Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interviu cu Tom

4 posters

Go down

Interviu cu Tom Empty Interviu cu Tom

Post by sara 23rd August 2007, 10:53 am

Neu!Interviu Tom Kaulitz
TOM KAULITZ

“Ma gandesc tot timpul la fete!”

In spatele talentului nebunesc al acestui chitarist experimentat, se ascunde un tanar inflacarat si sarmant in acelasi timp. Intr-adevar, la 17 ani, rock star-ul afiseaza un temperament incendiar si o atractie irizistibila asupra tinerelor fete.

La ce varsta ai avut prima ta chitara?

Am invatat sa cant la chitara de la tatal meu vitreg cand aveam 6 ani. Doi ani mai tarziu, am economisit destui bani pentru a-mi cumpara propriul meu instrument. Era primul meu premiu, un model de calitate nu foarte buna dar avea o valoare inestimabila pentru mine. Si astazi inca tin enorm la acea chitara care a devenit un adevarat talisman. Cu ea eu si Bill am sustinut primele noastre concerte.

Ce v-a impins sa cantati asa de tineri in public?

Eu si Bill nu ne-am pus niciodata cu adevarat intrebarea asta. Dorinta de a urca pe scena este inca prezenta. De cand am invatat sa interpretam o bucata, a fost necesar sa-I facem si pe altii sa o asculte, mai intai pe cei apropiati si apoi ceilalti.

Dorinta de a urca pe scena este inca prezenta!

La opt ani, nu va era frica sa urcati pe scena?

Cand esti copil, te porti spontan, fara timiditate sau constiinta judecatii altora. Si apoi, adultii sunt cu adevarat un public bun in ceea ce-I priveste pe cei mici. Ei sunt intotdeauna impresionati cand ii vad pe copii ca se descurca singuri ca adultii. Chiar daca prestatiile noastre nu sunt extraordinare, ei ne recunosc su siguranta valoarea cu un ropot de aplauze. Aceasta flatanta experienta a contribuit in mare parte la a ne face sa iubim scena si la a ne face sa ne simtim bine.

Parintii vostri preferau mai degraba ca voi sa aveti o copilarie obisnuita?

Mama noastra si mai ales tatal nostru vitreg n-au incercat niciodata sa ne infraneze impetuozitatea artistica, din contra. Ei vedeau cu ochi buni activitatile noastre musicale. Si la 15 ani cand am avut ocazia de a semna primul contract, ei erau cu adevarat incantati.

Cum erati vazuti de ceilalti tineri din Loitsche si din Magdeburg?

Bill si cu mine am fost intotdeauna nedespartiti, noi eram (rade)! Cu look-ul nostrum excentric si cu personalitatile noastre puternice nu puteam trece neobservati. Si asta enerva cel mai mult. Mai presus de toate, pãream ingamfati, lasam la vedere o urma de aroganta, exasperanta pentru baietii de varsta noastra. In concluzie, nu eram prea agreati.

Ai suferit din cauza acestor respingeri?
Din contra, imi placea sa fiu in rolul celui care deranjeaza si care e aratat cu degetul. Cu cat ma criticau mai mult cu atat imi accentuam mai tare diferentele si ii provocam. Si astazi inca am obiceiul de ma juca cu agitatii. (rade)

Cand ai inceput sa porti dread-uri?

Toate astea au inceput cand aveam 11 ani. La scoala, freza mea a devenit repede un mare subiect de conversatie. Si pe strada, lumea intorcea sistematic capul cand treceam.


Care este cea mai neplacuta amintire din adolescenta?

Cand ma gandesc la ce am facut in anii trecuti, nu-mi vine nimic neplacut in minte. Exceptand poate prima mea experienta sexuala care a fost un adevarat dezastru… pentru nimic in lume n-as vrea sa retraiesc acel moment. Ma simt obligat sa precizez ca acel inceput neplacut n-a fost din vina mea. Partenera mea era cu adevarat mult prea luata (rade) (banuiesc ca beata )

Ai mai reincercat experienta dupa?

Cu siguranta, si totul se intampla numai la cote maxime (face cu ochiul)

Cum trebuie sa fie o fata pentru a te seduce?

Iubesc fetele, toate fetele … Nici un tip fizic in particular nu ma face sa cedez. Brunete sau blonde, nu ma intereseaza. Acelasi lucru si pentru character, pot fi atras de o fata timida la fel ca de una mai extravaganta. Nu sunt deloc dificil.

Confesiuni

Agatat de televiziune, pentru Tom nu trece nici o zi fara a aprinde televizorul. El marturiseste ca una din preferintele lui sunt emisiunile musicale de pe canalele americane. recunoaste el.

1;Prima mea experienta sexuala o fost un dezastru!”

Cum abordezi o fata care iti place?

Intre membrii trupei, campion la agatat, nu sunt eu ci Georg. (rade) Cand ajungem after-party el se duce direct sa vorbeasca cu fetele dragute fara nici o jena. Eu prefer sa ma asez linistit intr-un colt strategic, observand si asteptand ocazia… Daca o fata imi place, o privesc insistent in speranta ca va veni la mine sa vorbim. Si apoi las lucrurile sa decurga cat mai natural: vorbim, dansam si apoi mai mult daca ne potrivim…

Ce nu intelegi la fete?

In fapt, nu inteleg de ce majoritatea fetelor sunt complicate! Si vorbesc in cunostiinta de cauza. Am niste amice experte in a face din tantar armasar. Serios, nu vad care e distractia.

Fara de ce esti incapabil sa traiesti?

In mod sigur, nu-mi pot imagina viata mea fara Bill. Suntem foarte apropiati unul de altul Timp de 17 ani am impartit totul si mi-ar fi imposibil sa functionez fara el. Evident, ini egala masura sunt incapabil sa traiesc fara muzica, marea mea pasiune.

Ce relatie e intre tine si Bill?

Relatia care ma leaga de Bill este unica; Numai gemenii ma pot intelege cu adevarat. Stim totul unul despre altul, atat emotiile cat si cele mai intime lucruri. Cu toate acestea, stransa noastra complicitatea nu exclude nici diferentele nici disputele. Dar conflictele le rezolvam repede pentru ca in fond, ajungem sa ne intelegem unul pe altul.

Care este trasatura principala care te diferentiaza de Bill?

Bill se ghideaza dupa sentimente. El este capabil sa in decizii dupa un simplu instinct, pentru ca asta simte. Opusul lui, eu sunt mai reflectiv si mai calculat. Inainte de a decide ceva, imi place sa discut, sa argumentez, sa observ plusurile si minusurile. Imi trebuie timp pentru a ma hotari. In acest sens, Bill si cu mine suntem complet opusi.

”Imp reuna cu Bill, nu eram prea agreati…” ;

Impartiti aceeasi camera de hotel?

La inceputul primelor noastre deplasari profesionale imparteam aceeasi camera. Seara la hotel, este chiar placut sa poti discuta cu cel mai bun prieten pana la miezul noptii. Dar odata cu cresterea numarului de deplasari, am decis in cele din urma sa despartim camera. Avem nevoie atat unul cat si celalalt sa ave propriul nostrum spatiu. Pe de alta parte, asta permite fiecaruia sa asculte muzica care ii place, rock pentru Bill si hip-hop pentru mine.

Ce iti place cel mai mult la viata ta de artist?

Multumita succesului trupei, am parte de o existenta palpitanta unde fiecare zi e diferita. Calatorii, peisaje noi, fete noi, intalnesti intotdeauna fete diferite… imi place aceasta diversitate si aceasta schimbare permanenta.

Care este cea mai mare pasiune a ta dupa muzica?

Fetele! Sunt incapabil sa resist sarmului lor. Si cum intalnesc fete dragute tot timpul, recunosc ca ma gandesc la ele tot timpul.


QUIZ EXPRESS

Prenume : Tom

Nume : Kaulitz

Ce iti place lel mai mult la tine :
a. Ochii X
b.Corpul
c. Fundul
d. Muschii

cel mai bun plan de a cuceri o fata :
a. O privesc fix X
b. O fac sa rada
c. Ii ofer flori
d. O intreb cat e ceasul
e. Alt respuns:

Placeril e mele sunt :
a. Fast food-ul X
b. Filmele erotice X
c. Diminetile prelungite X
d. Alt raspuns

Esti atrs de :
a. Blonde
b. Brunete
c. Fetele sexy X
d. Fetele amuzante
e. Baieti

Ai fost indragostit :
a. O data
b. De doua ori
c. De trei ori
d. Adesea
n-am fost niciodata indragostit cu adevarat

Cand esti bine dispus iti place sa canti : Nu sunt foarte priceput la domeniul asta asa ca prefer sa nu cant

Veti fi surprinsi sa aflati ca sunt :
a. Timid
b. Fricos
c. Superstitios X
d. Alt raspuns:

Ceilalti membri ai trupei imi reproseaza ca nu stiu sa… : Gatesc
sara
sara
Rette mich
Rette mich

Number of posts : 134
ChAt ToKiO HoTeL : Interviu cu Tom Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Interviu cu Tom Empty Re: Interviu cu Tom

Post by Admin 24th August 2007, 5:50 pm

oo da imi place k e superstitios k fratis-o
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Interviu cu Tom Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Interviu cu Tom Empty Re: Interviu cu Tom

Post by spejial 25th August 2007, 12:14 pm

dahhhhhh fitze rulzz :!: :!: :!: :!: :!: :!:

:zambet: :zambet:
spejial
spejial
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 563
Age : 31
Location : somewhere i belong
Job/hobbies : statul degeaba
ChAt ToKiO HoTeL : Interviu cu Tom Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Interviu cu Tom Empty Re: Interviu cu Tom

Post by kaulitz_girl 2nd September 2007, 6:24 pm

TOM KAULITZ

“Ma gandesc tot timpul la fete!”

logic asta e tom ras
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 29
ChAt ToKiO HoTeL : Interviu cu Tom Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Interviu cu Tom Empty Re: Interviu cu Tom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum