Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dorinel, meci de retragere cu Albania

Go down

Dorinel, meci de retragere cu Albania Empty Dorinel, meci de retragere cu Albania

Post by Admin 9th October 2007, 4:44 pm

Dorinel, meci de retragere cu Albania




Dorinel, meci de retragere cu Albania 10-sport-3_5541Dorinel Munteanu nu a mai fost convocat la echipa nationala pentru meciurile cu Olanda si Luxemburg. 'Consider ca in momentul de fata nu mai face fata la acest nivel si nu vreau sa-l expun la finalul carierei, asa ca am decis sa nu-l mai convoc', a marturisit, ieri, selectionerul Victor Piturca. 'Stiam de aceasta neconvocare. Strategia o face domnul Piturca si decizia ii apartine. E posibil sa ma retrag de la echipa nationala, dar acum tot ce-mi doresc e sa fiu sanatos si sa castigam jocul cu Olanda', a declarat Dorinel Munteanu. Conform tehnicianului nationalei, 'daca in ultimul meci din grupa, cu Albania, suntem aproape calificati, il chem pe Dorinel sa joace si cu aceasta ocazie sa-si faca si retragerea de la echipa nationala'.
Ce spune Ogararu
Convocat dupa doi ani si jumatate, Ogararu a declarat: 'Meciul cu Olanda este unul decisiv. As prefera sa intalnim numai Olanda, sa joc si eu mai mult la lot'.
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Dorinel, meci de retragere cu Albania Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum