Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

INTERVIU TOKIO HOTEL( TP MUSIC)

2 posters

Go down

INTERVIU TOKIO HOTEL( TP MUSIC) Empty INTERVIU TOKIO HOTEL( TP MUSIC)

Post by Admin 26th August 2007, 4:53 pm

Cei mai iubiti nemtzi din ultimul timp, Tokio Hotel au oferit un super concert in Paris pe data de 17 aprilie si pana acolo am fost ca sa nu pierdem nici un detaliu si pentru a vorbi un pic cu el inainte sa iasa pe scena. Nemtzii vostri favoritzi ne vorbesc despre noul los CD, fete si de Spania. Nu pierde nimic si incepe sa tzipi pentru ca !!! IN SFARSIT VIN IN SPANIA !!!

Ce este Zimmer 483?
Tom : Camera asta exista cu adevarat, e in Spania. Vara trecuta ne'am gandit ca e vremea sa ne odihnim si sa luam o vacanta si am fost acolo cu ideea sa ne relaxam, sa vedem marea si sa compunem cate ceva. Dar nu a fost asha, acea casa nu era prea dragutza, intotdeauna erau cortinele trase, era ca un hotel... sau un loc de practica. Atunci ne'am pus sa compunem prima melodie din al 2lea album, si cum numarul casei era 483, ne'am decis sa se numeaza " zimmer 483 " ( Cd'ul ) ,

Ce putem gasi in albumul " Scream "? ( pe 28 mai iese in Spania )
Georg : O amestecatura din melodiile de pe Schrei si noul album Zimmer 483, traduse in engleza, si unele melodii surpriza care nu vrem sa spunem inca.

Despre ce va place sa vb in melodiile voastre?

Gustav : Bill scrie versurile si se uita in lumea noastra, la ceea ce ne afecteaza pe noi si pe prietenii nostri , in istoriile care ni le spune lumea si care ne emotzioneaza. In special vorbim despre viatza adolescentilor.

Deja ati fost in vacantza in Spania , dar cand veti veni sa dati un concert aici?
Bill : Anul trecut am fost in Madrid si suntem nerabdatori sa ne intoarcem acolo. Am plauit un show si sa dam cateva concerte acolo, sa ramanem cateva zile in plus , dar inca nu e nimic sigur, dar sigur vom veni in Spania SIGUR!!

Va plac fetele din Spania?
Tom&Georg : Daaaaa!!!
Tom : Cand am fost in Madrid si ieseam pe strada sa ne plimbam, am vazut " ceva " care ne'am spus noua insusi " baietzi trebuie sa mergem dupa acel ceva " .. doar Bill a tacut ... In Spania sunt posibilitati la fete ( rade )

Aveti prietene?

Georg : Nu
Tom : Nici eu, de aseara ( rade ) Bill se uita pe tavan si zambeste ( ce tare FPRIVATE Care filtreaza cel mai mult? ( Tom ridica mana imediat )
Tom : Eu
Georg: Bine, sa il lasam sa creada asta... ( rade )
Tom : Mereu a fost asha , chiar si cand fata a fost intre mine si Bill, Bill a fost intotdeauna a2a optiune , numai in cazul asta nu. Sunt cel mai norocos cu fetele .

Ce va place cel mai mult la o fata?
Georg : La primul lucru la care ma uit este la fund.
Tom : Oh da, superficialule . pentru mine primul lucru e sa intemeiez o conversatie cu ea.
Bill : Mie imi place tot la ea
Tom : sincer mie imi place sa aiba ochii mari.

Bill, ai spus ca iti place tot la ea, la cine?
Bill : ( sta cateva secunde pe ganduri ) Pai cel mai important.. adica, pentru mine... daca stau cu o fata inseamna ca imi place tot la ea ( suspina )

Sa dormiti si sa iesiti de fiesta ... Tom e adevarat ca gemenii sunt conectati?

Tom : Intradevar.. Conexiunea intre mine si Bill e foarte mare si speciala. Cu toate ca in stilul vestimentar nu ne asemanam delok , in forma noastra de a vorbi si de a gandi suntem identici.. e nevoie numai sa ne uitam unul la altul si deja stim ce va spune celalalt.

Ca sfarsit... Ce faceti in timpul vostru liber ?
Georg: Abia daca avem timp liber, dar cand il avem ne luam o scurta vacantza, unde compunem si versuri, ca in spania, in camera 483 ---
Tom : cel mai important e sa dormim, sa dormim mult
Bill : si cate o data stam pe net pana seara tarziu, sau intram seara tarziu ca sa nu ne asalteze fanii si sa reusim sa raspundem in liniste la cei care sunt atunci conectati.

O ultima intrebare... Intratzi des pe internet?
Bill : Inainte nu intram, insa acum ne batem care pe care sa stea primul, speram ca zilele astea sa ne mai cumparam un laptop, si asha nu ne vom bate pe el.





Ai zice celei potrivite "Te iubesc"?
Tom: Daca ash iubi o fata i-ash zice acest lucru. dar numai atunci cand e chiar asha. dar nu a fost pana acum cazul acesta. nu am spus nimanui "te iubesc".

Dar tzi-a zis acest lucru o fata?
Tom: Nu. fetele sunt aici atente ca acest lucru s ashi fie adevarat- shi nu mi s-a intamplat.

Tz-i s-a intamplat vreo intamplare penibila cu o fata?
Tom: O prietena de atunci mi-a tras una animalic. zicea ca am povestit prostii despre ea.de aceea a terminat-o cu mine-cu o palma.

Si cum tzi-a mers dupa aceea?
Tom: am fost mai mult acru decat trist. se intamplase in mijlocul curtzii scolii. total penibilk-totzi prietenii au vazut faza aceea...

Cine este in trupa voastra thema nr. 1?
Tom: eva longoria, angelina jolie shi surorile olsen. din pacate nu le putem vedea decat in BRAVO. noile poze cu surorile olsen mi s-au parut animalice (adica super tari).

Cum trebuie sa fie o fata ca sa o consideri animalica? (se refera la fizic, mishto)
Tom: bruneta, blonda, neagra, asta imi e indiferent. important e ca se potriveshte cu noi. fetele pe care le consider bune (frumoase) arata intotdeauna total diferit.

Ce zici, ar dauna trupei daca te-ai indragosti?
Tom: nu, n-ar avea nici o influentza asupra Tokio Hotel. Trupa e chiar thema nr. 1 ptr. mine, asta trebuie sa intzeleaga o fata. Ar fi greu acum sa am o prietena cuym suntem doar pe drumuri..shi ar avea mai mult prietena de sufert decat muzica.

Ai recunoashte, daca ai fi indragostit?
Tom: In orice caz. dar nu i-ash spune prietenei mele acest lucru des. asta ramane lucrul meu privat. nici nu ash povesti mult despre ea. ar fi eva longoria. cu ea ash indica-o... Despre ce este vorba in noul vostru single "thema nr. 1"?
Tom: despre acea fata care in fiecare scoala exista, care e pur si simplu thema nr. 1. cu care ar vrea fiecare sa fie...

Era si la voi in scoala o astfel de fata?
Tom: normal. era blonda, mare, avea o figura (fatza) tare, arata super. era acel lucru pe care totzi si-l doreau

Shi tu...??
Tom: normal am vorbit cu prietenii mei despre ea. si cand mergea pe hol cu totzii ne uitam dupa ea.

Ai incercat sa o cunoshti?
Tom: nimeni nu o shtia bine, iar de aceea ne era greu sa ajungem la ea. fiecare a incercat- iar eu am chiar reushit.. am fost putzin cu ea...

De ce doar putzin?
Tom: cumva nu ne potriveam. poate ptr. ca aveam asha mari ashteptari d ela o thema nr. 1. ptr mine cel mai important a fost "seifenblase" (se refera la obsesia ptr. ea) care s-a spart.

Ai fost foarte dezamagit?
Tom: Nu, nu era doar ce-a potrivita.nu potzi face nimic
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : INTERVIU TOKIO HOTEL( TP MUSIC) Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

INTERVIU TOKIO HOTEL( TP MUSIC) Empty Re: INTERVIU TOKIO HOTEL( TP MUSIC)

Post by kaulitz_girl 2nd September 2007, 6:23 pm

nu i-ar zice tom prea des..lau 7654
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 29
ChAt ToKiO HoTeL : INTERVIU TOKIO HOTEL( TP MUSIC) Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum