Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA

4 posters

Go down

INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA Empty INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA

Post by Admin 19th August 2007, 10:55 am

Alina(17):Bill,te-ai sarutat vreodata cu o fata care sa aiba pierce in limba sau aparat dentar?
Bill:Niciuna dintre variante.Nu am avut prietene care sa aiba aparat,insa nici nu m-ar deranja.Cat despre pierce in limba,mi-ar placea la nebunie!Din pacate n-am intalnit inca o fata care sa aiba asa ceva.
Mika(16):Tom,canti rock,insa pari mai degraba fan hip-hop,dupa toale.Care e muzica ta de suflet?
Tom:Sunt un mare fan al muzicii rap!Nu ma incadrez in acest stil numai prin haine,pe MP3-Player am o galagie de hip-hop!Preferatul meu este Samy Deluxe,un star rap din Hamburg.
Stefi(15):Gustav,ce muzica asculti la petreceri?
Gustav:Nirvana,Metallica...Idolul meu numarul unu este Lars Ullrich-tobasarul de la Metallica.Partea aiurea cu petrecerile la care participa oameni mari,cu multi bani,este ca nu prea poti sa te produci pe ringul de dans...Mai ascult si olidies,ca de exemplu piesele lui Johnny Cash.
Zuza(16):Georg,cine iti place dintre cantaretele cunoscute si pe cine nu poti sa suporti?
Georg:Imi plac Pussycat Dolls!Nu numai cum arata,le ascult si muzica.In schimb nu pot sa o suport pe Whitney Houston!Cel mai enervant cantec din lume trebuie sa fie"I Will Always Love You"!
Sorana(19):Bill am auzit ca iti place de Ashley Olsen!Asa e?
Bill:Da!Imi place nasucul ei,e foarte dragut.In general imi plac fetele cu trasaturi dulci.De fiecare data cand vad sau intalnesc asemenea fata ma binedispun!
Georgi(17):Gustav,ai fost vreodata indragostit?
Gustav:De doua ori.Una dintre fete avea deja prieten,iar cealalta locuia in alt orasi.In momentul de fata nu am prietena.
Alina(15):Bill ce inseamna pentru tine"Rette Mich"?
Bill:E singura balada de pe album si vorbeste despre dor si dragoste.Mi s-a intamplat de multe ori sa ma simt singur sau abandonat,de aceea cantecul este destul de trist.Cand asculti "Rette Mich" revad in minte lucrurile care au insemnat candva ceva pentru mine,retraiesc clipele frumoase de dragoste.
Vera(14):Tom,chiar nu te deranjeaza niciodata ca ai un frate geaman?
Tom:Fara Bill n-as putea sa traiesc!Facem totul impreuna,ne povestim orice,suntem de nedespartit.Sunt foarte recunoscator,pentru ca nu multi au o asemenea persoana alaturi!
Laura(18):Tom,nu ti se pare ca esti cam increzut pentru varsta ta?
Tom:Nu te contrazic.Multi cred ca mi s-a urcat succesul le cap,insa adevarul e ca am fost dintotdeauna asa.Uite,de exemplu,mi se pare tare ca le fur tipilor mai mari iubitele.Asta e un motiv sa fiu increzut! :)
Eliza(16):Georg,nu te deranjeaza ca esti cel mai mare din trupa?
Georg:Nu.Singura diferenta este ca am trecut deja de varsta la care iti testezi limitele,si sunt mai linistit.
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA Empty Re: INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA

Post by *lil^moonrise* 20th August 2007, 11:36 am

interviul e dintr-o revista...nu mai stiu kre :P


si park mai era o intrebare [ori nu m-am uitat eu bn ori nu e scrisa]
dak Tom tine legatura q fetele q kre a fost...si a zis k da.. :D
deci nu e asa rau pe cum se povesteste :P
*lil^moonrise*
*lil^moonrise*
Rette mich
Rette mich

Female
Number of posts : 130
Age : 30
Location : numai unde vreau eu :P
Job/hobbies : muzik & dans
ChAt ToKiO HoTeL : INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

http://www.crazyworldth.myforum.ro

Back to top Go down

INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA Empty Re: INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA

Post by kaulitz_girl 3rd September 2007, 2:50 am

deci fetele cu pierc in limba .. uiiiuiiiiii lu billu i place..
kaulitz_girl
kaulitz_girl
Admin
Admin

Female
Number of posts : 139
Age : 29
ChAt ToKiO HoTeL : INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-29

Back to top Go down

INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA Empty Re: INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA

Post by kaulitz girl love Bill 5th September 2007, 10:35 am

deci tataaaaaaaaa imi faci pierce in limba k de nu te innebunesc ras maiestros ....sa moara toti vecinii mei petrecere .......imi fac pierce numai pt bill iubire2 inimioare ........precautie daca cumva il sarut (Doamne ajuta) kissingggggg inger
kaulitz girl love Bill
kaulitz girl love Bill

Female
Number of posts : 40
Age : 30
Location : in bill's heart (deep inside) 4 ever
Job/hobbies : sa ascult muzica (rock si punk cel mai mult) si sa ies cu prietenii
ChAt ToKiO HoTeL : INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-27

http://rock-emo-angel.hi5.com

Back to top Go down

INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA Empty Re: INTERVIU TOKIO HOTEL PENTRU FANII DIN ROMANIA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum