand (nu stiu de ce dar vreau acest lucru),si numai stiu poate va mai zic in timp....in fine sunt ffffffffffffff (n ori) ca ma aflu printre voi!!!!!!!!!va pup!!!
NyX
NyX
Rette mich
Rette mich

Female
Number of posts : 126
Age : 30
Location : Galati/ Tulucesti
Job/hobbies : karate, pictura, sa scriu versuri, sa citesc, etc
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-12

http://ich-liebe-rock.piczo.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by ardna_1987 16th November 2007, 7:40 pm

woooooooooooooooooooooooow c d luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumeeeeeeeeeeeeeeee!!!


KUSS GIRLS!!!WELCOME IN THE"CLUB"!!!:p
ardna_1987
ardna_1987
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 409
Age : 36
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-10

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by BlackBoy 17th November 2007, 2:50 pm

Buna lume sunt Maryus si vreau sami fac cat ami multi prieteni dak vreti mai multe detali lati idul meu tokiohotel_4imer sa vb si sa ne cunoastem da sa stasti quminti ca am prietena ok va astept :*:*:*:*:*:* :X:X:X:X:X
avatar
BlackBoy

Number of posts : 1
Age : 33
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-14

https://tokiohotelromania.forumotion.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Admin 17th November 2007, 3:12 pm

sal bun venit pe forum si spor la postat lol!
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by LucifeR's AnGel 17th November 2007, 3:16 pm

hiiiiiii BlackBoy...sper sa te simti bine pe forum...si sa treci pe la fan fics daca iti place sa citesti:grin..:
LucifeR's AnGel
LucifeR's AnGel
Rette mich
Rette mich

Female
Number of posts : 144
Age : 31
Location : bucuresti
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by mihaela 17th November 2007, 4:15 pm

sal ma numesc mihaela am 17 ani si pur si simplu ador th mai ales pe bill inimioare
avatar
mihaela

Female
Number of posts : 58
Age : 33
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-16

https://tokiohotelromania.forumotion.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by mititika23 18th November 2007, 11:22 am

bine ati venit toate hiiiiiii .....din cate vad eu sunt cea mai batrana de pe acilea :afro:
mititika23
mititika23
Rette mich
Rette mich

Number of posts : 103
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-14

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Delia_TH 19th November 2007, 7:59 pm

Saliu..sunt Delia..din Bt..ascult Th d Vreo 2 ani..abia astept ca ei sa vina la noi..eu ascult mult rock..sunt inebunita dupa vampiri..sunt intr-a 9 p profil d Bilingv la liceul Laurian..daca vreti sa mai aflati ceva d Mn intrati p deliascumpika (id d mess) :-D
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Admin 19th November 2007, 8:03 pm

bun venit pe forum sper sa-ti faci prieteni pe aici hi
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Sa ne cunoastem mai bine - Page 2 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum