Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PARIS HILTON PREGATESTE UN NOU ALBUM

Go down

PARIS HILTON PREGATESTE UN NOU ALBUM Empty PARIS HILTON PREGATESTE UN NOU ALBUM

Post by Admin 7th September 2007, 12:05 am

Proaspat eliberata din inchisoare, Paris isi face tot mai multe planuri de viitor…


Paris Hilton pregateste un nou album



17.07.2007
Mostenitoarea imperiului Hilton si-a propus sa se intoarca in studio pentru a inregistra albumul cu numarul doi. Blonda l-a ales ca producator tot pe cel care s-a ocupat si de primul album numit sugestiv "Paris", este vorba despre Scott Storch.
"Lucrez deja la noul meu album. Eu si Scott ne-am apucat de inregistrari de cateva saptamani" a spus vedeta.
In martie, Paris si-a cam amanat cariera de cantareata motiv pentru care casa de inregistrari Warner Bros. a renuntat la contractul cu aceasta. De curand Hilton a avut o intalnire cu unul dintre directorii executivi ai MTV pentru a pune la cale un contract, nu se stie daca pentru un album sau un film.
Un apropiat al fetei cu parul balai a spus ca aceasta isi doreste foarte tare sa revina in plan muzical: "A inceput sa ia lectii de canto de cateva ori pe saptamana deoarece ia cariera sa muzicala in serios. Vrea ca si restul lumii sa o vada ca pe o adevarata artista".
Primul album al vedetei, "Paris", a ajuns pe locul 6 in Billboard Hot 200 cu single-urile "Stars Are Blind" si "Nothing in This World" care s-au bucurat chiar de prima pozitie in cateva tari.
De curand Paris Hilton a fost fotografiata de solistul formatiei Smashing Pumpkins, Billy Corgan pentru a o include printre pozele pentru coperta de album a baietilor.
Corgan a spus: "Pe Paris o cunosc personal, am iesit de cateva ori in acelasi grup de prieteni asa ac am intrebat-o: 'Vrei sa faci asta?' si a vrut. A venit intr-o duminica, pe la 10 dimineata, s-a asezat pe scaun, s-a aranjat si am fotografiat-o. Asa ca cine crede ca pozele acelea nu sunt reale se inseala. Chiar am facut acele fotografii."
Alina Vulcan

SURSA- WWW.KISSTV.RO
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : PARIS HILTON PREGATESTE UN NOU ALBUM Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum